7

Co stało się na Ziemi 11.11.2018 (11) ?

Namaste

Na naszym ostatnim spotkaniu Czas z Maria Bucardi nr 37 mówiłam m.in. o aktualnych zmianach tutaj na Ziemi. Dokładnie teraz tak ważne jest, by skupić się na sobie, na procesie przemiany wew., aktywować Twoje talenty, odkryć kim na prawdę jesteś… Gdy pilnie śledzimy media, można pomiędzy wersami odnaleźć bardzo ważne informacje (omijając oczywiście komentarze dziennikarzy, które są stronnicze). Gdy skupisz się na samym przekazie zobaczysz prawdę,  którą tak samo czujesz w Tobie. W Twoim sercu „widzisz” co się zgadza, a co już nie.

11.11.2018

Data 11. 11 . 2 +0+1+8 = 11 wydarzyło się coś bardzo ważnego dla nas wszystkich. Oficjalnie mówi się o „wyjątkowym uderzeniu wew. Ziemi” w okolicach Madagaskaru, jakiego jeszcze nigdy wcześniej nie zanotowano. Zobacz artykuł SPUTNIK i przetłumacz na język polski /naciśnij na zdjęcie poniżej). W tym miejscu wystąpuje ostatnio niesamowita zmiana w polu magnetycznym.

Szczególna anielska data. Zmiany w każdym z nas przebiegają odrobinkę inaczej. Ktoś może czuć zdenerwowanie, ktoś inny senność, ktoś euforię. Każdy z nas jest inny, każdy ma inną duszę, razem jednak tworzymy coś cudownego!

Jak wiesz następują zmiany w polu magnetycznym Ziemi i wzmocnione boskie promieniowanie kosmiczne, przez to Istoty o niższych wibracjach zaczynają wycofywać się z Ziemi, przez stworzone prze siebie portale, gdyż nie są w stanie żyć tutaj dłużej przy wyższej frekwencji… Dla nas Ziemian jednak oznacza to aktywację naszych prawdziwych świetlistych zdolności i połączenie z naszą Matką Ziemią.

W kolejnych dniach będziesz obserwować wokół mnóstwo przemian, informacji, które mają wywołać strach … Ta emocja strachu i inne negatywne jest potrzebna tym Istotom, by mogły „najeść się” przed podróżą, gdyż karmią się one bólem i cierpieniem. NIE POZWÓL NA TO, BY TWOJA ENERGIA KARMIŁA ISTOTY MROKU! Wielu nieświadomych ludzi będzie zabudionych, agresywnych lub nastawionych depresyjnie, mogą nawet zupełnie nie radzić sobie z sobą i życiem.

Dokładnie teraz, jak nigdy wcześniej potrzebujemy zaufania w siłę światła, skupienia się na sobie, na aktywacji światła wew. nas. Teraz tworzysz Twoją przyszłość!

Do dzieła więc, wróć do naszych poprzednich Ceremonii i inwestuj w siebie i Twoje zdolności link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Stań się na prawdę sobą, wolna cudowną istotą pełną światła i spraw, by Twoja wizja życia stała się rzeczywistością w lekkości, miłości, radości i spelnieniu. 

A jeśli ktoś z Twoich znajomych będzie szerzył negatywne energie powiedz mu o przemianie i daj wsparcie, jeśli jednak nie posłucha, odetnij się, by negatywne energie nie obniżały Twoich własnych. Szanuj Wolną Wolę innych, nie każdy jest gotowy na przemianę.

To szczególny czas, Twoja dusza jest tuta dokładnie teraz, bo pragnie uczestniczyć w tym niezwykłym procesie.

 • Oczyszczaj Twoje ciało solą morską lub himalajską
 • Skup się na sobie i procesie wew.
 • Spisuj Twoją wizję życia, idealną dla Ciebie
 • Pracuj z naszymi spotkaniami i Ceremoniami
 • Pracuj z moją książką „Jak rozmawiać z Aniołami” dostępna bezpłatnie w Twoim Miejscu Mocy
 • Dbaj o porządek wokół Ciebie
 • Nie oddawaj energii dla Istot Mroku/negatywne emocje: strach, narzekanie, wątpliwości …
 • To czas, by wystawić twarz do Wszechświata i w pełni zaufać

Prześlij ten tekst do wszystkich, którzy są dla Ciebie ważni.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

 

 

7 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Ssss. says:

  U mnie też wydarzyło się coś co mnie zdolowalo…dostałam upomnienie z sanepidu za to że mój maleńki synek jest nieszczepiony. Straszą mnie grzywna do 50 tyś zł… Aż się poplakalam gdy pomyślałam że kiedyś może będę musiała to zrobić.. trzymajcie kochani za nas kciuki. Będzie dobrze 😊

 2. Odpowiedz
  Basia says:

  Mario, właśnie dziś, będąc w lesie, myślałam o tej dacie – w kontekście mojego ucznia, który urodził się 11.11.2009, czyli te same trzy jedenastki w portrecie numerologicznym. Jest bardzo mądrym, wrażliwym i odpowiedzialnym chłopcem, choć – jak łatwo policzyć – skończył dopiero 9 lat. Składając mu życzenia urodzinowe powiedziałam – trochę żartem – że kto urodził się w taki dzień (miałam na myśli odzyskanie niepodległości), ten zrobi w życiu coś niezwykłego.
  W kontekście tego, co piszesz, nabiera to nowych znaczeń.

  Z miłością ♥♥♥

 3. Odpowiedz
  Grażyna says:

  Kochana Mario,dziękuję za ostrzeżenie i naświetlenie sytuacji. Tu gdzie jestem,dokładnie tak jest,jak piszesz. Mrok traci grunt pod nogami. I wpada ,słusznie, tam gdzie jego miejsce.

 4. Odpowiedz
  Ala says:

  Dziękuję bardzo Mario za ważne ,tajemnicze i ciekawe wiadomości
  Jestem numerologiczną 11 z imienia,nazwiska,daty urodzenia i ilości wcieleń na Ziemi.
  Data 11.11.11 jest dla mnie niezwykle wymowna,czuję i wiem ,że wydarza się coś niesamowitego na Ziemi,pragnę w tym w wysokich wibracjach uczestniczyć i wspierać przemiany w harmonii i pokoju 🙂

 5. Odpowiedz
  RYŚ says:

  czuję na sobie ten czas walki o energię – mam momenty zwątpienia , rezygnacji , brak siły do działania – próbuję jednak jakoś przetrwać do 21. 12. – gdy znowu powróci czas światła – dziękuję za przesłanie i wiedzę , pozdrawiam cieplutko i przesyłam przytulasy i przyjazne > czochranko < dla wszystkich zwierzaków – BUZIAKI pa !!!

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: