apel – wezwanie – prośba o wsparcie

Namaste, proszę prześlij tą wiadomość do każdej osoby, która jest dla Ciebie ważna!


Wczoraj otrzymałam list od męża Eli, która brała udział w naszych spotkaniach dla Matki Ziemi z wstrząsającą informacją, że Ela popełniła samobójstwo, z winy osób związanych z tzw. ezoteryką. Od razu odszukałam listy Eli, w ostatnim pisała do mnie, że poznała jakąś „niezwykłą i uduchowioną osobę” i jest tą osobą zafascynowana cytuję: „ta osoba jest taka świadoma i napisała do mnie pierwsza, gdy zobaczyła moje oczy na zdjęciu”. To był ostatni list Eli! Jestem pewna, że Ela nawet nie zdążyła przeczytać mojej odpowiedzi, że było już za późno!!!


Tak rozpoczął się mój dzień … Byłam wstrząśnięta do głębi …


Kilka godzin później otrzymałam list z zapytaniem od innej osoby, czy popełnienie samobójstwa jest wyzwoleniem duszy i jeszcze kilka godzin później kolejne listy z troszkę innej tematyki – pytania o radę – o niejedzeniu i głodówkach.


Dla mnie jest to wstrząsające i wymaga naszej wspólnej reakcji i działania, bo ofiarą tych praktyk może paść każdy z nas i każda bliska Ci osoba w momencie słabości lub z nieświadomości.

 

Samobójstwo to najgorsze co można zrobić sobie, innym (których tutaj zostawiamy z poczuciem winy) oraz swojej duszy! Także samobójstwo poprzez niejedzenie! Poprzez samobójstwo dusza trafia do świata demonicznego i nigdy go już nie opuści, staje się zniewolona na wieki! Musisz wiedzieć o tym, że Mrok podjął ostatnią ofensywę zbierania dusz i to są jego kolejne obrzydliwe metody! Kłamstwa i manupulacje, by zebrać jak najwięcej dusz.


Proszę, razem ze mną pomódl się za duszę Eli N., nasze świetliste modlitwy będę dla niej oświetleniem drogi, by jej dusza mogła wyrwać się z podziemi, bo wrota podziemi są nadal otwarte (czas zbierania i zwożenia żniwa do „stodoły”). To dla Eli jedyna szansa, nasza modlitwa o jej duszę, niech będzie jak smuga światła!


Powiedzmy NIE „uduchowionym mistrzom”, którzy pracują dla demonów i w ten sposób zbieraja ofiary. Wmawiają ludziom kłamstwa na temat duszy, niejedzenia, „oświecenia a raczej zaciemnienia” i manipulują nimi w momentach słabości.


Bądz oparciem dla Twoich bliskich i osób dla Ciebie ważnych, trzymajmy się razem w tych czasach w imię Miłości, Dobra i światła! Miłość do siebie, do własnego ciała, wdzięczność Sile Wyższej za to, ze jesteś tutaj i teraz i że razem zmieniamy ten świat na piękny i przejdziemy do złotej ery tutaj na Ziemi dla nas i naszych potomnych. 

Szanuj życie Twoje i innych Istot! Kochaj siebie i inne Istoty, niech Twoje wewnętrzne światło rozświetli każdy mrok! Nigdy nie rezygnuj! Jesteś tutaj, by realizować cele Twojej duszy, kształtować Twoje życie i Twoje otoczenie.

 


ps. dziś opublikuję na blogu fragment filmu na temat niejedzenia i jaki szkodliwy wpływ na nas mają wszelkiego rodzaju głodówki, głodzenie naszych komórek (małych istotek wewnątrz Ciebie)! Film będzie dostępny dla każdej osoby (wpis publiczny). Przesyłaj te wiadomości do każdej osoby, która znasz i to jak najszybciej, by dla tych soób nie było za późno! – sługusy pracujące dla Mroku już mi grożą, że przy pomocy hakerów zniszczą mój kanał na youtube bo tam już jeden taki film jest, jeśli go nie usunę!
Z moca Miłości Twoja Maria Bucardi

 

Film, którego usunięcia żądają … Ze względu na fragment o potępieniu niejedzenia

 

Ludzie nieświadomi przez takie właśnie „ezoteryczne”

działania potępiają duchowość!

Nie potrafia rozróżnić dobra od zła, ale my potrafimy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niezależnie zweryfikowany
298 opinii
%d bloggers like this: