5

Symbolika wydarzeń – Katedra Notre-Dame w Paryżu i moje rady na aktualny czas

Namaste

w związku z aktualnymi wydarzeniami w Europie pragnę Ci przekazać dziś odrobinkę inspiracji…

Data pożaru Katedry Notre-Dame w Paryżu 15.04.2019   – numerologicznie:

1+5+4+2+1+9= 22

Znajdź znaczenie XX w Tarocie / karta Sąd Ostateczny lub w Tarocie Thoth Aeon (Nowa Era).

Co oznacza odejście Ery Ryb (symbol chrześcijański) i nadejście Ery Wodnika?

Era Wodnika opis z samej wikipedii 😉 https://pl.wikipedia.org/wiki/Era_Wodnika

Katedra Notre-Dame w Paryżu link z wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Katedra_Notre-Dame_w_Pary%C5%BCu

To jedna z najbardziej fascynujących budowlii w Europie, magiczna i symboliczna!

Jedna z katedr Templariuszy. Pamiętaj takie katedry budowany były w szczególnych miejscach energetycznych na Ziemi!


Jednym z bardzo symbolicznych momentów tego wydarzenia jest stojący w ogniu Anioł (figura) na szczycie katedry Notre Dame! Kto pamięta z Apokalipsy Anioł ziejący ogniem?


Dokładnie w tym samym czasie pali się dach Marwani-Moschee w Jerozolimie, świętego miejsca muzułmanów. Przypadek? Nie sądzę 🙂

W tym samym czasie pali się katedra w Paryżu chrześcijańska i w tym samym czasie świątynia muzułmańska w Jerozolimie… Niesamowicie symboliczne, prawda?


Ale co dalej?

Aktualne wydarzenia i każda myśl, którą kierujemy w tym kierunku (zwróć uwagę jak o tym mówią media, czy inni ludzie) – zapisuje się w polu morfogenetycznym Ziemi! Ludzie poprzez myśli tworzą niską wibrację i materializują przyszłość.

Czy należysz do ludzi, którzy wspierają te ciemne scenatrusze?

Czy też idziesz Twoją droga, Drogą Serca!

To największy egzamin, gdy wszyscy wokół angażują sie w jakieś wydarzenia nie mając pojęcia komu i czemu to służy, to największy egzamin, by zachować dobre myśli i kształtować Twoją pozytywna przyszłość. 

Idziesz ze mną drogą pozytywnych myśli i kształtowania Dobra i piękna tutaj na Ziemi? Wiedz, że jest nas bardzo dużo i nasze pozytywne myśli mają wysoką wibrację, przez to wystarczy 1 człowiek na tysiąc negatywnych, by zmienić ten świat!

Co wysiejesz, to zbierzesz! Wysiej w Twoim życiu to, co najpiękniejsze!

Buziaczki i Moc pozytywnych wibracji na aktualny czas

Twoja Maria Bucardi

Udostępnij ten artykuł dla tych ludzi, którzy są dla Ciebie ważni, by  także oni mieli oparcie i nadzieję w tym czasie …Poznajemy się po wibracji i wspieramy się wzajemnie niezależnie od religii!

Przypominam, że arytkuły z mojego bloga możesz udostępniać w mediach społecznościowych, w tym celu wykorzystaj przyciski poniżej… Pomagasz mi wówczas trafić do innych ludzi, którzy może szukają wsparcia, inspiracji czy motywacji …

Zmieniamy coś w nas, wokół nas i tutaj na Ziemi …


5 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Magdalena says:

  Dziękuję Mario. Ja wymyśliłam sobie taką symbolikę: Francja nosiła miano najstarszej córy Kościoła, a Katedra Notre-Dame jest jakby symbolem tej przynależności i Francji i Europy do chrześcijaństwa. Jeśli Kościół chrześcijański (katolicki) ma się ostać, to musi przejść przez oczyszczenie. Ci kapłani, którzy nie są godni nazywać się duchownymi, muszą odejść. Pozostaliby ci ideowi, którzy naprawdę chcą robić coś dla ludzi i Boga. Być może najwięcej zepsucia jest tam, gdzie najwyższa hierarchia kościelna – “doły” czyli szeregowi księża, siostry zakonne, zakonnicy w przeważającej większości są w porządku, żyjąc w zgodzie ze swoimi ideami i powołaniem. I to oczyszczenie symbolizował może pożar Katedry: “góra” spłonęła, ściany i fundamenty pozostały. Magdalena Spoza Jakichkolwiek Religii.

 2. Odpowiedz
  Alina S. says:

  Dziękuję Mario za informację.To jeden z licznych egzaminów ,które zdajemy każdego dnia,na jaką ocenę,warto się zastanowić ?Ja lubię być prymuską i rozświetlać całą sobą miejsca w których przebywam,pozdrawiam magnoliowo i jabłoniowo/Kwitną zachwycająco magnolie,wiśnie i rajskie jabłonie-prawdziwe cuda !:)/

 3. Odpowiedz
  Sunny says:

  Namaste, Moja Ukochana Mario 🌞 To mocą Żywiołów oddycha diamentowo Nasza Ukochana Matka Ziemia 🌌

 4. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Mario,
  bardzo potrzebny komentarz! Dziękuję, a dla mnie osobiście jeszcze ważniejsze, bo ostatnio czuję mocno wewnętrzną próbę sił w swoim wnętrzu. Niby nie związaną z tymi wydarzeniami, ale czy na pewno…
  Dziękuję! <3

 5. Odpowiedz
  Katharinne says:

  Kochana Mario!
  Pierwszy moment byłam smutna ,ale potem po myślałam to chyba ma jakiś szczególny znak i miałam taki obraz,że nie ma religi że wszyscy jesteśmy jedno.Owszem są różnorodności ale jest akceptacja i my ludzie się kochamy i szanujemy.
  Również po myślałam,że czasem musi coś się rozwalić aby powstało coś nowego.❤
  Rzeczywiście symboliczne.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: