Burza magnetyczna przed Zaćmieniem Księżyca

Namaste, jak odczuwasz aktualne energie? Niesamowite, prawda? Jesteśmy w samym Centrum Zmian na Ziemi … Nasze ciała reagują inaczej, niż zwykle i wszystko zmienia się krok po kroku. Proces transfomacji jest piękny i jedyny w swoim rodzaju. Naukowcy starają się utrzymać swoje teorie typu, cytuję:

“Słaba burza magnetyczna kategorii G1, w pięciostopniowej skali przejdzie przez Ziemię 23 lipca, magnetosfera będzie wykazywać wzmożoną aktywność 15, 20 i 22 lipca. Tak wynika z prognozy Laboratorium Astronomii Rentgenowskiej Słońca Instytutu Fizycznego im. Lebiediewa RAN. Burze magnetyczne, klasyfikowane jako wydarzenie stopnia G1 w skali pięciostopniowej, mogą prowadzić do słabych fluktuacji w systemach energetycznych, a także wywierać nieduży wpływ na systemy zarządzania aparatami kosmicznymi. Ponadto mogą pojawiać się zorze polarne w wysokich szerokościach geograficznych od 60 stopni w górę. Poprzednie burze magnetyczne miały miejsce 28 czerwca, 6 i 7 maja, a największa w 2018 roku — 20 kwietnia. Podobną intensywność w maksimum miał tylko jeden sztorm magnetyczny, do którego doszło w nocy z 18 na 19 marca. Długość trwania maksymalnej fazy wyniosła wówczas zaledwie 2,5 godziny — zauważają astronomowie. Przechodzenie Ziemi przez potoki wiatru słonecznego nie jest jakimś nadzwyczajnym wydarzeniem i często dochodzi do niego gdy aktywność słoneczna osiąga minimum. Ma to związek z tym, że podczas minimum aktywności znacznie słabnie pole magnetyczne Słońca, które częściowo traci swoją zdolność do utrzymywania plazmy słonecznej w pobliżu powierzchni gwiazdy.

W efekcie wyraźnie nabierają prędkości i masy uciekające od Słońca strumienie substancji, które właśnie składają się na wiatr słoneczny. Kilka takich dłuższych serii geomagnetycznych zakłóceń wystąpiło w ubiegłym roku, gdy Słońce przechodziło do fazy minimalnej aktywności…” źródło: https://pl.sputniknews.com/swiat/201807028289962-Sputnik-burze-magnetyczne-Slonce-Ziemia/

… ale my wiemy co tak na prawdę się święci 😉 Jak samo słowo mówi (świętość 😉

Pamiętaj, proszę – 27.07.2018 spotykamy się telepatycznie na Rytuale Pełni i Rytuale Matki Ziemi, szczegóły znajdziesz w Twoim Miejscu Mocy, jak zwykle 😉

Z mocą Miłości Twoja Maria Bucardi


Proszę pamiętaj, że aktualne przesłania osobiste są w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy 🙂 Znajdziesz w nim zawsze to, co najważniejsze.

link: https://bucardimaria.com/moje-konto/

 

Naciśnij, by przejść po szczegóły 

 

 

%d bloggers like this: