9

Po 70 Rytuale dla Matki Ziemi i 49 Ceremonii

Namaste

z całego serca dziękuję za każdy nasz wspólny moment. Za każdy list, komentarz i każde serduszo.


Wieści z Magicznej Oazy

Wkrótce tutaj: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ pojawią się obiecane nowe filmy z Magicznej Oazy o które prosiliście… Mam Wam tyle do pokazania i opowiedzenia… Wszystko tak wzrasta i rozwija się każdego dnia… a mój nowy nierozłączny towarzysz – królik – najchętniej wprowadziłby się do mojego gabinetu, całymi dniami i nocami wysiaduje pod drzwiami 🙂


Wegańskie smakołyki

Mam dla Was wiele przepisów na wegańskie smakołyki, które tworzyłam w ostatnim czasie, może spodobają Wam się i zainspirują do eksperymentowania, np. wegańskie sery czy serwatka z migdałów 🙂 Czy ulubione batoniki mojego świętej pamięci Taty Bounty 🙂 Piszcie w komentarzach, który przepis najbardziej Was interesuje, a pojawi się w pierwszej kolejności 🙂 A może sami już tworzycie takie pyszności i chcecie podzielić się sprawdzonym przepisem z innymi? Do tego także można wykorzystać pole komantarza…


Po naszym 70 Rytuale dla Matki Ziemi

To był jeden z najbardziej wyjątkowych Rytuałów w całej historii. Po wizycie w Islandii i aktywacji mojej energii z jednej z poprzednich inkarnacji, zmieniła się także moja Siły i Moc na jaszcze większą, niż mogłabym w ogóle przypuszczać i tak w tym rytuale Siły Wszechświata przydzieliły mi nowe zadania, także u mnie bowiem pojawił się NOWY Przewodnik. Ten rytuał tzw. Śnieżnej Pełni Księżyca odbył się w Magicznej Oazie, jednak tej nocy było tak zimno, jakbyśmy kontynuowali spotkanie z lodowej Islandii … 🙂

Rytuał wypełniały diamentowe energie, spadające z nieba czyste diamenty i płatki śniegu (kryształy o największej harmonii). Moja rola polegała na przyjęciu energii i rozesłaniu jej po Ziemi. Energia zbierała się we mnie, jakby kumulowała się w diamentowe światło i później poprzez moje dłonie i specyficzny ruch – wędrowała po Ziemi, oczyszczając wszystko, co napotkała po drodze.

W czasie spotkania najbardziej odczuwałam moje czakramy dłoni (środek dłoni), mając wrażenie, że energia rozpaliła je lub zdematerializowała… 😉 Po rytuale jeszcze długo odczuwałam pewnego rodzaju ból w tym miejscu, ból ten jednak nie był nieprzyjemny, był połączony z odczuciem radości, że moje ciało stało się łącznikiem miądzy kosmiczną wibracją a naszą Matką Ziemią. Od czasu rytuału stale towrzyszą mi wyjątkowe sny, o tak wielkiej energii i przesłaniach, że nawet w ciągu dnia trudno skoncentrować się na tym, co ważne – tutaj i teraz.

70 Rytuał dla Matki Ziemi był wyjątkowy sam w sobie, odczuwałam bardzo mocno Was Uczestników, ale także zmianę mnie samej, moja dusza stała się dojrzalsza, mądrzejsza i tak, jak mówią przesłania, gdy uczeń jest gotowy, pojawia się nowy inny przewodnik, choć trudno mi do dziś w to uwierzyć, co zobaczyłam, poczułam i jak Siły Wyższe zadbały o wszystko, nawet o to, bym przed poznaniem nowego przewodnika, połączyła się z energią Lodowej Krainy – Islandii i przygotowała moje ciało na te szczególne wibracje.

Niech to więc będzie wskazówka dla Ciebie, że często tzw. droga przez mękę i odczucie bólu, w każdej części ciała, może wskazywać na pozytywne zmiany, które dokonują się w Tobie… Patrz przesłanie naszej ostatniej 49 Ceremonii.

Wszystko to, co wydarzy się w Twoim życiu, jest dla Twojego dobra.


Po 49 Ceremonii

Nasze spotkanie pobiło dotychczasowy rekord 🙂

Z tej okazji wstawiłam na Facebook filmik o Jonny ze Szwecji… Pragnę wyjaśnić, że filmik jest bardzo pozytywny i wesoły, ukazuje bowiem taniec wśród komarów 😉 Dla mnie jest to takie właśnie piękne i symboliczne, komary bowiem są krwiopijcami, czyli „wampirami energetycznymi” i gdy takie Istotki bzyczą nam koło ucha, zamiast się stresować, denerwować, czy przejmować … Tańcz i ciesz się życiem, a odlecą w popłochu i poszukają sobie innej ofiary … Taniec brzucha pochodzi ze starożytnego Egiptu, choć z pewnością jego historia jest jeszcze starsza… Tańczyły go m.in. Królowa Saba, Kleopatra i Salome.

Niespodzianka

Mam dla Was kolejną tak oczekiwaną niespodziankę …

XIV Rozdział mojej powieści „Tajemnica Wiedźmy z Folsin”.

Rozdział, który sprawił mi chyba największą trudność w całej historii, by przekazać energię i odczucia 😉

Wkrótce tutaj na blogu…

Pozostałe wcześniejsze i inne moje książki znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/publikacje/

Potrzebujesz dostęp miedziany za min. 33 zł, by je pobrać lub wydrukować.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

9 komentarzy

 1. odpowiedz
  Lavender - mówi:

  :-))

 2. odpowiedz
  Tami - mówi:

  Cóż za zbieg okoliczności. Przedwczoraj w pracy wyciągnęłam chusty, które tam zaniosłam dawno temu do tańca brzucha i zaczęłyśmy tańczyć. Jedna z nich przywieziona z Egiptu z blaszanymi kułeczkami, pieknie dźwięcząca.
  Było wesoło i wyczerpująco bo jest to taniec wbrew pozorom wymagający .
  Miłe uczucie zmęczenia i zadowolenia.

  Dziekuje Mario ze jesteś .
  Ps.
  Bardzo trafny temat 50 spotkania”Czas”. A
  Jak radzić sobie z osobą nadmiernie pobudzoną w pracy, która wszystko chce ogarnąć, jest bardzo ciekawska? Juz nie raz miałam ochotę sie jej pozbyć ?

  Tami( nie przepadam za tym zdrobnieniem, ale jest mniej charakterystyczne i mniej rozpoznawalne)

 3. odpowiedz
  Safira - mówi:

  U mnie trwa nadal oczyszczanie się zatok coś takiego jakby pewien proces zachodził w mojej głowie, przed rytuałem zaczął się ten etap. Ja rytuał spędziłam w piżamie w łóżku przyłączyłam się myślami, to prawda sny się zmieniają, odczuwanie nawet gdy szukałam teraz rezerwacji podczas rozmowy to jest takie odczucie choć tej osoby nie znam nie widziałam jej nigdy na oczy ale odczułam jaka ona jest i mi się to bardzo nie spodobało bo tej osoby energia była bardzo nie fajna. Cały czas się uczę i ciągle jestem na starcie. Całuski

 4. odpowiedz
  Maja - mówi:

  Super ✨❤️✨

 5. odpowiedz
  Dana - mówi:

  Brałam udział w 70 rytuale dla Matki Ziemi nie widzę komentarzy na ten temat,wiec piszę tutaj:
  Widziałam diament,który spływał z nieba i położyłam go sobie na serce,był też biały koń lub jednorożec i tunel ze światła.pozdrowienia dla wszystkich.

 6. odpowiedz
  anita - mówi:

  super;)
  wegasńkie smakołyki – ja poproszę o bounty ;)))))

 7. odpowiedz
  Grażyna - mówi:

  Kochana Mario,ja w sprawie tego króliczka,jego miłość w tym maleńkim serduszku jest tak silna do Ciebie, że mały nie odopuści💖👌💖. Natomiast taniec – rewelacja. 🙌💖🌹🙋🌞. Natomiast Twoje doznania i przeżycia z kontaktu Twojego z Najwyższymi Mocami Nieba to najczystrza Mistyka…💖🌹💖🌹🌞

 8. odpowiedz
  Leśny Ludek - mówi:

  ☀️☀️☀️☀️☀️
  Love and Gratitude
  ✨✨✨✨✨

 9. odpowiedz
  I. :) - mówi:

  ❤️❤️❤️

Zostaw komentarz

© 2019 Maria Bucardi. © 2002-2018 by Omen Sententia S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.