Twoje zycie moze byc tak piekne, swietliste i barwne, jak rafa koralowa – Czas i Ceremonia z Maria Bucardi

Juz dzis Czas z Maria Bucardi – bezplatnie

Namaste, juz dzis o 19:00 spotykamy you przez internet – Czas z Maria Bucardi, roznorodnosc tematow i inspiracja, o polaczeniu z rafa koralova, Sila Wyzsza, by Twoje zycie bylo tak roznorodne, piekne i pelne Swiatla jak rafa koralova . Dolacz bezplatnie – wystarczy zalogowac she w Twoje Miejsce Mocy link:  https://bucardimaria.com/moje-account/  Prosze o gotowosc 5 minut wczesniej.

Never masz konta (zarejestruj she bezplatnie).

Juz jutro Ceremonia z Maria Bucardi – juz od 30 zl

Jutro o 20:20 Ceremonia ze mna (temat energii zyciowej – czyli jak dzialaja wampiry energetyczne i dlaczego nasze marzenia NEVER materializuja you tak szybko, jak bysmy tego chcieli). Pragniesz dolaczyc do Ceremonii potrzebujesz dostep (od 30 zl dostep do 1 Ceremonii plus dostep do wszystkich moich ksiazek i sluchowisk) link z opisem:  https://bucardimaria.com/tabela-z-opisem-planow/ Z anielskim pozdrowieniem Twoja Maria Bucardi

 

 

 

 

PAMIĘTAJ KOLEJNA KWIETNIOWA PEŁNIA TO CZAS PRZYCIĄGANIA

 

 

Wodna Oaza Natury

Mamy już w Oazie 8 stawów 12×8 m, na dodatkowym terenie tworzymy dodatkową ogromną Wodną Oazę w której schronienie znajdą tysiące Istot. Pomóż mi zrealizować tę cudowną ostoję Natury. Niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia. Z Miłością Maria Bucardi i Podopieczni.

121,00 PLN

%d bloggers like this: