3

Mysz Zwierzę Mocy 🐭 przypominajka :-)

Namaste

i przypominajka 🙂

🐭 Tak, Mysz powraca w nowej odsłonie…

Uwolnienie się z ograniczeń, siatki starych programów – precepcja, czyli dostrzeganie. Wiem, budzę różne skojarzenia Pierwszym z nich jest wizja plagi, szkodnika. Albo się mnie kocha, albo się mnie nienawidzi Budzę skrajne odczucia. Ale uwaga – nie ulegaj złudzeniu czy ogłupieniu, bo moje plusy i właściwości są bardzo szczególne. Znam drogę przez labirynt Mroku, znam drogę przez labirynt strachów, obaw, blokad myślowych, niezakończonych powiązań z jakimiś ludźmi … Dzięki mojej pomocy, znajdziesz wyjście z tego labiryntu, zobaczysz te blokady i zdecydujesz się je rozwiązać i usunąć raz na zawsze. Wspomagam Twoje dostrzeganie, pomagam zobaczyć  detale i powiązania, które wcześniej były niewidoczne i uwolnić się z siatki tego, co jeszcze Cię blokuje. Twoja Mysz.

Tym razem jednak odsłania się pewna tejemnica, którą Mysz pragnie Ci przekazać:  Sprawiedliwość. Prawo Wszechświata, że to, co wysyłasz – zawsze do Ciebie wraca. Każdy dobry uczynek, każdy uśmiech, każda dobra energia, która wysyłasz w świat … Wróci do Ciebie w odpowiednim momencie.  Co siejesz, to zbierasz! Siej mądrze, by zbierać to, co piękne!

Czas w którym nagle zobaczysz jak wszystko jest ze sobą w jakiś sposób powiązane, otworzą się nowe drogi i nowe możliwości, by raz na zawsze uwolnić się z odczucia „szarej myszki”, czyli bycia w czymś gorszym, słabszym, nie dość dobrym, niezasługiwania… Koło losu z pomocą Siły Wyższej rozpoczyna nową drogę, jeśli ktoś kiedyś wyrządził Ci krzywdę lub szkodę, wiedz, że koło życia dokładnie teraz – w najbliższym czasie, przyniesie Ci sprawiedliwość. To także czas w którym pewne rzeczy powrócą, by zobaczyć je jeszcze raz i podjąc tym razem właściwe decyzje, zrozumieć ich znaczenie. Twój poziom rozwoju duchowego osiąga w tym momencie wyższy stopień i teraz możesz zmienić, to, co kiedyś było niemożliwe.

To czas, by „narodzić się na nowo”! Usunąć negatywne programy, wzory zachowań, które przyciągały negatywne – teraz możesz je zobaczyć i się od nich uwolnić, np. w jakich sytuacjach pojawiało się odczucie bycia małym, szarym, biednym i pokrzywdzonym? Co jeszcze podżera Cię od środka? Jakie negatywne istoty, programy czy przekonania jeszcze karmisz Twoją energią, np. kiedy nie wierzysz w siebie i Twoje siły. Nadszedł czas, by uwolnić się od tego i zacząć żyć na nowo, inaczej, wg Twoich najpiękniejszych marzeń. TERAZ.

Pomocna afirmacja: „Dobro zawsze zwycięża. Przyciągam szczęście i sukces do mojego życia. Czuję gotowość, by poczuć całą moją siłę, moc i moja wielkość i niepowtarzalność!”

🐭 Mój już starszy film na ten temat … 

Wodna Oaza Natury

Mamy już w Oazie 8 stawów 12×8 m, na dodatkowym terenie tworzymy dodatkową ogromną Wodną Oazę w której schronienie znajdą tysiące Istot. Pomóż mi zrealizować tę cudowną ostoję Natury. Niech wysłane Dobro wróci do Ciebie 7 razy w każdej dziedzinie życia. Z Miłością Maria Bucardi i Podopieczni.

121,00 PLN

Twoje Drzewo w Magicznej Oazie ok. 50-75 cm

Twój datek to 1 nowe drzewo w Magicznej Oazie. Zostanie nazwane Twoim imieniem i inicjałami. Możesz napisać mi intencję w jakiej mam posadzić Twoje drzewo, np. miłość, zdrowie, szczęście. Wszystkie drzewa sadzę własnoręcznie, łącząc je z fundatorem, jego energia wspiera Ciebie, a Twoja energia Twoje drzewo… To niezwykłe magiczne drzewa, które tworzą ten cudowny świat …

75,00 PLN

Twoje Drzewo w Magicznej Oazie 150-160 cm

Twój datek to 1 nowe drzewo w Magicznej Oazie wysokości ok. 1,5 m. Zostanie nazwane Twoim imieniem i inicjałami. Możesz wysłać mi intencję w jakiej mam posadzić Twoje drzewo, np. miłości, szczęścia, bogactwa. Wszystkie drzewa sadzę własnoręcznie, łącząc je z fundatorem, jego energia wspiera Ciebie, a Twoja energia Twoje drzewo… To niezwykłe magiczne drzewa, które tworzą ten cudowny świat …

180,00 PLN

3 komentarze

 1. Odpowiedz
  Basia says:

  Dzięki! ♥ Ja wciąż lewituję po naszym ostatnim spotkaniu…💕 😚

 2. Odpowiedz
  alenula says:

  Dziękuję za przesłanie Myszki Marysiu 💕

 3. Odpowiedz
  Marien says:

  💚💛🧡💜💙❤️

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: