Rytuał Pełni Księżyca z Marią Bucardi – 27 lipca 2018 – Zaćmienie Księżyca – Krwawy Księżyc – płaszczyzna duchowa i materialna

Rytuał Pełni Księżyca z Marią Bucardi – 27 lipca 2018 – Zaćmienie Księżyca – Krwawy Księżyc – płaszczyzna duchowa i materialna, siła woli, odwaga, ochrona – materializacja wizji życia lub odkrycie własnej drogi.

Zamawianie tutaj link: https://bucardimaria.com/produkt/rytual-pelni-ksiezyca-z-maria-bucardi-27-lipca-2018-zacmienie-ksiezyca-krwawy-ksiezyc-plaszczyzna-duchowa-i-materialna-sila-woli-odwaga-ochrona/

Rytuał w niezwykłym momencie, o ogromnej energii i mocy materializacji idealnej wizji Twojego życia lub przemiany w jakiejś konkretnej sprawie lub dziedzinie. Jeśli chcesz zrealizować Twoje marzenia, by stały się rzeczywistością, materialną i realną. Jeśli potrzebujesz wsparcia w jakiejś sprawie lub dziedzinie sfery duchowej lub materialnej. Ten rytuał jest idealny, jeśli pragniesz zrealizować wizję Twojego życia lub jeszcze nie masz wizji Twojego życia – nie wiesz jaka jest droga Twojego serca, jakie są Twoje marzenia, co jest dla Ciebie najlepsze – wówczas Energie Wyższe po rytuale skierują Cię do właściwych miejsc, sytuacji i odkryjesz Twoją drogę, drogę Twojej duszy wyższej. Rytuał harmonizuje działanie wszystkich czakramów energetycznych (oczyszcza je) i łączy w całość, pomaga nawiazać kontakt z własną duszą wyższą, przypomnieć sobie swoje powołanie, cele duszy i zrealizować je tutaj na Ziemi.

Czy musisz przeznaczyć czas na udział w spotkaniu? Proszę, bądź ze mną myślami w czasie rytuału i jeśli to możliwe w spokoju we własnym domu lub na łonie Natury, tak – by idealnie przyjąć energie. Cały rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi, Twoim zadaniem jest tylko opis sytuacji w której potrzebujesz pomocy i skupienie się na rytuale w momencie, gdy jest prowadzony (wystarczy połączenie telepatyczne poprzez myśli).

Jakich informacji potrzebuje…

Po zamówieniu i opłaceniu zamówienia, proszę odpowiedz na moje pytania, tutaj mój adres

E-Mail: maria.bucardi@gmail.com

1.  Imię, nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, aktualne miejsce pobytu w czasie spotkania osoby, dla której przeznaczony jest rytuał.

2.  Jeśli to możliwe zdjecie – całej sylwetki lub tylko twarzy (proszę zdjęcia bez okularow przeciwsłonecznych). Zdjęcie z momentu szczęścia, radości, które pokazuje Twój dobry nastrój.

3.  Twoja wizja życia, jak chcesz, by wyglądało Twoje idealne życie w każdej lub wybranej dziedzinie. Ten temat omawiam bardzo dokładnie w słuchowisku Czas z Marią Bucardi nr 17 (by odsłuchać musisz posiadać bezpłatne konto na mojej stronie link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ – zarejestruj się lub zaloguj, jeśli masz już konto i przejdź do słuchowiska tutaj link: https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-17

4.  O przyciągniecie czego, pomoc w jakiej sprawie, pragniesz prosić Siły Wyższe

5.  Czy jest jakaś szczególna sytuacja, w której potrzebujesz energii, siły, mocy, pomocy Siły Wyższej, wsparcia, jeśli tak, proszę o opis…

6.  Czy jest jakaś cecha, która chcesz rozwinąć z pomocą Siły Wyższej np. pewnośś siebie, spokój w każdej sytuacji, harmonia?

7. Jeśli pragniesz, by Siły Wyższe pomogły jakiejś osobie np. dziecku, proszę o imię, nazwisko, datę urodzenia i ewentualnie zdjęcie, oraz miejsce urodzenia i aktualne miejsce pobytu tej osoby i opis w jakiej sprawie potrzebujesz pomocy dla tej osoby.

Jeśli pragniesz pomocy dla innej osoby i nie masz jej danych – wówczas napisz mi tylko to, co wiesz o tej osobie, ewentualnie opis wyglądu. Jeśli pragniesz pomocy dla więcej, niż 1 osoby, czyli np. dla siebie plus dziecka czy kogoś z rodziny, proszę wówczas o zamowienie 2 miejsc (wymiana 2 razy 222 zl) – gdyż energie muszą być aktywowane dla każdej osoby oddzielnie!!!

Jeśli pragniesz pomocy dla Twojego związku – miłości, wówczas wystraczy zamówienie 1 miejsca, jeśli jednak pragniesz określonych rzeczy dla siebie i innych rzeczy dla np. ukochanej osoby, wówczas 2 miejsca. Jeśli coś jest niejasne – pytaj śmialo.

  ❤

Wymianę/opłatę za rytuał możesz wysłać przelewem tradycyjnym, przelewem online, paypal, opłacić kartą, Western Union, w dowolnej walucie. Szczegóły i numer konta otrzymasz po złożeniu zamówienia. Jeśli posiadasz kod rabatowy (dla Członków mojej Wspólnoty dla Matki Ziemi, nie zapomnij wpisać go i odliczyć w procesie zamówienia).

Najważniejsze jest zaufanie – zanim zamówisz rytuał po prostu poczytaj opinie, zerknij na moje filmy, by odczuć, czy jestem dla Ciebie tą właściwą osobą i czy możesz mi zaufać. Słuchaj Twojego wewnętrznego głosu.

Te spotkania nie mają NIC wspólnego z tradycyjną magią! To zupełnie inne prace energetyczne, które bazują TYLKO na energiach światła i dobra, dlatego są idealne także dla osób bardzo wierzących i związanych z daną religią. Anioły są obecne zawsze w każdej religii. Spotkania Pełni Księżyca nie mają NIC wspólnego z tradycyjną ezoteryką, okultyzmem, żadne z tych energii nie zostają użyte w spotkaniu. Także analiza początkowa i końcowa wykonana jest poprzez komunikację z Twoim Aniołem Stróżem, NIE wykorzystuję do niej żadnych kart tarota czy innych tradycyjnych narzędzi magicznych. NIE korzystam przy tych spotkaniach z żadnych symboli, sigili, inwokacji typowo magicznych, opieram się tylko na energiach boskich i bezpośredniej komunikacji z Istotami światła.

Jestem zaangażowaną weganką i w spotkaniach NIE korzystam z materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Z mocą Miłości i pozytywnych energii

Twoja Maria Bucardi

Opinie o pracach Marii Bucardi

 ❤

Pomoc dla Magicznej Oazy

Datek możesz także przesłać na konto, które jest tylko na darowizny dla Magicznej Oazy:

właściciel konta:
Maria Bucardi
nr. konta: 21144013900000000015743263

IBAN:
PL 21144013900000000015743263
BIC/kod banku:
BPKOPLPW
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

tytuł wpłaty: darowizna na Oazę

Niezależnie zweryfikowany
300 opinii
%d bloggers like this: