brak komentarzy

Nadchodzące wydarzenia

Namaste, przed nami fascynujący czas 🙂


Już jutro bezpłatnie nasze spotkanie o 19:00 Czas z Maria Bucardi nr 53

Wskazówki i link do transmisji znajdziesz, jak zwykle w Twoim Miejscu Mocy.


Po naszym spotkaniu Czas z Marią Bucardi nr 53, spotykamy się telepatycznie na Równonocy, by przywitać nowy czas. Ostara wyznacza początek wiosny. Symboliczny moment kiedy dzień (światło) wygrywa z nocą (ciemnością) jest początkiem okresu radości, płodności i nowego życia. W czasie spotkania z głębi serca połącz się z nową energia Wiosny i przywitaj ją w Twoim otoczeniu. Robimy to wspólnie telepatycznie.


Po Równonocy o 22:00 czasu polskiego spotykamy się na 71 Rytuale dla Matki Ziemi.


71 Rytuał dla Matki Ziemi. Pełnia ma miejsce 21 marca o 2:43 dlatego nasz Rytuał robimy wieczór wcześniej 20 marca, czyli kilka godzin przed Pełnią. 

Pełnia Burz – Księżyc Kruka – Robacza Pełnia. W Równonoc!

Temat i wskazówki znajdziesz w Twoim Miejscu Mocy – link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ (jesli jeszcze nie masz konta mozesz zalozyc je bezplatnie, by korzystac z bezplatnych inspiracji)


A w czwartek o 20:20 nasza 53 Ceremonia oczyszczająca, uzdrawiająca i regenerująca – detox odtruwanie energetyczne, usunięcie toksyn z podświadomości i pola energetycznego. Sprawdź czy Twoj dostęp na czwartek jest jeszcze aktywny LINK (by dołączyć do Ceremonii potrzebujesz dostęp od 30 zł na tydzień, miesiąc lub rok – tabela z opisem planów tutaj link).

 

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: