1

Podziękowania

Namaste, z całego serca dziękuję za tak cudowne listy…

Sloneczne i pelne naturalnosci pozdrowienia z Mitycznej Atlantydy …


Moja kochana Mario, Z serca dziękuję Ci za tak piękna ceremonię. To było jak zwykle niewiarygodnie piękne doznanie i siła czystej energii. Jak światło, które prze małą szczelinę rozświetliło mój smutek i zmartwienia. Jak zwykle postawiłaś mój żagiel i napełniłaś go podmuchem pozytywnej mocy. Potem ta piękna muzyka, urok przyrody i harmonii stworzenia i Twoja magiczna postać. Spacerujesz jak Anioł po Ziemi, która jest tak poprzez nas kaleczona. Przez Twoje stopy dociera do Matki Ziemi balsam ukojenia i nadzieja, że zmienimy siebie. Nie chcę wracać do rzeczywistości. Dziękuję a wszystko. Nawet jeśli mnie tak mało we Wspólnocie to zawsze moje serce jest przy Tobie i ma w sobie ogromną wdzięczność za wszystko Twoja E.

 


To dla mnie jedna z najpiękniejszych i najsilniejszych ceremonii, Moje Kochanie. Bardzo dla mnie ważna. Rozrywa we mnie wewnątrzne łańcuchy, a ja dumnie wyprostowana paraduję po nich pełna pewności siebie wolna jak kogut. Kilka dni temu na mojej drodze pojawił się piękny czarujący dostojny kogut, który spadł z nieba w miejscu bardzo ruchliwym i hałaśliwym, a on swoją pewnością siebie i wiarą w siebie sprawił, że zdominował całkowicie i podporządkował sobie otoczenie. Tak właśnie się czuję. Twoja M.💟


 

Kochana Mario Bardzo sie cieszę ze reaktywowalas swoją dostępność na czacie. Bardzo wartosciowe wpisy i odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie ❤❤❤ciebie i wszystkich we wspolnocie.


Droga Mario

Już chyba wiem czemu wczoraj nie dane mi było uczestniczyć w ceremonii. Bo dziś potrzebowałam jej chyba bardziej jak wczoraj. Po nie miłym dniu w pracy, miałam kiepski nastrój i dręczyły mnie złe myśli. Postanowiłam  włączyć ceremonie, która była akurat o naszych myślach. Bardzo mi pomogła, poczułam ulgę i wrażenie jak by to co wydarzyło się w ciągu dnia było tak mało istotne i nie miało znaczenia, żebym się nie zadręczała negatywnymi ludźmi i sytuacjami. Ty zawsze tak mądrze mówisz. I ta muzyka na koniec z widokami piękna! aż się łzy cisną się do oczu. Dziękuje Mario za te wszystkie ceremonie i za to ze Cię spotkałam na swojej drodze.
Ps. Masz piękne włosy 😊
Pozdrawiam cieplutko E.

Moja najdroższa Mario, dziękuję z całego serca za tak piękną Ceremonię i przesłanie od Siły Wyszej.Z mocą miłości B. 🌷

 

autor muzyki: BrunuhVilleThe Essence of Life -śpiewa: Sharm

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Lavender says:

    ❤️

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: