35

Spotkanie Gwiazd nr 3 🌸 Konkurs rozpoczęty

Namaste 🌸 kochasz nasze konkursy tak, jak ja 🙂
Dziś rozpoczynam jeden z nich Spotkanie Gwiazd nr 3

Będą 3 nagrody Bransoletki Mitycznych Drzew Edenu, takie, jak SAANA i SAOIRISE, a jeśli zwycięzcą będzie mężczyzna, otrzyma piękny talizman niespodziankę.


Co zrobić, by uczestniczyć w konkursie?

Tutaj poniżej u dołu strony w komentarzu opisać czym było dla Ciebie spotkanie ze mną 🙂

Co możesz opisać (pomocne punkciki)

 • Jakie odczucia, emocje towarzyszą Ci, gdy się spotykamy czy w czasie Ceremonii, Czasu ze mną w środy czy Rytuałów Ziemi?
 • Jakie kolory odczuwasz, gdy myślisz o mnie lub czytasz moje słowa?
 • Czy coś z moich słów lub działań Cię do czegoś zainspirowało, zmotywowało, dodało wiary, energii?
 • Może Magiczna Oaza jest dla ciebie inspiracją?
 • Czy jest jakiś artykuł, film, jakiś wpis na moim blogu, który lubisz najbardziej, który daje Ci to coś szczególnego.
 • Czy jest jakiś obraz, zdjęcie, które Cię porusza pozytywnie …
 • Czy czujesz, że Wszechświat skrzyżował nasze drogi (osobiscie, emailowo, artykułowo itp.) w jakimś szczególnym celu lub momencie
 • Czy spotkanie ze mną bylo dla Ciebie także podarunkiem niebios, jak dla mnie spotkanie Ciebie? Czy odczuwasz je tak samo jak ja, jako spotkanie dwóch Gwiazd …
 • Coś innego szczególnego odczuwasz będąc tutaj, czytając moje słowa, słuchając mnie czy pisząc ze mną ….

Dla Twojej kreatywności nie ma granic 🌸  Napisz to, co czujesz

 

KONKURS TRWA DO 21.12.2018

ale proszę NIE czekaj na ostatnią chwilę, bo z doświadczenia wiem, że będzie za późno 🙂

Gdy coś odwlekamy w czasie, to jest pewne w 100%, że tego czasu nie znajdziemy 🙂

Możesz napisać kilka prac, każda z nich będzie traktowana oddzielnie.

 

Każdy jest dla mnie Gwiazdą niepowtarzalną, wyjatkową i cudownie piękną, każde spotkanie jest podarunkiem niebios. Każdy z nas jest kanałem kosmicznej mądrości i energii, gdy się spotykamy nasze energie łączą się i przenikają wzajemnie, czy tego chcemy czy teź nie, nasze wibracje tworzą jedność czy to przez chwilkę czy dłużej. Każdy z nas ma swoją jedyną w swoim rodzaju aurę, nie ma dwóch ideentycznych Gwiazd…

Czym bylo lub jest dla Ciebie spotkanie ze mna?

Opisz w komentarzu, komentarz pojawi się na stronie po moim zatwierdzeniu.

Każdy komentarz bierze udział w losowaniu nagród 21.12.2018

Z miłością Twoja Maria Bucardi

 

 

35 komentarzy

 1. Odpowiedz
  MariaBucardi says:

  od Violi: Najdroższa Mario!!!
  Jestem pewna ,ze nasze spotkanie nie jest przypadkowe.Od pierwszego spojrzenia ,posłuchania Ciebie wiedziałam ,ze pragnę Prosić Ciebie o Pomoc ,Radę ,Wsparcie.
  Z Głębi mojego serca Dziękuje za przygotowanie dla mnie przepowiedni /celu mojej duszy/.
  Tak to wszystko prawda.Od dziecka czułam , ze to moja droga.Czulam to w moim sercu.
  Wiele musiałam przejść,dojść do tego momentu mojego życia , w którym jestem dzisiaj.Teraz zrozumiałam dlaczego przeżyłam tyle zła , ataków mroku , cierpienia.
  Teraz wszystko zrobiło się jasne dzięki Tobie Kochana Mario.
  Czytając to wszystko jednocześnie płakałam , czułam radość , szczescie,gorąco.
  Wyjaśniając wszystko Pomagasz Otworzyc mi Nowe Drzwi!
  Siegnac Gwiazd!!!!
  Narodzilam się jeszcze raz 😊
  Dla mnie jesteś Aniołem ubranym w Ziemski skafander/ciało/.
  Świecisz Złotem Dla Nas Wszystkich!!!
  Dziekuje Sile Wyższej za to , ze Pomogła mi Ciebie odnaleźć.
  Dziekuje Za Wszystko Najdroższa Mario!!!!
  Twoja na Zawsze Viola

 2. Odpowiedz
  MariaBucardi says:

  od Violi email: Najdroższa Mario!!!
  Z Głębi mojego serca Dziękuje Tobie za spotkania w środy . Za Nasze Cudne Wspólne Ceremonie.
  Pomimo różnych zawirowań życiowych
  Pomagają mi iść dalej. Caly czas w Gore
  Do Spełnienia Moich Marzeń.
  W momentach zwątpienia , smutku ,
  poczucia bezsilności Dajesz mi Nadzieje!!!
  Przypominasz mi , ze Światło jest silniejsze niż mrok.
  I Zawsze Zwycięża!!!
  Każdego Dnia Dziękuje Sile Wyższej za Ciebie Kochana Mario.
  Dziekuje ponieważ Pomogła mi Ciebie odnaleźć
  Jestes Cudnym Świetlistym Aniołem!!!
  Z Całego Serca Dziękuje za Wszystko!!!!💖
  Twoja na Zawsze Viola

 3. Odpowiedz
  MariaBucardi says:

  od Sunny: To serce pełne ciepła i miłości. To dusza w klejnotach anielskich wzruszeń. Najczystsza miłość. To prawda, wiedza, niewinność i zrozumienie. Boska istota, wnosząca światło, moc i spełnienie. Wybory mądre i szczere pokochanie siebie. Boska istota dla całego Wszechświata dla piękna poruszającego Naszą Ukochaną Matkę Ziemię.

  Sunny

 4. Odpowiedz
  inglot says:

  Moja Kochana Mario, jesteś kimś wyjątkowym i niewiarygodnie dobrym. Twoja energia jest odczuwalna także przeze mnie. Jesteś nie tylko pomocą, ale także motywatorem i wyzwaniem. Słuchając Ciebie wszystko jest zrozumiałe, oczywiste, logiczne i ma sens i moc. Ale jest jeszcze kolejny krok konieczność przeniesienia Twojej nauki w codzienność, zdarzenia, sytuacje. I to jest dla mnie najtrudniejsze wyzwanie. Uczysz mnie w ten sposób, że spotkanie z Tobą to także ogromna praca z mojej strony. Nie dajesz mi przysłowiowej ryby, dajesz wędkę. I za to Ci z serca mocy dziękuję. Dzięki Tobie spostrzegłam światło, które zasłaniał mrok zwątpienia i beznadziejności. Pozwoliłaś mi zrozumieć, że ode mnie zależy czy życie jest darem czy przekleństwem. Do wszystkich wniosków prowadziłaś mnie indywidualnie trzymając za rękę jak dziecko we mgle. Szanowałaś to co czuję, moje wybory i decyzje mimo to, że czasem były błędne. Pełna ciepła i taktu czekałaś aż zrozumiem i odnajdę światło. Jesteś zawsze, blisko i silnie w każdym kliknięciu myszki gdy loguję się na stronie. A potem gdy lamy laptopa zgasną a ja wyruszam w Świat obawiają się czy zdołam i czy dam radę. Zawsze mam w sercu Twoją dobrą energię. Czuję Twoje dobre myśli, czystość Twojego serca, które są ze mną. Dziękuję, że jesteś.
  Twoja Edyta

 5. Odpowiedz
  Wiedzma says:

  Kochana Mario,
  przede wszystkim chciałam Ci podziękować za to, co robisz dla naszej planety. Jest to naprawdę niesamowite i gdy widzę ten piękny teren, który widać na Twoich zdjęciach czy nagraniach, chcę żeby cały świat tak wyglądał. Bardzo fajne jest to, że zwracasz dużą uwagę na pracę z energią i to, że nasze myśli i nasze emocje mają realny wpływ na całą resztę.
  Nie wierzę w przypadki, a analizując swoje życie wiem, że wszystko do siebie przyciągamy, dlatego nasze spotkanie było naturalną koleją rzeczy. Tak samo jak informacje, które zamieszczasz. Trudno wyodrębnić jakiś szczególny film czy artykuł, który miał dla mnie wyjątkowe znaczenie, ponieważ Twoją pracę obserwuję już dłuższy czas, jednak odpowiednie materiały pojawiały się za każdym razem, gdy pojawiało się w moim życiu konkretne pytanie.
  Jedno jest dla mnie bardzo ważne. Za każdym razem, gdy następował w moim życiu trudny czas, wiadomości od Ciebie sprawiały, że czułam spokój. Wystarczyło, że widziałam informację, że taka wiadomość się pojawiła, a to dlatego, bo każdy film, który z Tobą widziałam, był (i jest) bardzo pozytywny.
  Dlatego bardzo Ci dziękuję 🙂

 6. Odpowiedz
  Basia says:

  Najdroższa Mario, z całego serca dziękuję za Twoją obecność w moim życiu – od kilku lat, choć tak naprawdę nie odczuwam czasu ani przestrzeni w naszych relacjach. Gdy parę razy zadawałam ważne dla mnie pytania i prosiłam Cię telepatycznie o pomoc lub radę, to zawsze ukazywała mi się karta Świat. Odczucie pełni, całkowitej harmonii i zgodności z Wszechświatem. Potwierdzenie słuszności wyboru, które pojawiło się w moich myślach. Jesteś częścią tej czującej, żywej przestrzeni, która daje nam znaki i odpowiada na nasze pytania, rozwiewa wątpliwości, daje rozwiązania. Odczuwam fizycznie energie, które aktywujesz: ciepłe iskierki, morską bryzę, słoną wodę, złociste, wirujące gwiazdki i dźwięk delikatnych dzwoneczków – tak, jak dziś podczas 40. ceremonii. A gdy wymawiasz na początku swoje magiczne imię Maraj Maren, to za każdym razem czuję, że coś mnie woła, przyzywa… jakąś taką słodycz i niesamowitą tęsknotę – jak pociągnięcie za złotą linkę wewnątrz serca…
  Z miłością ♥♥♥

 7. Odpowiedz
  Katie says:

  Najdroższa Mario
  Sprawiłaś, że znów zaczęłam wierzyć w siebie, w swoją moc, na nowo uwierzyłam, że jestem Gwiazdą, kimś niepowtarzalnym i jedynym. A co najważniejsze, nie czuję się już tak samotna i niezrozumiała jak wcześniej, bo takich pięknych Gwiazd jest całe mnóstwo.
  Z Twoją pomocą uczę się na nowo życia, doceniam moją wrażliwość. Stałam się więc bardziej spostrzegawcza i uwielbiam każdy znak od Wszechświata czy to białe piórko na drodze, monety pod stopami czy piękny zapach , który pojawia się nagle, nie wiadomo skąd lub impuls który karze mi wyjść na dwór, tylko po to, żeby chociaż przez chwilę popatrzeć na jaśniejący Księżyc.
  Dziękuję za inspirację oraz wsparcie.

 8. Odpowiedz
  Motylek says:

  Kochana Mario spotkanie Ciebie pomoglo mi uwierzyc w siebie I podnioslo mnie na duchu. Dzieki Tobie, naszym spotkaniom I ceremoniom poczulam sie duzo lepiej. Wiem ze sa na tym swiecie ludzie o podobnej energii I nie czuje sie juz jakbym nie pasowala do tego swiata. Dziekuje :*

 9. Odpowiedz
  K. says:

  Kochana Mario!
  Ostatnia ceromonia 38 to dla mnie było coś innego w końcu jakaś praktyczna nauka na temat telepatii ,choć tak długo Cię znam i słucham i uczestniczę prawie w wszystkim to jednak ciągle czegoś nowego się uczę-Czy to nie jest niesamowite ?W tym świecie nie można powiedzieć tak już wszystko wiem i rozumię…
  Ale ostatnio przy tej medytacji zaskoczył mnie przekaz,ale i to bardzo!
  -Za pierwszym razem,że mam iść spać.
  -za drugim,że mam po ćwiczyć na rolerze kręgosłup i potem zobaczyć symbolike ,,Kobry węża”ale pierwsze zobaczyłam piramide usłaszlam,że dowiem się coś bardzo ważnego.
  Tu Mario jak uważasz nie chce,aby inni wspólnoty pomyśleli,że zwariowałam,bo może się myle…,ale lepiej tego nie czytać bo sama nie wiem w czy to wierzyć…
  Wyszło mi,że moja poprzednia reinkarnacja byla postac Kleopatry…kiedyś nazwałam kota Cleo był moim ulubionym i ona tez mnie kochała…potem moj kolega dal kotowi Cleo i bylam zła…
  Nawet na piosenkarke Cleo,że dala ta nazwe…
  Za dziecka jak byl magazym ,,Wolly zwiedza świat” to patrzyłam tylko na jedna strone,gdzie piramidy…Czasem mialam sny zwiazane z trojkatem ,ale mialam kiedys sen jak ktos mi mowi Isys czy żyje…nie znam sie na historii ale dopiero gdy na tym filmie uslyszlam ze Kleopatra lubila ta bogini i wziela ja sobie za patronke,zrobilo mi sie slabo…
  Ja w to nie wierze…w magicznej kuli widzilam jak sie wali Babilon,(nawet o tym nie myślałam bo taka obeznana jestem w histori..)ale gdy wpisalam w google to rzeczywiscie w magicznej kuli to widzilam tylko,że byl o wiele piekniejszy to bylo dzielo! A mnie serce zamieralo na sama mysl co sie zaraz wydarzy…oraz ksiazka Quo Vadis mialam wrazenie,że on pisze o czymś znanym ale nie wiem czy te pierwsze przekazy maja cos wspolnego z tym drugim bo sie nie znam na histori…
  Najbardziej kochana Mario mnie boli,że jak by byla to prawda to dlaczego najblizsi tak mnie nie szanują?Dlaczego ja tak cierpie i czemu wybralam sobie w sumie to patologiczna rodzine…z ktorej naprawde uwolnic sie ,zeby nie wpływala choc na jedna dzidzine zycia jest naprawde bardzo trudno.Smuci mnie tez to ze co ze mnie za czarownica jak osobom,ktorym probowalam pomoc przez magie odwrocili sie lub odwracaja?
  Ostanio przyjaciolce a w sumie nie wiem czy nia rzeczywiscie jest powiedzialam zeby poczekala z ta wrozba do 21.12,ale co poszła…i powiedziala mi z pretensjami-,, zrobilam co chcialam i wiesz co w końcu pojde spokojnie spac i że malo spalo bo dwie godziny i ze mi opowie jutro,ale tego nie zrobila.Troche ni sie smutno zrobilo,czasem trace wiare w siebie.
  Pisze tutaj bo wiem,że mam Was i choćbym napisala najbardziej glupia rzecz nikt mnie nie odrzuci.
  Kocham ta wspolnote i Ciebie Mario,że jestes przy nas !❤

 10. Odpowiedz
  Joasia says:

  Moja Najdrozsza Mario,
  bardzo dlugo zastanawialam sie, czy wziac udzial w tym konkursie (raz juz wygralam, wiele lat temu glowna nagrode). Dzisiaj, kiedy o tym myslalam, pojawila sie wskazowka od Aniolow: liczby 14:14
  Nie mialam juz zadnych watpliwosci.
  Spotkanie z Toba, to przede wszystkim bylo (na poczatku – wiele lat temu), mozliwosc powrotu „do zywych” – Twoja walka o moje zycie. Nie ma slow, ktore moglyby to opisac. Nie ma slow wdziecznosci i podziekowania. To cud! To przeznaczenie! Ingerencja Sil Swiatla, ze pojawilas sie w moim zyciu. Teraz, po tylu latach, dajesz mi Swiatelko, madrosc, nauke, inspiracje, podziw. Otworzylas mi oczy i nauczylas, jak patrzec na otaczajacy Swiat, na ludzi, na kazda Istotke. Przez wiele miesiecy patrzylam na Twoje „usmiechniete cala buzia i wiankiem na glowie” zdjecie – zainstalowalam je na pulpicie, na monitorze. Dodawalo mi sil i wiary. teraz korzystam z Twojej z Twojego Czasu i Ceremonii, ktore dla nas prowadzisz. Dla mnie sa potrzebne, prawia jak powietrze, poniewaz co tydzien budujesz moja wiare w lepsze jutro. Dostarczasz mi nie tylko wiedzy, ale motywujesz, zachecasz, inspirujesz, prowadzisz. Zwlaszcza wtedy, kiedy pojawiaja sie w moim zyciu takie chwile, kiedy wszystko przybiera ciemniejsze barwy – Ty je rozwiewasz jak chmury na niebie. Poprzez nasze co tygodniowe spotkania, w moim zyciu, znowu swieci slonce, a ciemne chmury znikaja. Chce mi sie zyc! Dziekuje, ze JESTES!
  Przesylam Ci z calego mojego serca swiatelko milosci i wdziecznosci. Niech Sily Swiatla zawsze Cie prowadza, daja Sile, Moc, Zdrowie, Milosc i wszelaki dobrobyt.
  Twoja Joasia

 11. Odpowiedz
  Karina says:

  Marysiu spotkanie z Toba to najlepsza rzecz kojarzy mi sie ona z kolorem seledynowym zebys mogla tak spelniac marzenia na przyklad zebym znalazla w koncu prace
  Lubie Cie sluchac Twoich filmow czy ksiazki ktore napisalas bo sa prawdziwe
  Twoja osoba kojarzy sie z czyms dobrym swiat bylby o wiele lepszy gdyby byli tacy ludzie jak Ty

 12. Odpowiedz
  Jola says:

  Kochana Mario, spotkania z Tobą również poprzez przepowiednie jakie u Ciebie zamawialam pomogły mi bardzo w zrozumieniu rzeczy, które były niedostrzegalne i pomogły podejmować wlasciwe decyzje. Jola

 13. Odpowiedz
  Jola says:

  Kochana Mario, spotkanie z Tobą bylo dla mnie bardzo niezwykłe i inspirujące. Twoje porady prywatne , ksiazki , filmiki na YouTube zainspirowały mnie do dużych i małych zmian w moim życiu i pomogły mi spojrzeć na moje życie zupelnie inaczej. Jola

 14. Odpowiedz
  Katharine says:

  Sprawozdanie z Ceromoni 37
  Przyznam szczerze,że o niej zapomniałam a nawet stwierdziłam potem,że nie biorę udziału,ale przyszedł mi email,że pobrało mi kwotę 30 zł i przypomnienie iż jest ceremonia -niechcący jak tydzień temu robiłam to musiałam tą wersję zamówić:)No to myślę skoro i tak pobrało to dobrze.No i puszczam wodę w wannie znowu zapominając,że jest ceromonia,ale gdy spojrzałam na zegarek patrzę 20:20 i ta godzina już tylko z ceremonia mi się kojarzy więc stwierdziłam,że w wannie ją zrobię -no i dałam soli himalajskiej w trakcie jak kropiłam lawendą ty mówisz o lawendzie…😊No i co się stało patrzę leżą przede mną Marqi marbles a przed ceromonią zwróciłam uwagę,że są dostępne u Ciebie do zakupu.No i stwierdziłam,że skoro leżą niech uczestniczą ze mną no i położyłam je na brzuchu i po prostu ,jakby schizofremia mnie ogarnęła ,nie raz myślałam że mi się wydaje -ale nie…one naprawdę się ruszały! Dziś to jak by w nich serce biło i potem nawet się stykały co mnie zaskoczyło (nawet ten poczaskany na pół) ruszały się na brzuchu oraz niżej np.na sercu miałam wrażenie,że nie chcą być -trzy razy w najlepszych momentach gdzie było mi dobrze i kamieniom filmik zacioł się na słowo mówione,, złoto” a za trzecim razem również, ale w dalszej części filmu… Po wstępie z ceromoni ,gdy otwarłam oczy to pomieszczenie było w porządku ,ale właśnie uświadomiłam sobie,że wcześniej było inne naprawdę było złote a kamienie po prostu na tą energię wariowały(i tak sobie myślę–kto by po myślał,że kamień ma duszę ,za dziecka o tym wiedziałam i przypomniała mi się piosenka pochantas -, ale dopiero dzisiaj i po słowach z ostatniego spotkania dla Matki Ziemi jak mówiłaś nam o tych kamieniach,że one żyją i przypomnienie sobie ,że tak jest naprawdę sprawiło mi ogromną radość (kamienie naprawdę żyją!)Wczoraj,gdy słuchałam tego sprawozdania jak mówiłaś,że magiczna oaza nie jest twoim domem zatkało mnie…myślę jak to nie?ale potem dostałam silnej wizji,że to co zrobiłaś jest to prezent dla innych na lata-nie tylko dla nas.Nas już nie będzie a inni dalej tam będą chodzić podziwiać,dbać i poszerzać(będą się czuć jak w domu jak na ziemi.Tak ogromnie się cieszę,że kiedyś to zobaczymy .Jestem pod wrażeniem,że masz takie umiejętności jasnowidzenia,jasnosłyszenia ,że wiesz jakie były twoje poprzednie reinkarnację -ja czuje,że by mi się ta wiedza przydała w sensie takim aby zglebić,zrozumieć swój wyższy cel.Mam troszkę wrażenie,że jestem z innych rejonów,niż Twoja dusza-miałam wczoraj wrażenie,że ty wiesz gdzie się i skąd poznaliśmy i to jest dłuższa znajomość niż tylko ta reinkarnacja,ale niestety ja nie pamiętam .(poczułam taką bliskość).Chce,aby ten komentarz poszedł do konkursu spotkania gwiazd .

 15. Odpowiedz
  Agus nauka says:

  Witaj Mario nasze spotkanie byłoby jak wybuch czystej niepowtarzalnej szczęśliwej energi jak splecienie losów dwóch dusz które odnalazł swą brakującą cząstkę pomimo że nie wiedziały że jej szukają. Są rzeczy oczywiste które dzieją się tak porostu i muszą się stać bo to jest ich przeznaczenie bo wszystkie ścieżki losu plotą się dla tej chwili. Dla tego jednego spotkania po którym świat nabierze zupełnie innych barw….

 16. Odpowiedz
  urszula-jaskula says:

  Droga Mario 🙂
  Spotkanie z Tobą pozwoliło przede wszystkim uwierzyć w Anioły, pozwoliło stworzyć dobrą energię, zmotywowało do dobrych uczynków i zaprzestania tych złych, pozwoliło zacząć żyć dobrze, trochę wolniej, spokojniej, z czystszą energią…Spotkanie z Tobą pozwoliło uwierzyć przede wszystkim w samą siebie i uwolniło tłumioną głęboko we mnie empatię, która przez wiele lat nie miała ujścia. Dzięki Tobie czymś cudownym stał sie kontakt z Aniołami, które pomagają w każdej trudnej chwili życia.

 17. Odpowiedz
  T. says:

  Kochana Mario,

  Czym było dla mnie spotkanie z Tobą?…czymś wyjątkowym,magicznym, inspirującym do zmiany życia…to jak poczucie, że w końcu odnalazłam właściwą osobę, którą pokochała od razu i zaufałam w 100% bo wczesniej długo szukałam, oglądałam różne filmy na YouTube, słuchała rad wielu innych doradców ze świata ezoteryki – muszę Ci się przyznać ze wczesniej ok.dwa lata wstecz trafiłam na jakiś Twój filmik ale wydałaś mi się dziwna i dopiero na początku lipca 2017 leżąc w łóżku, wyczerpana, załamana, bez pracy „przez przypadek” trafiłam na Ciebie Mario, kiedy zapraszałaś na Koralowy Nów Księżyca 23.07.2017 i jak Cię zobaczyłam w białej pięknej sukni z białą świecącą aurą, to pomyślałam że Anioł stanął na mojej drodze i od tego momentu wszystko zaczęło się zmieniać, kontakt z Tobą rozświetlił każdą dziedzinę mojego życia, zaczęłam oglądać wszystkie filmiki na YouTube, uczestniczyłam w każdym Nowiu i Pełni Księżyca pisząc listę życzeń i spraw do usunięcia, oczyszczałam się pestką jabłka, zamówiłam u Ciebie stworzenie przepięknych Istotek z Labradorytu…byłam pilnym uczniem i efekt jest taki że życzenia z listy w krótkim czasie zaczęły się materializować – dostałam wspaniałą pracę z ogromnymi możliwościami zarobku, zaczęły się dziać cuda i tak jak prosiłam Anioła Fortunata o finanse tak szybko dostałam awans i zostałam doceniona, marzyłam o dalekich podróżach i nagle dostałam zaproszenie od bliskiej osoby wyjazdu na Filipiny, później był Cypr, Malta, Sardynia, Peloponez, do tego wszystkiego miałam w wyobraźni samochód jakim chciałabym jeździć i to też w przeciągu kilku miesięcy się zmaterializowało. Dziekuję Ci Kochana a najbardziej za to że dzięki Tobie uwierzyłam w siebie i że wszystko jest możliwe!! Dziekuję Ci Mario za pomoc, wsparcie, naukę za przekazy Siły Wyższej i to że pojawiłaś się w moim życiu… Kocham Cię

  T.

 18. Odpowiedz
  E. says:

  Gdy kilka lat temu oglądałam pierwsze filmiki Marii ( polecane przez przyjaciółkę) na Youtube ;o energiach, wampiryzmie czy oazie, wtedy nie przypuszczałam że moje życie tak bardzo się zmieni.
  Gdy zamówiłam pierwszy rytuał oczyszczania dla mojego partnera z Archaniolem Michałem, wcale nie przepuszczalam że będzie to początek i wielki zwrot w moim życiu oraz zwrot dla całej mojej rodziny…
  A Dzisiaj?
  Słuchając pięknego koncertu i ciesząc się muzyka, tak jak nigdy potrafię chłonąć i wzruszać całym sercem
  Dla mnie spotkanie z Maria to ogromna inspiracja oraz chęć by samemu być dobrym, kochać wszystko piękna i czystą miłością i zarażać nią innych….
  Oczywiście że początki były trudne , że trzeba było oczyścić siebie i otoczenie , doprowadzić do poprawy swojego zdrowia i złapać stabilizację i równowagę.
  To był proces ..który pewnie jeszcze trwa, ale teraz ma zupełnie inny wymiar ..

  To dzięki Marii zapragnęłam głębokiej przemiany , przede wszystkim dla siebie

  Zaakceptowalam i pokochałam siebie do końca , równocześnie odrzucając całą złość i smutek które towarzyszyły mi w całej mojej poprzedniej części zycia

  Przed spotkaniem z Marią ( ponad 4 lata temu) szukałam trochę po omacku .”.próbowałam ” różnych rzeczy.

  Odnajdowalam ludzi ,ktorzy pomagali mi ,ale na krótko ,dlatego że przemiana nie wychodziła w 100 procentach ode mnie i nie była trwała.
  Oglądałam się ciągle na innych i do końca nie wierzyłam w siebie….
  Dzięki Marii zaczęłam głębokie przemiany w sobie , wpływając równocześnie na najbliższe otoczenie …I co najważniejsze robiłam to z przekonaniem że potrafię pomoc sobie najlepiej ..:najpierw w sprawach prostych,.później zdrowotnych , A jeszcze później w ważnych sprawach życiowych…

  Spotkanie z Marią to zaproszenie to mojego życia Aniołów….ich poznanie i zrozumienie najpierw z książki Marii, A później z osobistych doświadczeń .
  Kiedyś wierzyłam że są blisko ,teraz czuję i doznaje ich obecnosci ,cieszę się i w pełni delektuje .
  Coraz czesciej poznaję ludzi którzy czują to co ja, a przede wszystkim zmieniam i wpływam na swoje najbliższe otoczenie..
  Wspólnie otwieramy serca i zmieniamy swoje życie.

  Dzięki inspiracjom od Marii w końcu czuję i rozumiem w pełni znaczenie słów….,,”wyższe wibracje ” i „moc we mnie „.
  Czasem jedno zdanie uslyszane w trakcie spotkań środowych lub ceremonii ..jest jak rozblysk, nagle spada kotara i rozumiem co mogę zrobić ..co poprawić i zmienić żeby było dobrze…wiele spraw z mojego życia rozjaśnia mi się w jednym momencie … to co było lub będzie,
  widzę je z szerszej perspektywy .
  Kiedyś czytałam i słuchałam innych ludzi ,a nie umiałam odkryć …..siebie…
  Spotkanie z Marią to dla mnie inspiracja na znalezienie i nauczenie się tysiąca sposobów by właśnie prostymi rzeczami podnosić te wibracje dla siebie i dla najbliższych,
  .każdego dnia ,by dzięki temu czuć szczęście i w pełni otworzyć swoje serce ,….kiedyś zamknięte i stłamszone strachem ., teraz ; otwarte i świecące.

  Wreszcie ,spotkanie z Maria to przypomnienie sobie jak ważna jest przyroda….jak może nie tylko zachwycać swym pięknem i zmiennością , ale też wzmacniać siły witalne i dodawać energii.
  Rytuały dla Matki ziemi od początku wzbudzały pozytywne emocje, były , są i będą ważne; już na zawsze….

 19. Odpowiedz
  Kasia says:

  Spotkanie Marii Bucardi, to dla mnie wielki powrót Nadziei oraz Wiary i urzeczywistnienie Miłości.
  Przestałam się wstydzić tego Kim jestem, w jaki sposób postrzegam świat, co czuję, co widzę, co pragnę czynić. Teraz otwarcie, z odwagą Kocham. I pogłębiam, i poszerzam, i wzmacniam tę Miłość.

  Mario, dziękuję Tobie z całego Serca za to, że Jesteś i że się dzielisz. Za Twój uśmiech, żart, za Twoją wrażliwość, za okazane Serce.
  Dziękuję za nieustanne wsparcie. Za to że uwierzyłaś przede mną. Że prowadzisz. Za Twój trud wspinaczek, znajdowanie Miejsc Mocy, za Połączenie.

  Słuchając Ciebie czuję głęboką Radość 🙂 I zaskoczenie, że przecież wszystko to jest, że wszystko to wiem, że zapomniało mi się, że.. że WARTO.
  Dziękuję Tobie za przypomnienie, że nie jestem sama. Że jestem jedną z Gwiazd. Za wszystkie te przypominajki, światełka dziękuję.

  Oczywiście, Magiczna Oaza jest dla mnie wielką inspiracją. I łączę się z całą społecznością.
  I czuję też zaufanie i bezpieczeństwo.

  Wspieram działalność Marii całym Sercem.
  Widzę w tym Światło i wielką Miłość. I cieszę się na na tę przyszłość, która zaczyna się Teraz.

  z pozdrowieniem dla Was Kochani też 🙂

 20. Odpowiedz
  Andziula says:

  Wiem jedno Maria zmieniła się i sama zmieniła świat na lepszy tego może zwykli ludzie nie widza ale tak jest, inne istoty pozaziemskie są dumnne z mari , jest żywym aniołem mnie tez Maria zmieniła 🙂 na lepsze

 21. Odpowiedz
  Anna says:

  Bardzo się cieszę że mogę się podzielić tym co dało mi spotkanie Marii i tej wspólnoty. Wspólne ceremonie i indywidualna praca z Marią sprawiły że odeszła długoletnia depresja, zaczęłam myśleć o tym co mi może dać życie na tej ziemi i naprawdę to co do mnie nie pasuje łącznie z wewnętrznymi cieniami których się że względu na pewien komfort trzymałam po prostu odeszły. Jestem lepszym człowiekiem, prawdziwa sobą. Nagle wraca do mnie wiedza mojej duszy nagromadzona przez czas jej istnienia. Przypomniałam sobie czym jest prawdziwa tolerancja i jak różne jest życie na tej planecie. W ciężkim momencie mego życia dostałam problemów skórnych pomimo że zawsze miałam piękna urodę… Nie pomagało nic. Praca z Maria to zmieniła. Skóra wróciła w 90 % procentach do siebie samoistnie. To mnie zszokowalo i docenilam piękno ciała w innym świetle. Dziękuję za wszystko.

 22. Odpowiedz
  krystel says:

  Witaj Mario. W moim przypadku po poproszeniu Aniołów o wskazówki zostałam jak gdyby poprowadzona na Twoją stronę na której WSZYSTKO , Ty, rytuały ,książki Oaza, jest MAGICZNE. Zabrałam z tego wszystkiego słowa i prośby do kontaktu z Siłami Wyższymi .Codziennie rano wychodzę na zewnątrz otwieram dłonie i wypowiadam Siły Wyższe Siły Swiatła ……. i czuję spokój i ciepło w sercu .. dziękuje że jesteś bo dzięki takim ludziom jak Ty Mario wraca wiara w dobro . pozdrawiam prosząc NIGDY NIE PRZESTAWAJ.

 23. Odpowiedz
  Vera says:

  Najdroższa Mario, spotkałam Ciebie kilka lat temu, gdy czułam bardzo mocno samotność mojej duszy. Dziś idziemy razem przez przygody życia a moja dusza raduje się co tydzień kiedy możemy przezywać wspólne chwile. Jesteś diamentem wszechświata rozsiewającym diamentowy pył na każdego z nas❤️. Dziękuje Ci za to ze jesteś.

 24. Odpowiedz
  Ewelina says:

  Mario jesteś dla mnie niezwykłą Istotą. Tutaj u nas w dużym mieście świat jest zupełnie inny, a życie toczy się jakoś tak zupełnie nienaturalnie. Pracuję niestety w handlu. To przykre, ale dominuje konsumpcjonizm, wyścig szczurów, marek. Ludzie dosłownie codziennie opróżniają półki z mięsem, nie szanują jedzenia zostawiając je byle gdzie (potem trafia na straty) lub kupując w zbyt dużych ilościach, zwłaszcza przed dniami wolnymi (jakby przez 1 dzień miał nastąpić koniec świata), obrażają sprzedawców i kasjerów traktując ich jako ludzi niższej rangi. Tobie towarzyszy spokój, pokój, miłość do roślin i zwierząt. Czuje się Twoją pozytywną energię. Maile od Ciebie odrywają od tego smutnego świata. Kolory z jakimi Ciebie kojarzę to biel, jak czyste, dobre intencje, zieleń jak przyroda i spokój, czerwień jak ogień dobra i miłości do świata i chyba błękit z tych wszystkich chmurek nad Oazą jakie nieraz widać na fotografiach. Twoje słowa i działanie inspirują do przemyślenia swoich codziennych decyzji, jak chociażby wybór, czy kupić mięsko czy roślinki, najlepiej bio które pomogą, a nie zabiorą energię i których zakup nie będzie się wiązał z takim cierpieniem, jak cierpienie zwierząt w hodowlach i przyrody od hodowli. Motywuje to do walki o zwierzęta i przyrodę. Zaczynasz się zastanawiać dlaczego nie warto kupować tak popularnych kosmetyków Unilevera, który testuje na zwierzętach i Adidasa, który szył uniformy dla III Rzeszy. Zwiększa się świadomość dobrej i złej energii. Twój świat Atlantydy przykuwa na myśl pierwotne cywilizacje tak piękne i czyste. W trudnych sytuacjach to właśnie one i ten inny „niedzisiejszy” świat mogą być dla nas ostoją, by pomóc przetrwać najgorsze. Wydaje mi się, że stworzenie sobie takiej właśnie ostoi pomaga nam przetrwać. Jesteś jak Anioł, niezwykła, zupełnie inna od tego świata. Czekam z niecierpliwością na kolejne maile.

 25. Odpowiedz
  Viviana says:

  Mario pozwole sobie na jeszcze jeden komentarz… Zapomnialam napisać o tym ze chciałam podziękować za powieść Mroczne gory i jej inne części. Książki poruszyły mnie do głębi i bardzo szybko je przeczytalam. Mroczne gory pamiętam w 2 dni przeczytalam , W zielonych oczach wiedźmy chyba w 1 dzień i jeszcze po nocy haha. Tajemnice Wiedźmy z Folsin przesluchalam całą i słuchanie Twojego głosu Mario było jeszcze lepsze niż czytanie . Bardzo Ci dziękuje za ta powieść Mario uczy o tym ze nie należy nigdy się poddawać no i oczywiście jest w niej wszystko co mnie zawsze interesowało moje ukochane średniowiecze 💜

 26. Odpowiedz
  The.celtic.legend says:

  Kochana najdrozsza Mario uwielbiam ten konkurs i zawsze cieszę się że mogę brać w nim udział . uważam że nasze spotkanie na pewno nie było przypadkowe .. Jestem pewna ze nasze dusze nie spotkały się przypadkowo w tym samym czasie na Ziemi. Myślę że to na pewno przeznaczenie i jesteś droga Mario najlepszym prezentem od wszechświata w tym życiu … Jak dobrze pamiętam to znamy się chyba juz kilka lat i pamiętam , ze dziekowalam Aniołom za nasze spotkanie. Gdy slucham słuchowisk , ceremonii czuję się tak jakbym wróciła do domu.. Jakbym była z przyjacielem któremu wszystko mogę powiedzieć i wiem ze zawsze zostanę zrozumiana . Widziałam wiele magicznych osób ale z nikim nie odczulam tak wyjątkowej więzi jak z Tobą… Zupełnie tak jak byś była moja mama z poprzedniego życia ha ha mowie poważnie. Gdy patrzę na Ciebie wydaje mi się ze jesteś taka jak ja .. ( godzina 23:23 gdy to pisze) na pewno Mario jesteś moja bratnia duszą naprawdę gdy patrzę na ciebie widzę siebie za parę lat .. Jesteś moim autorytetem bez dwóch zdań . przypominasz mi kogoś kto był mi kiedyś drogi i bliski z innych wcieleń , pewien mądry mag ze średniowiecza ( pewnie wiesz o kogo chodzi ) . po prostu kocham cię Mario jak duchową siostrę 💜To juz wszystko co chciałam powiedzieć … Dziękuje za wszystko 💜

 27. Odpowiedz
  Safira says:

  Spotkanie gwiazd

  Jedno wypowiedziane słowo może całkowicie odmienić nasze życie…

  Jeden widok Twój
  Gestów pęki róż
  Uśmiech rozpromienia świat

  Dla wszystkich gwiazd tak jak każde spotkanie zmienia moje życie, jeśli choć raz wejdziemy to zostanie nam dana różnorodność naszych pragnień marzeń, zobaczymy pierwszy raz siebie.
  Tak jak radość rozwiązania gdy po raz pierwszy trzymamy swoja istotkę w dłoniach, cóż jest w stanie zastąpić to uczucie które jest w nas, pragniemy temu uczuciu dać to co najlepsze najpiękniejsze najczystsze najzdrowsze, tak jak okalająca nas jedwabista szata, powiewający delikatny wiatr promyki słonka.

 28. Odpowiedz
  Lavender says:

  Kochana Mario Jestem wdzięczna i dziękuję z całego serca, że Siła Wyższa skierowała mnie do Pani. Pamietam ten dzień, to było w maju 2016 roku, kiedy natrafiłam na Pani filmik pt.,,Otwieramy czakram serca Zwierzeta a Anioły”. Od tamtego czasu, zaczęłam coraz częściej uśmiechać się i cieszyć się życiem. Stałam się spokojniejsza pewniejsza siebie, zrozumiałam, że nie tylko czynami ale również myślami i słowami powinnam być jak czyste swiatło, jak najpiękniejsza Lilia. Zaczełam odczuwać ogromna wdzięczność, szacunek i miłość do Sił Światła, siebie mojego ciała i duszy ale również do innych Istot. Dzięki całej Pani twórczości, niezwykłym metodom i spotkaniach m.in Nowiu nauczylam się codziennego oczyszczania i dbania o moja aure, moja przestrzeń, odzyskałam pogode ducha, moja dziecięca wrażliwość i odnalazlam moja druga połowe. Pani ksiażka pt. ,,Jak rozmawiać z Aniołami” jest moja jedna z ulubionych, dzięki niej uzdrowiłam swoje ciało i umysł, jest ona jak miód na moje serce. Zawsze gdy siegam po ta ksiażkę, szczególnie po lawendowej kapieli z dodatkiem soli morskiej, moje samopoczucie bardzo wzrasta czuję bezpieczenstwo i harmonie oraz duża motywacje i ochotę do realizacji moich świetlistych celów. Kiedy byłam dzieckiem zawsze wierzyłam w magię i kochałam malowac, dzieki Spotkaniu Pani przypomniałam sobie o tym. Dziekuję.

 29. Odpowiedz
  A.jakusik says:

  Kochana nic dodać nic ująć , w ostatnich latach zmieniałeś moje życie a w przeciągu paru miesięcy dużo przeżyłam i moja córeczka , dzięki tobie wiem Ze istnieją anioły i je widzę naprawdę , buziaczki

 30. Odpowiedz
  Erarichi says:

  Witaj , jestes dla mnie zdecydowanie bratnia dusza , jak starsza siostra ktora wie wiecej o zagadnieniach nadprzyrodzonych i jasnowidzeniu, to co mi przekazalas do tej pory bardzo podnioslo mnie na duchu , wiedza ze jest wiecej ludzi myslacych o ziemi i zyciu tak jak ja, daje mi wiecej sily zeby dazyc do spelnienia marzen. bardzo mi sie podoba Twoje podejscie do nauki ze wszyscy sie od siebie uczymy, uwazam to za oznake wysokiej inteligencji i doroslosci duchowej. mam nadzieje ze bedziemy mogli kiedys porozmawiac twarza w twarz . pozdrawiam.

 31. Odpowiedz
  Malvina says:

  Nasza Mario, ja już wygrałam tyle drogocennych skarbów, że nie powinnam brać udziału w tym „konkursie”, ale nie mogę się powstrzymać by nie napisać, jak ważne było dla mnie spotkanie z Tobą – lśniąca diamentowym światłem Gwiazdo, oraz jak ważne są dla mnie nasze spotkania w dalszym ciągu.
  Przez około 11 lat intensywnie czytałam wiele książek na temat rozwoju osobistego, prawa przyciągania, magii, tarota i tak dalej… było ich mnóstwo! Zawsze byłam “molem książkowym” i gdy mogłam pozwolić sobie na nową książkę, to czułam się jak milionerka.
  Mój umysł pracuje w taki sposób, że nie mogę zaznać spokoju, dopóki nie zrozumiem tematu dogłębnie. Dlatego czytałam co się dało, ponieważ ciągle coś mi się nie zgadzało. Nie mogłam zrozumieć dlaczego pewne rzeczy mi się w życiu przytrafiły, ani tego, że podobno wystarczy pozytywnie myśleć, aby przyciągać tylko pozytywne rzeczy. Obwiniałam się, że cały czas nie jestem dość dobra w tym “pozytywnym myśleniu”, bo jednak zdarzały się przeszkody i potknięcia.
  Dopiero gdy trafiłam na twoją naukę, to wszystko zaczęło układać mi się w całość. To, co nam przekazujesz, jest dla mnie takim spoiwem łączącym wszystkie rozsypane puzle w mojej głowie. Oprócz tego bardzo cenię twoją subtelność, ponieważ wcześniej uciekałam od tzw. amerykańskiego marketingu, który jest dla mnie zbyt agresywny. A także zaczęłam bardziej doceniać swoje polskie pochodzenie, ponieważ widzę jaki to dar, że mogę cię rozumieć w naszym języku. Najczęściej słuchałam i czytałam osoby angielskojęzyczne, ale tam nie znalazłam takiej Gwiazdy jak Ty.
  Myślę, że to było wielkim marzeniem mojej Duszy, by uczyć się właśnie od Ciebie.
  Wiem, że ty nie lubisz być nazywana nauczycielką, ani nic podobnego, ale ja czuję, jak wiele się dzięki Tobie nauczyłam i zainspirowałam.
  Niedługo miną 3 lata od kiedy trafiłam na twoją magiczną stronę i każdego dnia jestem za to wdzięczna 🙂

 32. Odpowiedz
  Edytapantak says:

  Moja droga Mario❤️ pisze bo czuje potrzebe podzielenia sie z toba ze wszechswiat zrobil fantastyczna robote umozliwiajac mi poznanie tak fantastycznej osoby. Od momentum pierwszego kontaktu z toba czuje wiez I noc pozytywnych energi od ciebie. Bylam zdruzgotana I rozbita ale ty zawsze wiesz co napisac I powidujesz ze pojawia sie swiatelko w tunelu i usmiech na twarzy😊wiele moich przemyslen i rozwiazan a szczegnie podejscie do zycia zmienilo sie dzieki tobie. Moje zycie nabralo barw szczegolnie fioletu I turkusu. Ciebie droga Mario zawsze kojarze ze zlotym promieniem slonca ktory wszedl do mojego zycia kiedy najbardziej cie potrzebowalam. Pomoglas mi bardzo zmienilo sie niemozliwe I zycie stali sie prostsze. Zcalego serca wierze w Twoje moce ktore potrafia zdzialac cuda. Zawsze kojarzysz mi sie ze zlotym promykiem slonca. Dziekuje 😊

 33. Odpowiedz
  paulina.ehrenfeld says:

  Chciałam dziś położyć się i zasnąć wcześniej… Za oknem Księżyc, zaróżowione niebo, zapach trawy po deszczu, jabłoni, jesiennych ognisk , wilgotnej słomy… Nie dają spać… Wstałam więc bo poczułam że muszę włożyć Sardonyx pod poduszkę. Rozmaryn. I jeszcze … bransoletkę z teneryfy, z wulkanicznej lawy na rękę… A potem jeszcze pomyślałam o Pani , Pani Mario, i widoku zachodzącego Słońca podczas którego nagrywała Pni ostatnią środową audycję… To bardzo wzrusza moje serce , tak bardzo, że chcę być jednym z Drzewami, Skałami, Kryształami, Morzami i Oceanami, Mchem i lecącymi Kosami… Choć ostatnio tłumaczyłam komuś, że Ziemia żyje, Jest Istotą, Sercem tego kawałka Kosmosu, zostałam wyśmiana i poczułam wielki smutek, to Pani słowa , schowane głęboko we mnie , zadziałały jak zaklęcie. Nie pierwszy raz 🙂
  Myślę, że jeszcze wiele przede mną. Jeszcze nie wszystkie Pani Księgi przepisałam. Jeszcze nie wszystko robię dobrze i nie zawsze jestem na czas. Jednak wysyłam Morze Miłości, Zieleń i Róż, które leczą Serca ze wszystkich trosk…i dziękuję za Moje Miejsce Mocy !!! ♥ ♥ ♥

 34. Odpowiedz
  klaudyna72 says:

  Witam serdecznie Pani Mario 🙂
  Spotkanie Pani na mojej drodze życia to był najpiękniejszy dzień, taki niesamowity i magiczny. Gdy się spotykamy czuję czystą energię i siłę a także chęci posiadania więcej wiedzy i zmiany wszystkiego co jest we mnie złe. Gdy o Pani myślę to od razu czuję ciepło a w oczach pojawiają się kolory bieli i błękitu, ponieważ dla mnie zawsze będzie Pani Aniołem a kiedy Pani słucham to czuję mnóstwo pozytywnej energii. Serce mocniej bije a dusza się raduje. Biorę wtedy mój ulubiony zeszyt i piszę notatki a później analizuję wszystko jeszcze raz i zmieniam swoje życie krok po kroku. Jest Pani moją ogromną motywacją, dzięki Pani przeszłam na weganizm i zaczęłam pomagać zwierzętom, zwykła mucha stała się dla mnie niezwykła. Magiczna Oaza jest czymś niesamowitym i dzięki Pani chcę stworzyć swoją własną Oazę na wsi i dać dom, prawdziwy dom tym dużym jak i tym małym istotom a zdjęcia z Magicznej Oazy są tak piękne, tak wzruszające, że widząc tą radość tych wszystkich istot sama się do siebie uśmiecham. Wszystkie Pani filmy i artykuły są dla mnie bardzo ważne, wnoszą one do mojego życia ogromną wiedzę, którą dzięki Pani mogę poszerzać. Uważam, że Wrzechświat wiedział, że tylko dzięki Pani zrozumiem moje życie, że w końcu zacznę widzieć to wszystko co jest piękne a wcześniej nie zwracałam na to uwagi. Spotkałam Panią w bardzo ciężkim dla mnie okresie. Otaczałam się bardzo toksycznymi ludźmi, czego wtedy jeszcze nie byłam świadoma. Potrzebowałam jakiegoś znaku, kogoś kto powie tak jak Pani : „Nie słuchaj złych doradców, którzy mówią nie sięgaj do gwiazd”. Wtedy wszystko się zaczęło zmieniać, ja się zaczęłam zmieniać, z dnia na dzień czuję, że staję się lepsza, moja dusza staję się jasna a ja staram się uczyć od Pani jak najwięcej. Pokochałam życie. Kocham naturę i wszystkie Istoty a Wrzechświatu jestem wdzięczna i zawsze będę za to, że skrzyżował nasze drogi. Dziękuję Dziękuję Pani Mario z całego mojego serducha i życzę mnóstwo pozytywnej energii Klaudia

 35. Odpowiedz
  bogumilaorbitz@gmail.com says:

  Moja najdroższa Mario, jaka miła niespodzianka dla nas wszystkich , to cudowne😊Dla mnie osobiście, każda Ceremonia i spodkanie w każdą środę jest największą inspiracją i wielkim przeżyciem oraz wielkim darem.W głębi serca , dziękuję Siłą Wyszym za każdy dzień spędzony razem. Bardzo lubię oglądać Mario Twoje filmy na YouTube jest tyle wiedzy zawartej w każdym z filmu. Tworzenie i poszerzanie Magicznej Oazj jest wielkim skarbem dla nas wszystkich a dzięki Tobie Mario wszystko jest możliwe 😊
  W głębi serca życzę wszystkim uczestnikom szczęścia i spełnienia 😊Bogusia

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: