1

Zdrowe białe zęby, czyli naturalne mycie i wybielanie.

Namaste

dziś malutka aktualizacja w odpowiedzi na pytania, które otrzymałam w ostanim czasie. O zębach i psychosomatyce już mówiliśmy na Czas z Marią Bucardi nr 40, by odsłuchać potrzebujesz zalogować się na Twoje bezpłatne konto tutaj:

Twoje Miejsce Mocy

… dziś o profilaktyce i mojej metodzie dbania o zęby, gdyż tutaj troszkę coś się zmieniło, a wiem, że pragniesz być zawsze na bieżąco  🙂 Ta metoda jest idealna dla alergików i osób, które nie lubią myć zębów, gdyż np. po umyciu kaszlą lub mają inne dolegliwości lub niesmak …

Do mycia zębów wraz z moim ukochanym używamy proszków drogiej mojemu sercu Dr.Karin Bender-Gonser… Można je oczywicie zrobić samodzielnie, co Karin poleca w swoich filmach LINK (w opisach filmu skład)

Opis proszków znajdziesz tutaj https://www.lebenskraftpur.de/zahnpulver-plus (przetłumacz stronę tłumaczem google).

O poranku stosujemy https://www.lebenskraftpur.de/zahnpulver-morgensonne Składniki: oryginalna kreda lecznicza Rugii, wodorowęglan sodu (woda sodowa), ksylitol (z kory brzozy fińskiej), skrzyp organiczny, organiczny olejek miętowy (eteryczny)

A wieczorem: https://www.lebenskraftpur.de/zahnpulver-abendhimmel – Składniki: zielona ziemia mineralna, wodorowęglan sodu (soda), ksylitol (z fińskiej brzozy), organiczny pieprz cayenne, organiczny olej cytrynowy (eteryczny)…

Opakowanie jest prawie 100% szklane, wysyłane w kartoniku.

Karin jest holistyczną dentystką i od lat jest zafascynowana swoją pracą…

Do wzmocnienia kości i zębów zaleca: https://www.lebenskraftpur.de/zahnkristalle-xylit

Dla mnie wspaniała inicjatywa, którą popieram całym sercem. Każdy z nas wg jej recepty może stworzyć własne proszki do zębów lub skorzystać z gotowych. Nareczcie koniec past w tubkach aluminiowych czy plastikowych!

Buziaczki i moc inspiracji do poszukiwania Twoich idealnych metod.

Twoja Maria Bucardi

ps. do wybielania zębów stostuję aktualnie nadal kurkumę lub węgiel drzewny (tableki węgla z apteki, zbijamy na proszek) lub kupujemy gotowy węgiel np. na ebay.

Dodatkowy plus nareszcie wygodne podróże:-)

Ja osobiście nie używam wody i proszki po umyciu zjadam, ale to już wybór każdego z nas 🙂

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Anna says:

    Ja używam delikatnych past z Lavery i odświeżających ziołowych plukanek z Sylveco. Ale fajnie jest odkryć coś nowego. Słyszałam też o miswaku dobre opinie (opcja dla tych co lubią smak chrzanu hihi).

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

Niezależnie zweryfikowany
341 opinii
%d bloggers like this: