54

Manifest MOJA NOWA ZIEMIA

Namaste

od wielu wielu lat spotykamy się na na Rytuałach dla Matki Ziemi. W związku z aktualnymi zmianami na Ziemi (słabnące pole magnetyczne Ziemi i zwiększone boskie promieniowanie kosmiczne) nadszedł czas w którym tworzymy Nową Ziemię.

Spraw, by Twoja wizja Ziemi ujrzała światło dzienne. Inne osoby z nas czytają Twoją wizję i wyobrażają sobie ten stan i tak wspólnie materializujemy go tutaj i teraz na Ziemi!


Manifest

aktualnie na całej Ziemi łączymy się w jednym celu: materializacji Nowej Ziemi (a raczej zmiany aktualnej sytuacji na naszej Ziemi w tą idealną). Zapraszam Cię do naszej wspólnej manifestacji.

Jak dołączyć

Przeznacz tyle czasu, ile potrzebujesz, by wyobrazić sobie idealną Ziemię, czyli jak ma ona wyglądać, byśmy wszyscy byli szczęśliwi, wszystkie Istoty tutaj na Ziemi, Ziemianie (wszystkie gatunki). Wyobraź sobie malutką cząstkę lub więcej, poczuj to wszystkimi zmysłami. Twoje i moje, nasze – myśli aktualnie tworzą rzeczywistość. Materializują ten stan na Ziemi!!!

Teraz opisz Twoją wizję tutaj poniżej w komentarzu. Po moim zatwierdzeniu komentarz będzie widoczny dla wszystkich. Wizja może zawierać tylko kilka zdać lub więcej. Pragniesz dołączyć zdjęcia? Wyślij je do mnie emailem: maria.bucardi@gmail.com  w tytule napisz zdjęcia Nowa Ziemia.

Uwaga: opisz to, jak Ziemia ma wyglądać, czyli NIE używamy słów negatywnych, czyli NIE pisz czego NIE chcesz, tylko napisz co chcesz 🙂 Do dzieła więc…

Termin

Nie ma terminu ta akcja trwa cały czas.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

 

Tutaj galeria nadesłanych zdjęć

 

 


Moja dzisiejsza wizualizacja:

Niech będzie zachętą do opisu Twojej.

Lotniska i dworce są pełne kwiatów, roślin, motyli. Gdy czekam na przejazd, otaczają mnie uśmiechnięci ludzie, zwierzęta, pięknie pachnące kwiaty. Miejsca do siedzenia są wygodne, czyściutkie. Wszędzie fontanny i kraniki z naturalną źródlaną wodę do picia, wystarczy podejść i się napić. W malutkich sklepikach uśmiechnięci sprzedawcy sprzedają świeżutkie soki owocowe i warzywne ze szklanych kubeczków lub świeżutkie pachnące ziołami sałatki. Czekanie w takiej atmosferze jest niezwykłą przyjemnością. Cisza, spokój, każdy mówi szeptem, tylko odgłosy natury, wody, ptaszków. Samoloty i inne pojazdy są cichutkie oparte na niesamowicie pozytywnych technologiach.


Prześlij tą stronę do każdej osoby, która jest dla Ciebie ważna, publikuj ją na Facebook i wszystkich innych mediach, niech każdy człowiek dołączy do nas! To Ty, ja, my tworzymy naszą rzeczywistość TUTAJ i TERAZ!


Opisz Twoją wizję/wizje Ziemi w komentarzu tutaj poniżej i pamiętaj opisz to, co chcesz tutaj widzieć, a nie to co jest i czego nie chcesz.

 

Może jesteś tutaj właśnie teraz w tej inkarnacji, by dokonać przemiany!

 

Do dzieła więc!

 

Jeśli chcemy przemiany dokonamy jej …


Najnowsze komentarze


Malvina

Sztuczne granice nie mają znaczenia, wszyscy jesteśmy Ziemianami. Wszystkie osoby, również te, urodzone w (obecnej) Polsce są otwarte na drugiego człowieka, przyjazne, a intencje dobre. Ludzie sobie pomagają w pozytywny sposób na każdym kroku, w każdej instytucji. Chcą dla siebie dobrze i tworzyć wspólnoty, które działają na korzyść ludzi, abyśmy wszyscy tworzyli Nową Ziemię, na której się przyjemnie żyje. Ziemia to nasz dom, ukochane miejsce, Istota jak członek rodziny.
Ludzie wyglądają zawsze porządnie, schludnie, każdy w swoim stylu. Są cierpliwi i wyrozumiali w stosunku do siebie. Znają swoją wartość, unikatowość. Osoby starsze, są przykładem dla innych, przekazują mądrość i doświadczenie. Języki zmieniły się na lżejsze i ładniejsze, słowa mają wysokie wibracje. Rozmowy, które prowadzą ludzie na codzień również takie są – pozytywne. Ziemianie pielęgnują to, co mają najlepsze i są z tego dumni.


Malvina

Jedzenie wszędzie na Ziemi jest zdrowe, ekologiczne, przygotowywane przez osoby, które kochają to robić. Miłość i słońce czuć w każdej potrawie. Jest tylko wegańskie jedzenie i mnóstwo surowych dań, wielkich talerzy soczystych owoców. Restauracje często mają swoje ogrody, można również kupić jedzenie od osób, które pasjonują się uprawą i robią to z sercem. Każdy przyzwyczaił się do nowego stylu jedzenia i odkrywa nowe smaki. Jedzenie może być proste, lecz z niezwykłym składnikiem, który można poczuć, lecz ciężko wytłumaczyć – miłością, dbałością, pasją.


Basia

Jednorożcu, niech się spełni każde najdrobniejsze życzenie Twego krystalicznie czystego serca. Wiem, że chcesz, aby Ziemia kwitła i jaśniała, by żyła dla dobra wszystkich. Dziękuję Ci za Twą misję, Twoją obecność w moim życiu i wspólną drogę. Słucham Twego serca i staram się zsynchronizować rytm mojego życia z Twoim. Staram się wyczuć, co mówi do mnie Cisza. I nie zagłuszać przestrzeni między słowami. Dotknąć oddechu. Wyczuć puls. Zapamiętać ślady.
Słyszeć myśli. I rozciągnąć tę niteczkę na wszystkie dni…które były…które są…i które będą 💝


Basia

Ziemia jest przestrzenią miłości. Spełnienie i szczęście osiąga każdy, kto zdecyduje się tu inkarnować, oczyści swoje ciało i aurę, by móc w pełni połączyć się ze swoją prawdziwą Istotą. Ta Istota jest całością i jednością, jest połączeniem dwojga w Jednym, jest odwiecznym tańcem przeciwieństw, które przyciągane do siebie zewem Natury, prawem Wszechświata, wypełniają wolę Źródła. Kosmos przemawia przez Nich, Kosmos jest w Nich, a Oni zanurzeni są w Kosmosie.
Ich dusze są całością i jednością.
Ich umysły są całością i jednością.
Ich serca są całością i jednością.
Ich ciała są całością i jednością.
Tu i teraz.
To jest najwyższy wymiar Mocy istnienia. To priorytet Wszechświata. To pojazd uprzywilejowany o specjalnych uprawnieniach, który z łatwością porusza się po bezmiarach i bezkresach Galaktyk. To jednostka z pieczęcią Źródła, która rozprowadza światło w przestrzeni ziemskiej i planetarnej. To boska iskra Gwiezdnego Pyłu obdarzona świadomością i wolą czynienia dobra.
Światło płynie z najwyższych rejonów Uniwersum i dotyka każdego człowieka, każde istnienie, życie w każdej formie. Cud różnorodności Natury, wielość i piękno biologicznych form jest szanowana i podziwiana. To właśnie tutaj jest przestrzeń do ciągłej kreacji i spełnień. Wszystko jest dziełem wzniosłej myśli, czystych intencji, promiennego serca i sprawnych rąk.
Każda myśl przybiera błyskawicznie swoją formę, otrzymuje Kształt, który istnieje tak długo, jak długo wypełniony jest miłością i ekstazą. Ta zasada dotyczy wszystkiego, co stworzy każda istota tu na Ziemi.
Istniejemy tu, oddychamy, to nasza Ziemia, to nasze miejsce, mamy prawo tu być, to miejsce naszego najwyższego spełnienia, błogości i wolności. Cieszymy się wszystkim, czego doświadczamy, ponieważ wykreowaliśmy to mocą naszych połączonych myśli, nasyciliśmy energią serc i rytmem ciał.
To My jesteśmy twórcami tego świata


Gaja Tara

W odpowiedzi do Sunny.

Jak poetycko, pięknie, zmysłowo, subtelnie i krystalicznie!


Sunny

Otula ciepłem obszerna peleryna kosmicznego bezpieczeństwa, spokoju, radości, bogactwa, obfitości, wolności, miłości, harmonii, czystości, niewinności, lekkości, spełnienia, dobra i szczęścia. Bujna roślinność ściele przytulne przestrzenie. Zewsząd dociera subtelnie niebiańska muzyka. Ufność czystych serc najszczerzej sobie życzliwych wznosi materię ziemi. Wobec pulsuje diamentowa energia stworzenia. Czasoprzestrzeń dostępna dla diamentowych intencji. Aromat najsłodszej łagodności. Budulcem istnienia jest naturalna świeżość, prostolinijność, kreacja. Każda myśl, słowo, czyn dźwięcznie wibrują najwyższą częstotliwością. Darzy mężne serce moc tajemna.


Anna

Firmy kosmetyczne produkują nowoczesne kosmetyki oparte na tym co mogą wykorzystać z roślin. Dzięki temu wszyscy starzejemy się wolniej i wyglądamy lepiej. Makijaże pomagają oddychać skórze, kobiety nawzajem się wspierają w upiększaniu ciała.


Forest

Moja Nowa Ziemia – Manifest
Czyste miasta i wsie ,czyste lasy , pola i gory. Czyste oceany, jeziora i rzeki. Barwne i Kolorowe!
Czyste swieze powietrze .Zdrowe zwierzeta i rosliny.
I czyste serca ludzi!!! Ludzie sa dobrzy, zyczliwi, pomocni ,prawi szanuja sie , usmiechaja sie do siebie i kochaja.
Ludzie sa wolni, wyrazaja prawde plynaca z ich serc.Osiagaja z latwoscia to co chca, co im jest potrzebne by cieszyc sie i radowac i spelniac marzenia swoje i innych. Bezprzeszkod spotykaja sie zdrugim czlowiekiem przemieszczajac sie z latwoscia nawet na drugi koniec swiata. Realizuja sie i doswiadczaja , sa kreatorami.
Budza sie i sa ciekawi nowego dnia , czego dzis doswiadcza? Dziela sie miedzy soba, bawia i smieja. Ich domy sa wygodne i bezpieczne. Panuje w nich swiatlo i cieplo.Odnajduja swoja druga
polowe i doswiadczaja zycia we dwoje. Gdy rodza im sie dzieci .rodzice rozumia dzieci, a dzieci kochaja rodzicow. Zyjemy dlugo i doswiadzczamy wiele szanujac prawa Kosmosu.
Monika.


Abigali

MOJA NOWA ZIEMIA🌍
to czyste błękitne niebo, piękne promienne odżywcze słońce🌞, dużo czystej zieleni 🍀 To życie, które pulsuje pozytywną energią ciągłego tworzenia. To Ziemia, która odradza się poprzez delikatną zmianę pór roku. Są cykle przyrody, zgodnie z którymi żyją wszystkie stworzenia boże. Moja Nowa Ziemia jest przepiękną, cudowną, śliczną Gają, pełną życia, otwartości na człowieka.
Moja Nowa Ziemia to czujące i myślące pozytywnie istoty boskie. Każdy człowiek odnajduje swoja misję na którą zdecydowała się jego dusza😇 . Każdy człowiek czuje w sobie boską iskierkę, która przywraca go do źródła i pozwala w lekkości, miłości, radości i zaufaniu iść w tej ziemskiej inkarnacji stale do przodu. Każdy człowiek szanuje przyrodę oraz inne stworzenia boże. Odnosi się do nich z szacunkiem, zrozumieniem i miłością prosto z serca 💕. Istoty myślące wspierają się, współpracują, cieszy ich bycie pomocnym dla innych. Każde dziecko 👶przychodzące na Ziemię w ciele człowieka jest zadbane, miłowane, zaopiekowane, szanowane, traktowane z najwyższą miłością i wrażliwością . Rodzice z pełną odpowiedzialnością i najwyższą pozytywną świadomością wychowują dzieci aby rozkwitały jak kwiat🌼💐🌸i mogły realizować swoje cele i marzenia. Rodzice maja czas dla swoich świetlistych istotek. To od rodziców dzieci uczą się w głównej mierze życia na Ziemi i funkcjonowania w ciele człowieka. Dzięki temu, że świadomość rodziców jest na wysokim pozytywnym poziomie te cudowne kwiatuszki żyją i dorastają z lekkością aby w życiu dorosłym szerzyć piękno, świeci pozytywnymi myślami, pomysłami i kierować się w życiu sercem – czyli najwyższą miłością 💖. Bycie istotą człowieczą wnosi do Nowej Ziemi odrodzenie, przywrócenie mądrości wyższej, najwyższy szacunek do Wszystkiego co zaistniało aby doświadczać… doświadczać ducha w materii.
Dziękuję 💌
(Oprawa graficzna – mojego jednego z dwóch kwiatuszków 😘)

54 komentarze

 1. Odpowiedz
  Basia says:

  Ziemia jest przestrzenią miłości. Spełnienie i szczęście osiąga każdy, kto zdecyduje się tu inkarnować, oczyści swoje ciało i aurę, by móc w pełni połączyć się ze swoją prawdziwą Istotą. Ta Istota jest całością i jednością, jest połączeniem dwojga w Jednym, jest odwiecznym tańcem przeciwieństw, które przyciągane do siebie zewem Natury, prawem Wszechświata, wypełniają wolę Źródła. Kosmos przemawia przez Nich, Kosmos jest w Nich, a Oni zanurzeni są w Kosmosie.
  Ich dusze są całością i jednością.
  Ich umysły są całością i jednością.
  Ich serca są całością i jednością.
  Ich ciała są całością i jednością.
  Tu i teraz.
  To jest najwyższy wymiar Mocy istnienia. To priorytet Wszechświata. To pojazd uprzywilejowany o specjalnych uprawnieniach, który z łatwością porusza się po bezmiarach i bezkresach Galaktyk. To jednostka z pieczęcią Źródła, która rozprowadza światło w przestrzeni ziemskiej i planetarnej. To boska iskra Gwiezdnego Pyłu obdarzona świadomością i wolą czynienia dobra.
  Światło płynie z najwyższych rejonów Uniwersum i dotyka każdego człowieka, każde istnienie, życie w każdej formie. Cud różnorodności Natury, wielość i piękno biologicznych form jest szanowana i podziwiana. To właśnie tutaj jest przestrzeń do ciągłej kreacji i spełnień. Wszystko jest dziełem wzniosłej myśli, czystych intencji, promiennego serca i sprawnych rąk.
  Każda myśl przybiera błyskawicznie swoją formę, otrzymuje Kształt, który istnieje tak długo, jak długo wypełniony jest miłością i ekstazą. Ta zasada dotyczy wszystkiego, co stworzy każda istota tu na Ziemi.
  Istniejemy tu, oddychamy, to nasza Ziemia, to nasze miejsce, mamy prawo tu być, to miejsce naszego najwyższego spełnienia, błogości i wolności. Cieszymy się wszystkim, czego doświadczamy, ponieważ wykreowaliśmy to mocą naszych połączonych myśli, nasyciliśmy energią serc i rytmem ciał.
  To My jesteśmy twórcami tego świata.

 2. Odpowiedz
  Katharine says:

  Ale ładnie napisane:)

 3. Odpowiedz
  Abigail says:

  MOJA NOWA ZIEMIA🌍
  to czyste błękitne niebo, piękne promienne odżywcze słońce🌞, dużo czystej zieleni 🍀 To życie, które pulsuje pozytywną energią ciągłego tworzenia. To Ziemia, która odradza się poprzez delikatną zmianę pór roku. Są cykle przyrody, zgodnie z którymi żyją wszystkie stworzenia boże. Moja Nowa Ziemia jest przepiękną, cudowną, śliczną Gają, pełną życia, otwartości na człowieka.
  Moja Nowa Ziemia to czujące i myślące pozytywnie istoty boskie. Każdy człowiek odnajduje swoja misję na którą zdecydowała się jego dusza😇 . Każdy człowiek czuje w sobie boską iskierkę, która przywraca go do źródła i pozwala w lekkości, miłości, radości i zaufaniu iść w tej ziemskiej inkarnacji stale do przodu. Każdy człowiek szanuje przyrodę oraz inne stworzenia boże. Odnosi się do nich z szacunkiem, zrozumieniem i miłością prosto z serca 💕. Istoty myślące wspierają się, współpracują, cieszy ich bycie pomocnym dla innych. Każde dziecko 👶 przychodzące na Ziemię w ciele człowieka jest zadbane, miłowane, zaopiekowane, szanowane, traktowane z najwyższą miłością i wrażliwością . Rodzice z pełną odpowiedzialnością i najwyższą pozytywną świadomością wychowują dzieci aby rozkwitały jak kwiat🌼💐🌸i mogły realizować swoje cele i marzenia. Rodzice maja czas dla swoich świetlistych istotek. To od rodziców dzieci uczą się w głównej mierze życia na Ziemi i funkcjonowania w ciele człowieka. Dzięki temu, że świadomość rodziców jest na wysokim pozytywnym poziomie te cudowne kwiatuszki żyją i dorastają z lekkością aby w życiu dorosłym szerzyć piękno, świeci pozytywnymi myślami, pomysłami i kierować się w życiu sercem – czyli najwyższą miłością 💖. Bycie istotą człowieczą wnosi do Nowej Ziemi odrodzenie, przywrócenie mądrości wyższej, najwyższy szacunek do Wszystkiego co zaistniało aby doświadczać… doświadczać ducha w materii.
  Dziękuję 💌
  (Oprawa graficzna – mojego jednego z dwóch kwiatuszków 😘)

 4. Odpowiedz
  ala11 says:

  Tyle pięknych słów powiedziano,ach…buzia ,serce i dusza uśmiecha się do nich.
  Tym razem podzielę się tym co robię odkąd pamiętam,aby moja a właściwie nasza ukochana Ziemia
  naprawdę mogła odzyskać swój prawdziwy blask i zalśniła jak najwspanialszy klejnot nie tylko w najbliższej galaktyce ale wszystkich przepastnych wszechświatach,aby swą wyjątkowo świetlistą
  wibracją i niesamowitą urodą zaintrygowała ,zachwyciła i zainspirowała do pozytywnych zmian
  inne Istoty.O przynoszeniu śmieci z każdego spaceru pisałam poprzednio,robię tak od pół wieku,kiedy nie istniało jeszcze słowo eko,jako szczęśliwa właścicielka ogrodów stworzyłam w Polsce kilka bajecznych oaz,posadziłam i wciąż sadzę mnóstwo drzew,kwiatów i ziół ,nie znam pojęcia chwast więc w moich bioróżnorodnych działkach jest kolorowo i tętni życie,na tapecie swojego monitora mam zdjęcie uśmiechniętych ,sympatycznych dwóch delfinów,codziennie witam się i żegnam z nimi życząc czystej,wolnej od wszelkich zanieczyszczeń,również dźwiękowych wody,
  przesyłam telepatycznie niektórym przywódcom świata prośby i intencje aby zaniechali absurdalnych kroków służących jedynie destrukcji,a wydatki jakie pochłaniają zbrojenia i wojny
  zostały mądrze przekierowane na szlachetne cele,czyńmy,bądźmy Kreatorami a piękna przyszłość
  stanie się teraźniejszością

 5. Odpowiedz
  Motylek says:

  Ziemia jest najcudowniejszym I najpiekniejszym miejscem do zycia jaki mozna sobie wyobrazic. Cala pokryta jest kolorowymi kwiatami, drzewami, roslinami I czystymi wodami. Wszedzie dookola sa wszystkie gatunki zwierzat. Wszyscy mieszkancy Ziemi sa dla siebie nazwajem kochajacy, zyczliwi, uczciwi. Wszyscy zyja w zgodzie ze soba w milosci, szczesciu, radosci, zdrowiu, obfitosci, spelnieniu…

 6. Odpowiedz
  Joasia says:

  Moja wizja Nowej Ziemi:
  Wszyscy ludzie mieszkaja w malych domkach, kazdy posiada piekny ogrod. Sasiad jest przyjacielem sasiada. Wszyscy jestesmy zyczliwi, szczerzy, mili, radosni i przepelnieni miloscia. Zwierzeta chodza wolno miedzy ogrodami. Owoce, warzywa, ziola i czysta woda, sa dostepne do ludzi i zwierzat. Panuje wszelaki dobrobyt, harmonia i pokoj. Samochody, samoloty i inne srodki lokomocji sa napedzane naturalnymi srodkami. Powietrze jest czyste i lekkie. Wszedzie kwitna kwiaty, drzewa, krzewy. Mnostwo ptakow i odglosow Natury. Ludzie spedzaja czas przebywajac na powietrzu – dzieci bawia sie, radosnie biegajac, tanczac – na zabawach wsrod traw, zwierzat i promieni slonca. Wszyscy jestesmy zdrowi, bezpieczni, szczesliwi i spelnieni.
  Niech tak sie stanie!

 7. Odpowiedz
  Lavender says:

  Moja Nowa Ziemia
  Sily Wyzsze i Sily Swiatla, pragne aby Moja Nowa Ziemia byla miejscem, gdzie
  panuje pokoj, aby ludzie czuli bezpieczenstwo i milosc kazdego dnia i w kazdym momencie,
  aby kazdy wiedzial, ze jest czasteczka czegos wielkiego, jakby komoreczka Ziemi.
  Niektorzy z nas ,,mieszkaja w sercu”, niektorzy gdzie indziej i maja inne zadania,
  ale wszyscy tworzymy piekna calosc.
  Bardzo popularne staje sie zalesiane parkow i sadzenie drzew w kazdym regionie na swiecie.
  Na Ziemi pojawiaja sie i powracaja w naturalny sposob nowe gatunki roslin, drzew, rowniez tych owocowych, Sila Wyzsza zaopratuje nas we wszystko, odwdziecza sie za to, ze Istoty dbaja o planete. Kazdy jest dobrym czlowiekiem.
  Sily Wyzsze ofiarowuja ludziom swieze powietrze, rzeki staja sie czyste.
  Rosna rozne drzewa wielkosci tych jak ogromne drzewa np. Sekwoje w Californii. Powstaje wiecej terenow Zielonych, osrodkow i miejsc gdzie kazdy moze cwiczyc sport na zewnatrz i wewnatrz nowoczesnych ekologicznych budynkow. Ludzie chetnie zakladaja Oazy i ogrody botaniczne.
  Zmienia sie gospodarka na lepsze. Budynki powstaja w ekologicznych materialow.
  Powstaje wiele firm, ktore przeznaczaja pare % ze sprzedaz na pomoc dla zwierzat, np. nieliczne gatunki zwierzat.
  Na Ziemi zaczyna rosnac wiecej krysztalow, mineralow i kamieni szlachetnych
  np. zlota. Ludzie korzystaja z dobroczynnych wlasciwosci krysztalow.
  Powstaje wiele lokalnych firm, ktore produkuja naturalne organiczne olejki eteryczne.
  Ludzie zaczynaja interesowac sie aromaterapia (stosuja np. dyfuzory do olejkow eterycznych)
  ktore dobroczynnie wplywuja na ludzki organizm. Powstaja groty solne. Ludzie daja z siebie duzo milosci a pozniej jeszcze wiecej jej otrzymuja. W kazdym miasteczku i wiosce
  sa sklepy farmerskie, gdzie mozna kupic regionalne produkty takie jak
  ekologiczne miody, warzywa, owoce, naturalne weganskie kosmetyki. Prawo ludzkie staje sie normlane i sprawiedliwe.
  W kazdym sklepie, nawet na stacjach mozna zakupic ekologiczne weganskie smakolyki i pozywienie. Kazdy czlowiek traktuje swoje cialo jak wlasne ukochane dziecko. Kazdy czlowiek szanuje i toleruje innych ludzi. Samochody i samoloty oraz inne srodki komunikacji oparte sa na
  zdrowych technologiach. Ludzie wykorzystuja energie sloneczna w celu zdobywania enegii.
  Wszedzie panuje milosc, spokoj i harmonia.

 8. Odpowiedz
  MariaBucardi says:

  od A. kopia emaila:

  Do Ziemi naplywa coraz wiecej boskiego swiatla. Jej mieszkancy jak i ona sama zostali uzdrowieni i przywroceni do swojej naturalnej rownowagi. Ciala wszyskich ludzi odzyskaly swoja pierwotna liczbe chromosomow oraz nici DNA. Nici jest ok 12, a par chromosomow 144. W zwiazku z tym istoty ludzkie odzyskaly wszystkie swoje zdolnosci i cechy ktore dzis mozemy nazwac Super powers czyli nadprzyrodzone.
  Dzieki nim Ziemia odzyskala swoj pierwotny wyglad: zniknely miasta i drogi, poniewaz ludzie juz ich niepotrzebowali. Potrafia przemieszczac sie kiedy chca i gdzie chca za pomoca swoich zdolnosci. Zniknely takze uprawy, poniewaz ludzie nauczyli sie materializowac pokarm dla siebie w swoich dloniach. Nie potrzebuja ubran gdyz sami sa w stanie utzrzymac wlasciwa temperature cial. Sa niezwykle silni i potezni. Cokolwiek chca doswiadczyc – materializuja to sila swoich mysli. Nie ma dla nich zadnych limitow. Czuja ze sa jednoscia sami ze soba, z Ziemia i Kosmosem, odzyskali kontakty z innymi bracmi we wszechswiecie. Od dawna uzywaja telepatii do porozumiewania sie. Narodziny sa bezbolesne i pelne boskich energii gdyz Dna kobiet jest doskonale. Kochaja zwierzeta, Ziemie i opiekuja sie nimi – to jest ich najwieksza milosc i pasja. Rowniez kochaja tworzyc piekno i materializuja je na Ziemi, dzieki temu wyglada ona jak rajski ogrod. Rozumieja prawa Wszechswiata i zyja zgodnie z jego cyklami. Szanuja i kochaja wszelkie zycie, zbieraja doswiadczenia i zyja tak dlugo ile potrzebuja, gdyz maja zdolnosci regeneracjii i odmladzania ciala. Ludzie oczyscili Ziemie w 100 procentach dzieki zdolnosciom dematrializacjii . Gdy chca cos zbudowac lub naprawic po burzy uzywaja zdolnosci przenoszenia dzwiekiem. Wszyscy rodza sie z tymi naturalnymi darami i zdolnosciami.
  Ziemia jest szczesliwa, zdrowa i kochana przez ludzi.

  • Odpowiedz
   Jola says:

   Wspaniała wizja, niech tak się stanie 💚

  • Odpowiedz
   Ines says:

   Cudnie ❤Chce tak żyć…na Nowej Ziemi ❤❤❤

 9. Odpowiedz
  Basia says:

  „PORANEK”
  Budzi mnie śpiew ptaków i zapach czystego, rześkiego powietrza wpływającego przez otwarte okno. Promień wschodzącego słońca pieści moją twarz delikatnym dotykiem ciepła. Otwieram oczy. Gałęzie rosnących na zewnątrz krzewów zaglądają w okno – tej nocy pokryły się kwiatami – cóż za wspaniała niespodzianka! Białoróżowe kwiaty są świeże, dorodne, zdrowe , piękne…. Ich słodki zapach zwabił już pierwsze owady.
  Radość przepełnia moje serce, a zdrowe i silne ciało chce skakać i śmiać się beztrosko. Wybiegam na podwórko położone na tyłach naszej kamienicy. Moje bose stopy ochładza poranna rosa. Jak przyjemnie…
  Trawę zasialiśmy wraz z sąsiadami zeszłej wiosny po usunięciu resztek asfaltu, który kiedyś pokrywał całe podwórko. W drzewach i krzewach posadzonych na miejscu rozebranych starych garaży, zamieszkało kilkanaście gatunków ptaków, których ćwierkanie i śpiew wypełnia całą przestrzeń wokół domu. Cóż to za koncert! Akompaniamentem jest szemrząca nieopodal fontanna, która dosłownie wytrysnęła z ziemi. Kilka lat wcześniej, podczas prac modernizacyjnych tego terenu, okazało się, że obok naszej kamienicy przepływa podziemne źródło. Dzisiaj to właśnie źródło zasila w wodę nie tylko fontannę, ale również krany w naszych mieszkaniach.
  Biegnę do ogrodu.
  Wszystko wokół lśni niesamowitym blaskiem, no właśnie, co to za blask? Czy to promienie słońca, czy kolory zieleni i kwiatów odbite w porannej rosie? A może coś jeszcze innego…?
  Spotykam sąsiadkę która wita mnie z radością i życzliwością. Właśnie wraca z ogrodu z koszykiem świeżych warzyw. Obdarowuje mnie kilkoma pięknymi, dużymi, pachnącymi zdrowiem i ziemią marchewkami. Dziękuję, i jedną biorę do ust- jest chrupiąca i soczysta – pyszna.
  Przysiadam na chwilę na ławce i sycę swój wzrok pięknem natury. W związku z tym, że jakiś czas temu zrezygnowaliśmy z ogrodzeń, nasze małe działki połączyły się w jeden duży ogród, który otwarty jest dla wszystkich ludzi i zwierząt. Każdy może poczęstować się owocem lub wypocząć chwilę w miłych zakątkach, wyposażonych w ławki i siedziska z kamieni.
  Właśnie mamy pierwszego gościa. To sarenka przyszła posilić się soczystą trawą i ziołami. Ale nie, najpierw udaje się do „wodopoju” i gasi pragnienie krystalicznie czystą wodą z fontanny. I wcale nie przeszkadza jej stado kąpiących się wróbli. Zarówno sarna jak i wróble czują się bezpiecznie bo wiedzą, że otacza je akceptacja i miłość.
  Zrywam świeże zioła, rzodkiewkę, szczypiorek i wracam do mieszkania. Moja rodzina już nie śpi i zajęta jest przygotowywaniem śniadania.
  Biorę prysznic. Żywa źródlana woda spływa na moje ciało i dostarcza mi kolejnej dawki cudownej energii. Zakładam przewiewną bawełnianą sukienkę i udaję się do kuchni.
  Na drewnianym stole stoją już wyciśnięte wcześniej przez moich kochanych- męża i córkę – świeże soki, domowego wypieku chleb i pasta z fasoli. Przyłączam się do przygotowań i przyrządzam sałatkę z przyniesionych warzyw i ziół.
  Jemy ze smakiem, śmiejemy się. Moja córeczka z entuzjazmem opowiada o szkole, swoich przyjaciołach i ukochanej pani od ukochanego przedmiotu, którym jest muzyka natury. Cieszy się, że właśnie dzisiaj będzie miała te zajęcia.
  Moja córeczka cieszy się, że idzie do szkoły a mnie przepełnia radość, że idę do pracy.
  Wsiadam na rower i wyjeżdżam na ulicę. Mijają mnie małe samochody i skutery zasilane energią słoneczną. Są ciche i czyste. Jednak większość ludzi porusza się chodząc lub jeżdżąc na rowerze. Ludzie których mijam uśmiechają się do mnie, a ja odwzajemniam się tym samym lub jakimś miłym pozdrowieniem.
  Mijając niektóre posesje podziwiam ich zielone i schludne obejścia i cieszę się, że tak wypiękniały w ostatnim czasie. A radość jest duża, ponieważ do tej zmiany w wielu przypadkach przyczyniłam się wykonując aktualne zajęcie. Jestem bowiem architektem przemiany. To zawód, który jest stosunkowy młody bo pojawił się wraz z Nową Ziemią.
  Pomagam ludziom zmienić pozostałości starego systemu (nieekologicznych domów, wybetonowanych powierzchni, zabałaganionych szop i komórek, zaniedbanych terenów, itp.) w ekologiczne i funkcjonalne, przyjazne ludziom, zwierzętom i roślinom przestrzenie do życia.
  W praktyce spotykam się z ludźmi, którzy mają potrzebę zmiany, rozmawiam z nimi – chcę dobrze poznać ich oczekiwania, oglądam to co ma ulec przeobrażeniu, potem wykonuję projekt i omawiam go z klientami. Po akceptacji następuje faza wykonawcza, w której również aktywnie uczestniczę doglądając czy wszystko idzie zgodnie z założeniami. Uwielbiam patrzeć jak wszystko w cudowny sposób się zmienia.
  Zmiana, która się dokonuje jest również wykonalna finansowo, ponieważ od kiedy władze wdrożyły program „ Globalnej Przemiany” możliwe jest dofinansowanie nawet 80% inwestycji. Do tego celu wykorzystuje się środki, które zostały zaoszczędzone w wyniku mniejszych wydatków na leczenie, szpitale, itp. Aktualnie w erze Nowej Ziemi ludzie są zdrowi i silni.
  Moja praca dostarcza mi wiele satysfakcji ponieważ przyczyniam się do tego, że zmienia się nasza Ziemia a ludzie stają się zdrowi i szczęśliwi.
  To takie piękne i ekscytujące 

 10. Odpowiedz
  Justyna says:

  Każdy człowiek uznaje i przyjmuje Ziemię jako Swoją Matkę.

 11. Odpowiedz
  Justyna says:

  Namaste Mario

  W odpowiedzi na Twoja prosbe dotyczaca manifestu naszej Ziemi postanowilam dolaczyc tych kilka slow i zdjec. Pragne wyrazic,ze marze aby Ziemia stala sie Edenem.Ziemia przemawia do ludzi(wykasowane przez Marie, by NIE wzmacniac tego, co chemy usunac :-).
  Tak wiec, chciala bym przeslac moja wizje i tych kilka cieplych slow..
  Jest taka piekna i magiczna.Stapanie po niej wypełnia mnie wdzięcznością, za wszystko co rodzi.
  – przepiękne odmiany kwiatów, drzew
  –warzywa,owoce i zioła
  – przepiękne łąki ,obsypane trawą i kwiatami
  -przeróżne gatunki zwierząt zyjacych w harmoni i wypelniajacych lasy i puszcze
  –krystalicznie czyste stawy, rzeki, jeziora, morza i oceany
  –piekne,pachnace lasy i puszcze
  – majestatyczne góry o przepięknych krajobrazach
  -przyjazn,milosc, radosc,wzajemny szacunek i godnosc otaczajace ten magiczny Swiat
  Pomagamy sobie wzajemnie i z szacunkiem korzystamy z darow
  energii słońca, kryształów i innych zloz chroniac przy tym srodowisko naturalne.
  Na Ziemi panuje obfitosc. Bogaci pomagaja biednym ze zrozumieniem.Ludzie szanuja i cenia wszystkie dary Ziemi.
  Chciala bym aby tak sie stalo.

  Z moca pozytywnych energii

 12. Odpowiedz
  Terenia says:

  Ziemia jest zregenerowana, zdrowa, fabryki porastają kwiatami, bo ludzie korzystając z nowych technologii i są samowystarczalni. Zwierzęta hodowlane żyją wolno ludzie dbają o nie i kochają, także zwierzęta dzikie żyją w pełnej harmonii z człowiekiem. Klimat staje się łagodny, cały czas jest jedna pora roku. Ludzie odżywiają się tylko owocami i roślinami są zdrowi, spokojni panuje ogólna radość, miłość, zaufanie, porozumiewają się telepatycznie dlatego jest jeden język i cała Ziemia jest wolna od granic.

 13. Odpowiedz
  B. says:

  Manifest Nowa Ziemia.

  Lasy, lonki i parki są czyste pełne kwiatów i zapachu. W lasach płynie strumień czystej krysztalicznej wody. Myśliwi budują schroniska dla zwierząt .Parki są wypełnione drzewami śpiewających ptaków. Po lonkach rosną zioła i piękne kwiaty ten cudowny zapach roślin roznosi się wszędzie.
  Ludzie mają szacunek i respekt dla dzieci, zwierząt i samych siebie. Każda istota na tej planecie czuje się szczęśliwie i bezpiecznie.
  Życie na Ziemi jest piękne pełne radości , miłości i przyjaźni 😊

  Moc pozdrowień Bogusia 😊

 14. Odpowiedz
  Suri says:

  Witajcie, nad swoją wizją pomyśleć mi trochę trzeba, ale gdy widzę ww zdjęcia z dziećmi i zwierzętami to jestem szczęśliwa:}}}}}}} Piękne zdjęcia Mario, kto jest ich autorem:P?
  Póki co wiem, że wiele materialnych rzeczy na tym świecie powstało też z miłości..do kogoś ..do czegoś, dlatego „zburzenie” budynków i zasianie na ich miejsce lasów nie jest dla mnie jedynym rozwiązaniem:).
  Pozdrawiam,
  M.

 15. Odpowiedz
  iwonek50 says:

  Ziemia jest piękną i czystą planetą. Niebo zawsze błękitne, powietrze klarowne, ziemia rodzi wspaniałe plony, wody w rzekach, jeziorach, morzach i oceanach są czyste i pełne życia. Drzewa są szanowane i dosadzane tworząc lasy pełne zwierząt wolnych i szczęśliwych. Ludzie uprawiają ziemię z poszanowaniem jej. Rolnicy są wspierani w ekologicznej uprawie. Panuje urodzaj i dostatek. Łąki pełne kwiatów, traw i ziół, zamieszkane przez zwierzęta. Ludzie odżywiają się roślinami, owocami, warzywami. t. Zamykane są masowe hodowle, cyrki i ogrody zoologiczne. Właściciele zwierząt kochają je, dają im godne warunki życia, bawią się z nimi i karmią. Myśliwi przestają polować. Ptaki cieszą ucho i oko. Są wolne i szczęśliwe. Panuje harmonia, miłość, szacunek do roślin, zwierząt i ludzi.

 16. Odpowiedz
  anita.zielinska83 says:

  Moja Nowa Ziemia 🙂

  Ziemia jest piękna, czysta i zadbana, wszędzie jest pełno zieleni, nie ma szkól dzieci spotykają się na łące wraz osobą znającą się na białej magii i uczą się sztuki magicznej, współodczuwania, łączenia ze źródłem poprzez kontakt z otaczającą nas przyrodą, światło wokół nas wciąż poszerza swe horyzonty i coraz więcej osób dołącza się do nas, chcąc zgłębiać tajniki wiedzy magicznej. Odżywiamy się roślinami i owocami, które daje nam Matka Ziemia. Żyjemy bardzo ekologicznie i oszczędnie korzystając z naturalnych źródeł energii. Podróżujemy poprzez teleportację dzięki czemu poznajemy inne piękne planety oraz nacje. Potrafimy nawiązać kontakt telepatyczny ze zwierzętami, ptakami itd. Nasze myśli bardzo szybko się materializują.Siła naszego Serca zawsze przyciąga nas do tego co dobre, piękne i świetliste. Miłość kwitnie na każdym kroku.

 17. Odpowiedz
  lofenna says:

  Nowa Ziemia – Manifest.

  Relacje miedzy ludzmi i innymi Ziemianami oparte sa na wzajemnej pomocy i wspolpracy. Odnosimy sie z wielkim szacunkiem do siebie nawzajem i wewnetrznego odczuwania i przezywania otaczajacego Swiata. Bardzo duzo medytujemy z Natura, z czego czerpiemy sile, energie i Szczescie. Spogladamy na siebie wg naszego piekna wewnetrznego i ubogacamy naszego Ducha.
  Jestesmy piekni – kazdy jest inny, ale rownie piekny. Kobiety nosza dlugie wlosy, upiete w proste, ale wspaniale fryzury. Mezczyzni wygladaja wspaniale. Ludzie sa usmiechnieci i szczesliwi z zycia. Wszyscy jestesmy rowni. Zyjemy w szacunku i bliskosci z natura, ktora bujnie rozkwita.
  Wielki szacunek do Dzieci. Ich niesamowitej wyobrazni i madrosci. Dzieci ucza doroslych czystych mysli na wysokich wibracjach oraz odkrywaja doroslym niewidzialne tajemnice. Pracujemy tylko z milosci i pasji, rozwijajac nasze zdolnosci.

  Och, coz za cudowny temat. Bardzo dziekuje Mario.

  • Odpowiedz
   lofenna says:

   Wlasnie w tym momencie zwrocilam uwage na:
   11 listopad 2018 03:17
   11 11 11 11

   • Odpowiedz
    lofenna says:

    11+ 11+ 11+ 11+ 11 (bo ja sama jestem 11stka)

 18. Odpowiedz
  Viviana says:

  Moja wizja świata … Wszędzie jest czysto i zielono . Nie ma juz betonowych miast ani samochodów . Ziemie pokrywa tylko trawa i las.wszyscy ludzie są szczęśliwi i uduchowieni. Każdy ma wysokie wibracje . każdy żyje zgodnie z sobą i z natura . zwierzęta chodzą wolno a ludzie potrafią z nimi rozmawiać telepatycznie .
  Każdy mieszka w małym domku w otoczeniu przyrody .

 19. Odpowiedz
  Grażyna says:

  Nowa Ziemia.
  W przedszkolach i szkołach są zajęcia poświęcone opiece,trosce naszych małych braci. Poprzez codzienną pielęgnację zwierząt ,dzieci uczą się miłości do bezbronnych, niewinnych istot. Zaprzyjaźniają się z nimi. Poznają ich radość z życia. Dzieci codziennie je karmią, pielęgnują, chodzą na spacery. Te zajęcia, to żywe lekcje przyrody. Przy placówkach edukacyjnych są place zieleni,obokb boisk do ćwiczeń.
  Powiedziała bym: Niech zostaną stworzone przy placówkach szkolno-przedszkolnych,Małe Magiczne Oazy. Wówczas w sercu każdej już małej Istoty ludzkiej, rozwijać się będzie piękna miłość do dzieła Stworzenia.

 20. Odpowiedz
  Safira says:

  Witam was wszystkich z uśmiechem, podziwiam cię piękny nowy dniu:)

  Nasza nowa ziemia

  Dzieci od urodzenia dokonują wyboru same za siebie czego chcą od życia, od otaczającego ich świata, energii natury, jeśli chcą się uczyć w domu to nauczyciele są tylko do ich dyspozycji, nauka i przyswajanie wiedzy jest lekkością i przyjemnością, szkoły są wyjątkowe same w sobie gdzie każde dziecko jest radosne, przyjaźni się z innymi uczniami zawsze pomocni sobie nawzajem, wiedzą że mogą na sobie polegać gdyż rozwijają swoje talenty i to dla każdego z nich jest jedyne w swoim rodzaju. Pierwszy dzień nauki rozpoczyna się od niezwykłej sielanki, szkoły są bajecznie kolorowe naokoło rosną cudnie pachnące kwiaty, drzewa krzewy z owocami i każde dziecko z przyjemnością je je i z tryskającego źródła zaspokaja swoje pragnienie. Ich ukochani rodzice są zawsze obok aby czuli się bezpiecznie. Jest cieplutko słonecznie dzień jest długi wystarcza czasu dla każdego na wykonanie każdego świetlistego zajęcia, na cieszenie się sobą nawzajem aby potem ukołysać się do snu.

 21. Odpowiedz
  Mateusz says:

  napisze swobodnie troche niechlujnie czasem poprawiajac ale zeby mysli plynely…

  budzisz sie rano i czujesz entuzjazm bo w twojej pracy beda nowi goscie nie z ziemi. nie spiesze i nie czuje porannego stresu jak kiedys bo juz nie potrzebujesz pieniedzy – bo ich nie ma. ludzie je porzucil gdy nowe technologie weszly w zycie.
  szybko idziesz pod prysznic wysoko wibracyjnej wody tak czystej jak jak tylko sie da i tak zdrowej że czujesz jakbyś czuł sie przesiąknietym esencją wszechświata. wychodzisz i idzesz do replikatora żywnosci którego nabijasz olejem kokosowym najlepszej jakości. jedzenie wyskakuje ciepłe i pachnace… tosty z serem, lubię smak sera ale nie lubiłem go bo wiedziałem jak wplywa na nas jedzenie od istot trzymanych w niewoli… i herbata naturalna od ludzi ktorzy daza rosliny miloscia 🙂 teraz ja pije

  nie spiesze sie ze spotkaniem bo nie ma nad nami szefa który nas pogania „byle duzo i byle było!” pamiętam to i ale co raz mniej do tego wracam i chyba niektorzy ludzie takze:) jestem tak podesckcytowany nowym technologiami które zostały ujawnione i wdrożeniem ich dla ludzi ze robie to z najwiekszym mozliwym entuzjazmem (chyba sie nie da bardziej cieszyc) bo wlasnie nowi goscie pomagaja nam wdrazac te technologie.

  ubieram sie w ubranie ktore pochlania nieprzyjemne zapachy skory i jest tak lekkie ze go prawie nie czuc, a jednoczesnie jest cieple…
  wychodze na zewnatrz, jest cicho. zostały tylko stare samochody ktore od czasu do czasu zabieraja ludzie by przerobic je na cos innego.
  w powietrzu przelatuja sporadycznie cicho szumiace pojazdy… sa bardzo naturalne w ksztaltach, mile dla oka… chyba nawet je lubie bardziej niz samochody ktore zawsze trudno gdzieklwiek zostawic.
  podchodze do mojego pojazdu zostawionego na trawniku ktory sie unosi nad ziemia. drzwi same sie otwieraja. nie ma zadnego glosu. czuje jakby pojazd sam reagowal na moja obecnosc. siadam , drzwi sie zamykaja i pojazd rusza za pomoca moich mysli. lece na ksiezyc, bo tam sa nasi nowi goscie. lecac dolaczaja inne pojazdy w szyku obok, czuje obenosc ludzi szczesliwych bo …

  dziekuje pani Mario. Czasem zapominam jakie to proste 🙂

 22. Odpowiedz
  kalina.ziomek says:

  „Szczesliwa Zielona Kula”

  Latajaca w kosmosie, wlochata i wilgotna, wrzaca w srodku, Zielona Kula. Pelna zycia w sobie i na swojej powierzchni. Zmienna, raz wesola, raz pochmurna, pedzaca zielona Kula.
  Toczy sie z gracja w wielkim kosmosie Szczesliwa Zielona Kula, nieziemsko piekna, bijaca zyciem, ze wszechmiar mocna i niezastapiona.

 23. Odpowiedz
  Jola says:

  I oto stało się. Dokonało się. Nowa Ziemia… Tak długo czekaliśmy… Planeta wyzwoliła się z okowów chemii, plastiku, śmieci i ludzkiej chciwości. Natura jest tak piękna, dziewicza, wszystko wokół tętni soczystą zielenią. Świat ma taką cudowną zdolność regeneracji. Zachwycają mnie kwiaty, motyle, roślinność, czyste morza i oceany, rzeki i jeziora. Kryształowo czyste powietrze. Tak dawno nie wdychaliśmy tak cudownie czystego powietrza. Odbudowują się zasoby naturalne Ziemi, świat odzyskuje bioróżnorodność, ginące gatunki wracają do naturalnej liczebności.. Zwierzęta odzyskały wolność i należny im szacunek, żyją na łonie natury, są tak szczęśliwe..
  Rozglądam się wokół. Wszystko jest inne niż pamiętam z przeszłości. Tworzymy nową cywilizację, opartą na szacunku dla Matki Ziemi i poszanowaniu dla wszystkich istot ją zamieszkujących. Najnowsze technologie umożliwiają zrównoważony rozwój cywilizacyjny i jednocześnie chronią planetę. Dzięki powszechnie stosowanej teleportacji – przemieszczanie się w miejscu i czasie jest tanie i ekologiczne, Drogi są zbędne, środki transportu i paliwa również.
  Mieszkamy w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach tuż pod powierzchnią Ziemi. Dzięki temu mieszkania są bezkosztowo chłodne latem i ciepłe zimą, a lasy i wszelkiego rodzaju roślinność są chronione i pozostają nienaruszone. Każde mieszkanie posiada własne laboratorium, gdzie hydroponiczne uprawy zapewniają każdemu dostęp do świeżego, odżywczego i organicznego pokarmu. Upowszechnienie zaawansowanych technologicznie procesów sprawia, że bardzo łatwe jest również hodowanie w warunkach domowych grzybów i warzyw. Własny domowy mini ogród zaspokaja potrzeby każdej rodziny. W ten sposób produkcja żywności na skalę przemysłową, opakowania, dystrybucja i transport są zbędne.
  Ludzie spożywają pokarm wyłącznie roślinny, zapewniający zdrowie, paranormalne zdolności i wysoki poziom wibracji.
  Klimat zrównoważył się i obecnie jest bardzo przyjazny.
  Znikają podziały klasowe, religijne, polityczne, ekonomiczne. Wszyscy czują, że stanowią jedność.
  Ludzie wokół są pogodni, otwarci, szczerzy, czuję od nich bardzo dobrą energię. Są pomocni, życzliwi i przyjaźni. Porozumiewamy się telepatycznie w imię wartości nadrzędnych, łączących całą ludzkość – miłości, dobra, spokoju, harmonii, obfitości, szczęścia i radości.

  • Odpowiedz
   Basia S says:

   Bardzo piękna jest ta perspektywa💚

   • Odpowiedz
    Jola says:

    Basiu, ja też jestem nią zachwycona. Jest może trochę momentami futurystyczna, ale tak czułam i tak to napisałam :*

 24. Odpowiedz
  agatjana says:

  Moja nowa Ziemia, to miejsce niezwykłe, o czystych wibracjach, jaśniejąca dobrą energią. To miejsce, w którym ludzie żyją świadomie. To miejsce w którym całe życie, wszystkie istoty żyją w pełnej niezakłóconej harmonii. Widzę ją żywo przed oczami, świat jest piękny, wszędzie króluję natura i zieleń. Wszyscy szanują i czczą Matkę Ziemię, a ona opiekuję się wszystkimi.

 25. Odpowiedz
  Anna says:

  Kobiety w ciąży są specjalnie traktowane. Ludzie przepuszczaja je bezinteresownie w kolejkach w sklepach, przychodniach i miejscach publicznych. Podziwiają kwitnący dar życia życząc im szczęścia. Każdy rozumie jak ważne jest dbanie o siebie i dziecko które ma się urodzić, dlatego pomagają takim Paniom nosić zakupy, ustępują miejsca w środkach komunikacji, robią przejścia tam gdzie zbierają się tłumy by mogły się czuć bezpiecznie.

 26. Odpowiedz
  milenamaldzis says:

  Ten manifest Naszej Nowej Ziemi,to rzeczywista wizja przyszłośći. Będzie absolutnie wspaniała,krystalicznie czyste wody,ziemia która wyzwoliła się od toksyn,czyste powietrze.Owoce rosnące wszędzie,które zapweniają nam pożywienie,mające w sobie wszystkie niezbędne substancje i minerały. Mieso do życia bedzie zbedne. Zwierzęta chodzące wolno,swobodnie otaczające nas miłością,wszyscy darzymy się szacunkiem.Mieszkamy w domach kopułowych,klimat bedzie umiarkowany,ani zimno,ani ciepło,w sam raz.Mnóstwo zieleni,las wodospady które kocham:) ogólnie słychać szum wody i śpiew ptaków.WSPANIALE.Ze skokiem naszych wibracji mamy kontakt z innymi cywilizacjami,których gościmy u Nas na Naszej Wspaniałej Gaji. Wszyscy spotykamy się aby ten sukces Naszego Wzniesienia ŚWIĘTOWAĆ.Niektórzy z nas spotykają swoje połówki duszy:)Jest cudownie absolutnie wspaniale.Tak jak miało być.Nasze ciała sie zmieniają,transformują,czym zasilamy NASZĄ MATKĘ,a ONA NAS. W takim stanie świadomości wszystko dla nas jest możliwe,nie ma granic,które kiedyś mielismy w naszym umysle(tak nam się złudnie wydawało).Króluje MIŁOŚĆ,do wszystkiego.

 27. Odpowiedz
  Just.Polonis says:

  Ziemia jest spokojnym i pełnym harmonii miejscem. Mieszkańcy Ziemi czują się bezpiecznie, są szczęśliwi i mają poczucie spełnienia.
  Wiedzą, że są częścią całość i dlatego szanują Ziemię, inne istoty oraz siebie nawzajem.
  Ziemia jest pięknym i czystym miejscem, gdzie w równowadze koegzystują obok siebie ludzie, zwierzęta i rośliny.
  Rozwój nowych technologii pozwolił na stworzenie pięknych, zielonych miast. Ludzie wykorzystują naturalne energie Słońca, Ziemi, wiatru i wody
  do wytworzenia energi potrzebnej na transport i ogrzewanie. Nowe technologie pracują w zgodzie z naturą, są przyjazne dla człowieka i innych mieszkańców Ziemi.
  Miasta są zielone. Każdy nawet najmniejszy skrawek przestrzeni jest zasadzony pięknymi roślinami: dachy domów, fabryk, przystanków.
  Powstały miejskie ogrody warzywne, miejskie łąki kwietne dla pszczół. Na każdym kroku można spotkać małe jeziorka, fontanny, oczka wodne, kaskady i małe wodospady.
  Każdy człowiek może się napić czystej, krystalicznej wody kiedy tylko chce. Ludzie w drodze do pracy widzą czyste błękitne niebo, słyszą śpiew rannych ptaków,
  mogą obserwować jak przyroda budzi się do życia. Można też usłyszeć brzęczenie pszczół albo zaobserwować barwne motyle.
  Co parę metrów niebieskie niebo zasłaniają wielkie zielone i silne drzewa. W ich konarach mieszkają kolorowe ptaki, można spotkać też wiewiórki i inne małe gryzonie.
  W miejscach pracy jest bardzo dużo kwiatów, jest zielono, czysto i świeżo. Praca sprawia ludziom przyjemność dlatego są uśmiechnięci i szczęśliwi.

  Na świecie powstały zielone korytarze, które jako projekty wielu Państw, bez względu na granice połączyły ze sobą Parki Narodowe
  i miejsca gdzie przyroda pozostawała w stanie wolnym. Nowe technologie pozwoliły na dostarczanie wody do wybranych miejsc.
  Skutkiem tego było odrodzenie się wielu ekosystemów oraz rozprzestrzenienie się organizmów uznanych wcześniej za zagrożone.

  Dziękuję.
  Pozdrawiam

 28. Odpowiedz
  Wiola says:

  Moja najdroższa. Matka ziemia. Płynąca krystalicznie czystą wodą i kwitnąca wszystkimi kolorami tęczy. Tętni życiem, wzajemnością i miłością. Naturalnym budownictwem, trwałością, szacunkiem. Harmonią między ludźmi a zwierzętami. Taka prosta. Życie tu jest lekkie.

 29. Odpowiedz
  Ines says:

  Ziemia oddycha miłością i jest przepełniona miłością. Wszystkie istoty żyjące na Matce Ziemi zyja w glebokiej przyjazni, zrozumieniu i zachwycie. Wszystkie istoty żyją w obfitosci i bogactwie. Ludzie odżywiają sie ekologicznymi owocami, warzywami, orzechami i ziarnami. Jedzenia jest pod dostatkiem.Woda plynaca w zrodlach jest krystalicznie czysta, zdatna do bezposredniego spożycia. Pojazdy, ktorymi sie poruszamy sa przyjazne dla srodowiska. W domach w ktorych mieszkamy jest cudowny mikroklimat. Wszystkie istoty sa zdrowe i zyja bardzo dlugo.Każdy skrawek Ziemi jest czysty. Powracaja na Ziemie Smoki, Jednorozce i wiele innych cudownych Istot oraz dew roslin. ❤

  Namaste,
  Agnieszka ❤❤❤

 30. Odpowiedz
  Teresa says:

  Moja. Wizja Nowej Ziemi. Ja bardzo – od Marii: wykasowalam negatywne rzeczy, by energia koncentrowala sie na tym, co pozytywne – Widzę tą ziemię zieloną są piękne drzewa, trawa, kwiaty zwierzęta leśne ufaja ludziom a zwierzęta domowe pasa się na łące są szczęśliwe. Jest dużo różnego rodzaju ptaków które cudnie śpiewają. Idę drogą która jest uslana pięknymi kwiatami. Ludzie są dla siebie mili uprzejmi i bardzo wyrozumiali. (wykasowane od Marii) Dworce oraz lotniska wyglądają jak kwiaciarnia pelno jest kwiatów, kto jest spragniony lub głodny może napić się soku z owoców lub świeżej czystej źródlanej wody może zjeść smaczne i świeże weganskie ciasteczka. Kiedy ludzie mają problemy to idą do Arcykalpanki po pomoc ktora wszystko wie i widzi i ma duszę swietlista. Umie pomóc każdemu
  Ludzie żyją w zgodzie i harmonii z naturą i z innymi ludźmi i bytami.
  Mam nadzieje że się to wszystko spełni
  Teresa

 31. Odpowiedz
  Dana says:

  Coś takiego jak paszport nie istnieje,każdy mieszka w takim zakątku planety jaki najbardziej mu odpowiada jeden nad rzeczką ,drugi na pustyni ,każdy doskonale wie jak dbać o zakątek,który wybrał ponieważ matka ziemia przemawia do nas.Wszyscy znają swój cel pobytu na ziemi i żyją wykorzystując talenty,dzieląc się pięknościami jakie tworzą z innymi.Starzy ludzie ,którzy zbierali wiedzę i doświadczenia całe życie są na wagę złota gdyż posiedli wiedzę o bezwarunkowej miłości,której wszyscy sie uczymy.Mamy specjalne miejsca regeneracji naszych ciał fizycznych do których można sie udać np. po pracy w ogródku,miejsca te są podobne do jaskiń ,które są wypełnione błyszczącymi kryształami,najpiękniejszymi zapachami, eliksirami i oczywiście baseny z uzdrawiającą wodą….ale sie rozmarzyłam 🙂

 32. Odpowiedz
  kasia.ka52 says:

  Nasza kochana Matka Ziemia jest cudowna, swietlista i pachnaca. Wszedzie rosna piekne i kolorowe kwiaty,wokol jest zielono.. Kazdy domek ma swoj wiekszy lub mniejszy ogrod gdzie uprawia owoce, warzywa i roznorodna roslinnosc.Wszedzie jest czysto i swiezo.Zwierzeta zyja w pelnej harmonii z ludzmi. Zyjemy w cudownym basniowym i magicznym raju.

 33. Odpowiedz
  Joanna says:

  Nowa Ziemia, gdzie kochamy stworzenia, dokarmiamy je, leczymy. Gdzie każdy może czuć się sobą, akceptowany, gdzie podaje się dłoń na pomoc, nie zważając na nację, pochodzenie, czy stan majątkowy. Gdzie króluje boska energia Miłości, (od Marii: wykasowane to co, negatywne i opisuje stan obecny 🙂 Bądżmy dla siebie nawzajem, dla istot, dla zwierzaków, dla Ziemi.

 34. Odpowiedz
  aleksandrarajczakowska says:

  Doświadczenie obecnej przestrzeni całkowicie się dematerlizuje lub dematrixuje.Wszystkie związane z tym emocje i zapisy pozostają w naszej pamięci komórkowej zapamiętanej jako coś niefajnego.Znika cała technokracja a wraz z nią rządy ,granice ,języki……
  Zaczeliśmy od nowa każdy stworzył swoją przestrzeń tzw.Rodową siedzibę na swoim kawalku ziemi ,stworzyliśmy rajskie ogrody które nas wspierają i odżywiają .Pobudowaliśmy piękne domy kopułowe lub w kształcie postawionego jajka.Wszystkie cudowne stanowią harmonię z otoczeniem Obok domu mamy swoje stawiki z pięknymi roślinami i rybkami.
  Dzieci wesoło biegają na boso a obok nich zwierzęta z którymi się telepatycznie komunikują ,wszędzie towarzyszą nam kolorowe ptaki których śpiew nas zachwyca.
  Przemieszczamy się poprzez teleportację która jest dla nas naturalną umiejętnością tak jak telepatia.
  Życie nasze polega teraz na odkrywaniu innych naszych możliwości i udoskonalaniu miejsca zamieszkania.To jest prawdziwe życie.
  Namaste Turkusoweoczko

 35. Odpowiedz
  Miroslawa says:

  Moja wizja nowej ziemi :
  Planeta ziemia jest zdrowa piekna, przepelniona duchem pozytywnych, swietlistych wibracji.
  Wszyscy ludzie, zwierzeta i rosliny, wszelkie stworzenia maja biala aure i czuja sie kochane przez wszystkich i kochaja wszystkich. Wszystko ma czas rozwijac sie duchowo. Kreatywnosc bez granic dla dobra wszystkich.
  Czas jest naszym przyjacielem.
  Wszysko i wszyscy sa piekni, silni, zdrowi i zyja dlugo i szczesliwie.

  Pozdrawiam cieplutko🙏🏻😊💕☀️

 36. Odpowiedz
  kanevibration says:

  Ziemia jest przepiekna ,oddycha miloscia wszystkich istot zyjacych ludzi zwierzat ,roslin. Dna morz i oceanow sa czyste porosniete piekna kolorowa rafa, wszystkie istoty morskie ryby ,delfiny, rekiny i inne zyja w harmoni. maja swoje morskie schronienia. Woda w morzach i oceanach jest czysta plaze czyste pelne usmiecnietych radosnych ludzi . Na ziemi jest pachnaco i rozowo od milosci wysylanej przez kazdego czlowieka z glebi jego serca. Energia dobra ,spokoju harmoni splywa nieustannie z wszechswiata i dzieki temu wszyscy zyjemy jak w Raju

 37. Odpowiedz
  Katharine says:

  Marzę o tym,aby – od Marii Bucardi malutka zmiana 🙂 -,,religia”-aby te słowo zamieniło się w jedno czyli ,,miłość” ,która jest silniejsza niż to wszystko.
  Marzę,aby ludzie się tolerowali i kochali.
  Abyśmy się tak po mieszali,aby na ziemii było kolorowo i bezpiecznie.
  Aby każdy był zdrowy,silny,bogaty i szczęśliwy -że jak wyjdzie z mieszkania to po myśli -,,Boże”jak pięknie jest żyć!:))))

 38. Odpowiedz
  Malvina says:

  W szkołach uczy się praw obowiązujących na Ziemi, które pomagają budować życie w szczęściu i spełnieniu, miłości, harmonii i obfitości. Uczniowie mają wiele wolności, są motywowani, każdy traktowany indywidualnie, a nauczyciele to ludzie cierpliwi, mądrzy, szczęśliwi, bogaci, którzy wiedzą jak te prawa przekazywać i pragną to robić. Każdy ma dostęp do tej pozytywnej wiedzy, każdy świeci i to światło zaraża całą Ziemię. Wszyscy wzrastają, a Światło i potęp nie mają granic, więc to prowadzi do tak pięknych zmian, że na tę chwilę, aż trudno to sobie wyobrazić…

 39. Odpowiedz
  Ela T. says:

  Ziemia jest dla mnie Edenem.
  Kontakt z nią, wypełnia mnie wdzięcznością, za wszystko co mi oferuje:
  – schronienie w kopulastym rodzinnym domu z drewna i gliny,
  – ogród z przepięknymi odmianami kwiatów, drzew owocowych i krzewów jagodowych,
  – poletko na którym uprawiam warzywa i zioła na kompoście z nie wykorzystanych roślin,
  – przepiękne łąki ,obsypane trawą ,kwiatami, ziołami, po których hasają przeróżne gatunki zwierząt
  roślinożernych. Między nimi panuje harmonia.
  – stawy, rzeki, jeziora, morza, mają kryształową czystość wody z której korzystają wszyscy
  potrzebujący.
  – lasy, knieje i puszcze dają schronienie zwierzętom, pokarm i materiał do budowy domów,
  – góry o przepięknych krajobrazach, które także dają nam produkty do wykonania prac
  remontowych,
  Wykonuję swoją pracę z pasją kilka godzin, by mieć czas na radosny rozwój siebie , członków rodziny i wspólnoty. W tej wspólnocie czujemy się wyśmienicie, bo przenika nas zrozumienie, harmonia i otwarte serce. Pomagamy sobie wzajemnie i wymieniamy towarami, które
  wyprodukowaliśmy. Żyjemy w obfitości. Oświetlenie, ogrzewanie i gotowanie jest darmowe, bo
  pozyskiwane z energii słońca, kryształów i magnesów.
  Dzieci cieszą się życiem, wspólną zabawą i nauką współodczuwania, prowadzona przez pełnych miłości nauczycieli.
  Na Ziemi panuje jeden język porozumienia ze wszystkimi ludźmi i nie tylko. Jak w piosence: Wszyscy jesteśmy jedna rodzina. Bez granic przemieszczam się tam, gdzie chcę pojazdem świetlnym.

  I niech się tak stanie.

 40. Odpowiedz
  Lavender says:

  W kazdym kraju wszedzie wokolo rosna drzewa owocowe i orzechowe, ziola wszelkiego rodzaju, zdrowego jedzenia jest pod dostatkiem dla kazdego. Obszary pustynne sa zalesiane. Kazdy czlowiek jest tolerancyjny i ma dobre serce, kazdego stac na to aby mial wlasna posiadlosc, byl niezalezny i mial wlasny ogrod warzywny oraz kwiatowy. Wszyscy ludzie zaczynajac byc weganami i szanowac zwierzeta jako Boskie istnienie. Milosc dobro i usmiech odnajdujemy kazdego dnia w sobie i w innych. Powstaje coraz wiecej prywatnych firm, ktore produkuja bardzo zdrowe organiczne weganskie i bezglutenowe pozywienie, jedzenie jest bardzo tanie i niesamowicie wartosciowe i zdrowe. Kazdy szanuje drugiego czlowieka oraz zwierzeta. Ludzie rozmawiaja ze soba w spokoju. Kobiety staja sie bardziej kobiece a mezczyzni mescy, ludzie kochaja swoje ciala. Wszyscy ludzie sa abstynentami i dbaja o zdrowie. Ludzie zyja ponad 100 lat w pelnym zdrowiu i milosci oraz harmonii. Wszyscy sa spokojni i pewni siebie. Nastepuje zloty wiek.

 41. Odpowiedz
  Danuta says:

  Jesteśmy dobrzy dla siebie nawzajem, dla zwierząt, roślin, świat. Tą miłość i dbałość przekazujemy swoim dzieciom. To największy dar gdy możemy czynić dobro i dzielić nim z innymi – a jak wtedy pulsuje w nas szczęście. Kocham to w sobie odczuwać. Wierzę, że jest to możliwe, bo każda istota na świecie potrzebuje miłości, bezpieczeństwa i pragnie być szczęśliwa. Pozdrawiam Mario Ciebie i wszystkich.

 42. Odpowiedz
  Efrem says:

  od Marii Bucardi: odrobinke zmienilam tekst, by NIE bylo sformulowan typu BEZ tego czy bez tego (bo to tak, jak z rozowym sloniem, nie mysl o rozowym sloniu i juz o nim myslimy).

  Pragnę, żeby ziemia była, czystym bezpiecznym miejscem, (zmiana od Marii: gdzie zyjemy w otoczeniu tylko naturalnych substancji, wszystkie odpadki sa nauralne i trafiaja na kompost lub sa to opakowania zwrotne.)

  Zwierzęta są dla siebie i ludzi przyjazne. Powietrze, ziemia, wody i uprawiane rośliny są zdrowe.

 43. Odpowiedz
  Grażyna says:

  W mieście są czyste chodniki,równo ułożona kostka brukowa. Jest dużo zieleńców z pieknymi klombami kwiatów. W parku na ławkach siedzą ludzie. Usmiechnieci rozmawiają ze sobą. Podchodzą do nich wiewiórki. Dostają orzeszki. Ptaszki i wrony okruszki chleba. Na trawnikach przed blokami leżą najedzone kotki. To mieszkańcy poczestowali je karmą. A gdy pada deszcz mieszkancy przygarniają je do swoich pomieszczeń. Każdy ma dom.

 44. Odpowiedz
  Ala says:

  Dzień dobry Pani Mario,jestem zachwycona ideą i wizją lotnisk i dworców jakie Pani stworzyła.
  Zdjęcia dzieci z cudowną naturą są magiczne ,dostarczyły mi wzruszeń i otworzyły bliskie mi wspomnienia Ziemi do której tęsknię i której już doświadczałam…
  Piękny obraz naszej Planety stworzyła też Anastazja w książkach W. Megre.Ona też marzy o tym by
  nasz świat był zielony,pachnący i świetlisty,a ludzie czuli głęboką łączność i wdzięczność za to,że jest nam dane żyć na tak wyjątkowej, bioróżnorodnej Ziemi,kochajmy Ją i szanujmy.
  Ja właśnie wróciłam ze spaceru nad Sołą,w ostatni dzień października,ciepły i słoneczny,niezwykle przyjemny obdarowana skarbami lasu m.in kolorowymi owocami trzmieliny i jak zwykle pełną reklamówką śmieci,które każdorazowo zbieram i wyrzucam do swojego kubła
  Oby było nas coraz więcej,wówczas metamorfoza ziści się szybko …:)

  • Odpowiedz
   MariaBucardi says:

   Namaste Alu ❤️ jest nas bardzo dużo, a teraz łączymy nasze siły 🙂
   Kocham Sołę to taka piękna rzeka…

 45. Odpowiedz
  MariaBucardi says:

  grupa Globalnego Manifestu w Niemczech link: https://www.globales-manifest.de/de/alle-manifeste

 46. Odpowiedz
  MariaBucardi says:

  Lotniska i dworce są pełne kwiatów, roślin, motyli. Gdy czekam na przejazd, otaczają mnie uśmiechnięci ludzie, zwierzęta, pięknie pachnące kwiaty. Miejsca do siedzenia są wygodne, czyściutkie. Wszędzie fontanny i kraniki z naturalną źródlaną wodę do picia, wystarczy podejść i się napić. W malutkich sklepikach uśmiechnięci sprzedawcy sprzedają świeżutkie soki owocowe i warzywne ze szklanych kubeczków lub świeżutkie pachnące ziołami sałatki. Czekanie w takiej atmosferze jest niezwykłą przyjemnością. Cisza, spokój, każdy mówi szeptem, tylko odgłosy natury, wody, ptaszków. Samoloty i inne pojazdy są cichutkie oparte na niesamowicie pozytywnych technologiach.

  • Odpowiedz
   Edyta says:

   Wszędzie jest zielono ..W miastach nie ma żadnych maszyn i aut , bo wszyscy którzy chcą podróżować przemieszczają się za pomocą teleportacji. od Marii zmiana: autostrady i drogi szybkiego ruchu zniknely..tam gdzie były drogi są; trawniki i drzewa lub skwerki z kwiatami
   Wszelkie dworce i parkingi są zastąpione.:ogrodami….niemal za każdym rogiem są ogródki lub pola z kwiatami czy owocami i warzywami ,które są wszędzie dostępne i rosną czyste ,bez spalin…można je zrywać ,sadzić w wielu miejscach. Wszyscy o to dbają ,żeby nie zadeptac ani nie połamać….są ogrody tematyczne i kolorystyczne., małe i duże ….ludzie tam odpoczywają i spędzają czas poza domem …
   Na ogromnych trawnikach leżą porozkladane koce , gdzie ludzie piknikuja lub leżą czy śpią…..Wszędzie słychać śpiew ptaków bo jest mnóstwo drzew i krzewów wokół których jest; czysto i cicho …
   Brak autobusów i samochodów czy pociągów,sprawia że są ogromne zielone przestrzenie gdzie albo są ogrody albo łąki z lawkami, stolikami lub lezankami…..
   Każdy budynek, dom czy jakakolwiek budowla ma swój podwórkowy ogródek z częścią do odpoczynku i częścią do uprawiania owoców i warzyw oraz altany z ruchomym zadaszeniem chroniącym od deszczu czy wiatru, gdzie nawet zima można posiedzieć i się ogrzać będąc w bliskośći z przyrodą …
   Tak wyglądają miasta, gdzie nie ma za duzo zwierząt, ( głównie te udomowione co mieszkają z ludzmi)
   Gdyż poza miastami przestrzeń jest nieograniczona…..lasy , łąki i zagajniki gdzie swobodnie żyją wszystkie zwierzęta, od Marii zmiana: bo czuja sie bezpiecznie
   Każdy kto spaceruje lub odpoczywa wśród dzikiej przyrody dba o to żeby nie ingerować i nie zakłócać przestrzeni zwierząt..to jest ich kraina , a TO my ludzie jesteśmy goscmi….
   Moja wizja pięknego swiata

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: