2

Nowe sluchowisko z dzis, czyli kolejna herbata z Maria Bucardi juz dostepna :-)

Namaste Kochani, znajdziecie je w folderze z publikacjami – dostep na lipiec za jakas godzine, a  jutro takze tutaj na blogu.  Omowilam mnostwo tematow m.in. Agnihotre, podczepy demoniczne i wiele innych, troszke na luzie i na wesolo, jak zwykle …

Z moca Milosci Wasza Maria Bucardi

herbata z maria bucardi.jpg

Kochani czy juz widzieliscie owa anielska liczbe – sluchowisko ma dokladnie 111 MB!!! Wow!!!

111

to jeszcze nic 🙂 patrzcie jaka liczba polubien w tym tygodniu !!!! niesamowite!!!

1111

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Kasia Es says:

  Ja też ciągle widzę takie liczby. Rachunki ze sklepu 111 66,60 godziny 11:11 21:21 🙂 nawet mój kod dostępu na lipiec ma prawie same siódemki. Cóż to za znak? 🙂

 2. Odpowiedz
  B. says:

  Kochana Mario,
  jestem Ci bardzo wdzięczna za udostępnienie tego słuchowiska właśnie dzisiaj, jeszcze przed Koralowym Nowiem. Energie w kraju są dość ciężkie i nawet jeśli ktoś nie chce brać w tym udziału, to niestety i tak odbiera negatywne wibracje. Słuchowisko podziałało oczyszczająco i ochronnie jednocześnie. Pozwoliło odciąć się od codziennych wydarzeń, zgiełku, chaosu i zawirowania. Wielkie dzięki, że przypomniałaś o ochronie przed podczepieniami różnego rodzaju, atakami. Piszę na gorąco, mam mnóstwo pytań, które pozwolę sobie zadać w następnym poście. Teraz mam tylko jedno pytanie: czy silny ból kości ogonowej (nigdy go nie odczuwałam, a ostatnio zdarzyło mi się to dwa razy – przed Ametystowym Nowiem Księżyca i teraz – przed Koralowym Nowiem) może być związany z :
  1. oczyszczaniem programów zaszczepionych w podświadomości?
  2. aktualnymi wydarzeniami, które odbiera się podprogowo? Chodzi o to, że nie jest to bezpośrednio związane z nami, z naszą sytuacją, ale z energiami krążącymi “w powietrzu”, które jako wrażliwa jednostka odbieram?
  3. atakiem sił demonicznych?
  Dodam, że ból był nagły i trwał ok. 5 minut, potem minął. Podczas drzemki ok. godz. 15:15.
  Pamiętam Twoje słuchowisko o kręgosłupie, zanotowałam sobie wszystko, wiem, że ból kości ogonowej łączy się z lękiem, niemniej nigdy do tej pory tego nie odczuwałam – stąd moja prośba do Ciebie o poszerzenie tej wiedzy. Dziękuję serdecznie!
  Z mocą miłości – B. ♥

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: