7

471. Nieprawda i fałszywe informacje na mój temat – wyjaśnienia – jak rozpoznać motywacje kłamcy

Moje aktualne terminy i opis prac znajdziesz tutaj – nacisnij linki: https://mariabucardi.pl oraz https://magiczny-swiat.com – Wspolnota dla Naszej Mazki Ziemi – https://mariabucardi.pl/pl/c/Dla-Naszej-Matki-Ziemi-Wspolnota-Marii-Bucardi/34

7 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Joanna says:

  Witam Was Wszystkich. Moje slowa chcialam kierowac przede wszystkim do Arkadii. Kochana Arkadio, rowniez pochodze z rodziny alkoholiczej (moj ojciec byl obarczony tym demonem), i co za tym idzie, moja rodzina skromnie zyla. To nie ma znaczenia i nie powinnas czuc sie gorsza. Poniewaz wiele osob nisacych Swiatlo, mialo takie dziecinstwo – ciezkie. Mamy czyste serca i nikogo nie krzywdzimy, ale osoby ktore to robia, bardzo czesto wlasnie z takich rodzin rowniez pochodza. Niestety. My bylysmy zatrzymywane i stad te doswiadczenia, a oni jak dla mnie to byli “szkoleni” przez Sily Mroku i dalej rozsiewaja ta trucizne. Maria wlasnie o takich osobach pisze i mowi: odrzucenie, niespelnienie, zal do calego swiata, frustracja, zawisc i zazdrosc… Przykre to jest… Kochana Mario a Ty prosze, badz silna i wytrwaj… Jestes bardzo wazna dla nas i Matki Ziemi. Nosisz w sobie swiatlo i przekazujesz je nam wszystkim. Ile to razy bylas i jestes przy mnie kiedy najbardziej Cie potrzebowalam i nadal potrzebuje. Dziekuje, ze jestes!!! Ta trudna chwila dla Ciebie nie bedzie trwala wiecznosc…, w koncu ludzie otworza oczy i zobacza, gdzie jest swiatlo a gdzie mrok… Przesylam dla Wszystkich swiatlo milosci…

 2. Odpowiedz
  login:karina says:

  Dzień dobry.
  Rytuały dla Matki Ziemi zawsze były i są bezpłatne.Kochana Maria proponuje w nich udział,ale do niczego nie zmusza.To od nas zależy czy chcemy pomagać ,czy też nie.Jeśli ktoś ma życzenie to datek na ten lub inny cel daje dobrowolnie.Odnośnik do komentarza -Arkadia.
  Rozumiem,bo to faktycznie nie jest takie proste jeśli człowiek ma już zalążek ,który wyniósł z domu rodzinnego.Nie wybieramy sobie ani rodzin,ani rodziców.W wieku dorosłym wiele spraw sobie uświadamiamy,ale w naszej podświadomości są pewne rzeczy ,sytuacje zakodowane .Także nie wszystko wiem i rozumiem ,i do dzisiaj zadaje sobie pytanie-dlaczego ja(?)
  Jedno jest pewne i tutaj Maria ma rację,ze najważniejsze we wszystkim ,co robimy to czyste sumienie .:)
  Pozdrawiam.

 3. Odpowiedz
  Katarzyna says:

  Odsłuchałam nagranie starając się na początku wychwycić cenne wskazówki jakich zawsze udziela Maria.Przy okazji dziękuję:)Pozwoliło mi to po raz kolejny zastanowić się nad swoim życiem 🙂
  Znam Marię tak naprawdę już wiele lat i pamiętam jak dużo miłości i energii zawsze wkładała w swoja pracę,a tym samym pasję;:) Nieustająco pomagająca i starająca się podejść do każdej osoby indywidualnie z uwagi na rózne sytuacje życiowe.Zawsze mogłam liczyć na Marię,a szczególnie w trudnych chwilach i nawet wówczas ,gdy nie miałam środków finansowych na wymianę ..Każdy człowiek za swoja pracę powinien być wynagradzany.Jeśli ktoś zna swoje wartości to tak też powinien się cenić.Tak uważam.:)
  Maria ma swoja klasę i zapewne tego niejednej osobie brakuje niestety.
  Na tym świecie żyją różni ludzie.,Jedni mają dobre serca i intencje ,i nie potrafią nikogo skrzywdzić, a inni po prostu krzywdzą .
  Osoby,które oczerniają Marię i starają się tym samym popsuć jej dobrą opinię zapewne mają problemy same ze sobą.Może mają kompleksy ,nie potrafią kochać siebie więc i nie potrafią dawać innym miłości, Nie rozumieją dlaczego Ktoś potrafi dawać tyle miłości i to ich boli. Zazdrość i zawiść zasłania im oczy na prawdę.Wyobrażam sobie jak męczą się takie osoby wewnętrznie ,ponieważ ich złe cechy i zamiary przygasiły im Światło.
  To przykre ,ze tak Szlachetna osoba jak Maria musi stawiać czoła fałszywym informacjom na swój temat..Ale ”co nas nie zabije to nas wzmocni” Tak myślę.
  To,co robi Maria jest piękne i czyste.Walczy o sprawiedliwość i dobro dla Matki Ziemi.Walczy o prawa zwierząt i piękno otaczającego nas świata.
  Głowa do góry Mario !:)
  Jesteś silniejsza niż im się wydaje:)
  Pozdrawiam serdecznie.

 4. Odpowiedz
  Gabi says:

  Kochana Mario, jeżeli chodzi o Wspólnotę, to Bardzo dobrze oddzieliłaś ziarna od plew!!! Chodzi o JAKOŚĆ. Cóż z tego, że były wśród nas osoby nieprzychylne nam. Nie raz czułam ciężar podczas Rytuałów. Natomiast podczas ostatniego Rytuału, chociaż nie zdążyła z pieniążkami, to poprosiłam Ciebie i Siłę Wyższą, bym mogła wziąć udział.
  Nieśmiało się włączyłam….i zostałam przyjęta. Nie znałam tematu Rytuału, ale z radości, że WIDZĘ naszą Planetę w kosmosie i Uczestników, Postacie barwne, trzymające się za ręce dookoła Matki Ziemi, a nad nami kosmiczne Niebo, byłam b.szczęśliwa. Włączyłam wszystkie procedury rytualne przepisane przez Ciebie Mario, ale przede wszystkim sypałam ze swojej strony mnóstwem kolorowych kwiatów na Ziemię, one zdominowały cały mój udział w Rytuale. Ziemię i Uczestników moje wnętrze obsypało mnóstwem kolorowych kwiatów. Widok NIESAMOWITY!!!
  Dopiero później doczytałam, co było mottem przewodnim….KWIATY. Kochana Mario, tu nie trzeba komentarza, co do TWOJEGO autentycznego oddania Matce Ziemi, Sile Najwyższej i Istotom Niebieskim. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ Ci KOCHANA MARIO, IDŹ z nami-oddanymi ŚWIATŁU, tak jak TY.

 5. Odpowiedz
  Gabi says:

  Kochana Najdroższa Mario, proszę Cię NIE przejmuj się negatywnymi ocenami. W tych osobnikach TKWI moc ciemności(!!!). A ci , którzy Ciebie doświadczyli NIGDY Cie nie opuszczą i ZAWSZE będą dla CIEBIE z pozytywnymi wibracjami. My Cię Mario KOCHAMY!
  Ja Cię doświadczyłam i NIC nie jest w stanie negatywem względem Ciebie, mnie zmienić! Jesteś Najbardziej AUTENTYCZNĄ, BOSKĄ ENERGIĄ Wszechświatów!

  • Odpowiedz
   Arkadia says:

   Obserwuję sobie z boku to, co się dzieje. Dlatego włączyłamZastanawi, posłuchałam 8 minut. Zastanawiam się, co moja rodzina mówi o mnie, hmm. Raczej mnie nie rozumieją, bo robię wiele inaczej niż oni, przełamuję wzorce. Znajomi ze szkoły? Oj, to zależy gdzie się ktoś wychowuje, ja pochodzę ze wsi i miałam tylko 2 osoby w klasie, z którymi mogłam porozmawiać. Zawsze byłam inna. Rodzina? Niezamożna, pracowita, z alkoholizmem w tle. Słuchając Twoich słów zrobiło mi się smutno. Czy to znaczy, że moja opinia na jakiś temat jest mniej ważna? Mam się czuć gorsza? Bo moje przyjaźnie z młodości nie przetrwały? Jakie ma znaczenie to, że Ty pochodzisz z zamożnej rodziny? Zbyt osobiste, by podać nazwisko, podpisuję się imieniem duszy.

   • Odpowiedz
    mariabucardi says:

    Namaste Arkadio, bardzo dziekuje za komentarz – w ramach wyjasnienia: Jesli krytykujesz innych i te osoby oceniasz negatywnie tworzac nieprawde i rozsiewajac falszywe informacje o jakiejs osobie – bo o tym mowa w filmie (!)- wowczas Twoja ocena moze wynikac z doswiadczen dziecinstwa. Wszelkie niespelnienie – odrzucenie, problemy w rodzinie, wyniesione z domu wzorce – beda mialy wplyw na taka opinie i postepowanie. W filmie mowie o motywacjach klamcow – nie chodzi tutaj o mowienie co o czyms myslisz, ale o mowienie nieprawdy, by kogos skrzywdzic (!). Dlatego nie powinno byc Ci smutno, jesli masz czyste sumienie 🙂 Moj film jest odpowiedzia na falszywe informacje, ktore sa szerzone na moj temat – dlatego zawarlam w nim informacje o moim pochodzeniu, dla osob, ktore znaja te komentarze ma to ogromne znaczenie. Z moca pozytywnych energii Twoja Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
535 opinii
%d bloggers like this: