4

Magiczne Chryzantemy Swiatlo na czas panowania Mroku – herbata z Maria Bucardi

4 komentarze

 1. Odpowiedz
  sowilaz says:

  Witaj 🙂 Tak się cieszę, że wspomniałaś o chryzantemach! Uwielbiam te kwiaty ale to prawda, że ludziom kojarzą się cmentarnie niestety… Właśnie mieliśmy romowę z moim narzeczonym jakie to kiedyś „faux pass” popełnił dając je komuś na imieniny 😀 cisza zapadła przy stole… ehh, co zrobić, róbmy swoje 🙂 nie znałam aż tylu właściwości leczniczych chryzantemy a właśnie od kilku miesięcy bezskutecznie próbuję pomóc tacie… 3 miesiące wysokiej gorączki bezobjawowej, reumatyzm łuszczycowy, problemy z nerwami (oddanie mamy do osrodka Alzhaimera – już niestety ten etap kiedy potrzebna specjalistyczna pomoc…) a do tego wszystkiego stwierdzono wreszcie w szpitalu kamice woreczka żółciowego. Dodam, że ma również problemy z plamką żółtą w oku co składa się w całość, że ta roślina jest wręcz idealna dla niego do terapii. Bardzo bym chciała mu ją wdrożyć i tu pojawia się małe ale. Gdzieś w czeluściach internetu mignęło mi, że nie należy stosować ziołoterapii przy już stwierdzonej kamicy, jedynie w profilaktyce. Przecież takie stwierdzenie niejako stoi w totalnym przeciwieństwie ziołolecznictwa… To jak osobie z uszkodzona wątrobą powiedzieć żeby nie zażywać ostropestu plamistego… Marysiu, co o tym sądzisz? Czy to kolejna akcja, kup nasz wspaaniały lek, bo zioła mogą zaszodzić…? Wiemy jak wiele jest takich sytuacji. Oczywiście biorę też pod uwagę, że można zapytać lekarza, z tym, że w tym wypadku zachowują się jakby można nic z tym nie robić a wiek 81 lat dyskwalifikue ze zdroworozsądkowego spojrzenia na problem 🙂 Przepraszam za zbyt przydługi komentarz!

 2. Odpowiedz
  Magdalena Baranowska says:

  Bardzo dziękuję zaawansowane cenne informacje które są w tym filmie . Czy można Cię prosić o nazwę tej herbatki lub link?

 3. Odpowiedz
  Ala says:

  Witam Mario,chryzantemy to moje ulubione kwiaty jesieni.
  Przez lata obdarowywałam tymi pięknymi kwiatami swoich przyjaciół,którzy jesienią obchodzili swoje urodziny oraz ozdabiam nimi od dawna swój ogród,zasługują absolutnie na zachwyt i szersze poznanie i docenienie

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: