5

Wyznania YouTuberki Pani Pauliny M. z moim komentarzem

Namaste

po ostatnich wyznaniach Pani Pauliny M. opublikowanych na Youtube prosiliście mnie o komentarz w tej sprawie. Jak z pewnością wiesz NIE oceniam innych ludzi i nie wypowiadam się na ten temat kto jest “dobry”, a kto “zły”, dlatego także dzisiaj nie usłyszysz tego z moich ust… Jednak wypowiem się co do treści, by zwrócić Twoją uwagę na kilka kwestii.

Pani Paulina M. zajmująca się ezoteryką i prowadząca kanał na YouTube, opowiada w jednym z ostatnich filmów, które mi wysłaliście – o jej roz(czarowaniach) światem, ezoteryką, ludźmi z naciskiem na Polaków, mieszkających za granicą. Opowiada o swoich przeżyciach i wzbudza tym emocje. Jak już wiesz emocje służą do kierowania energią (gdzie płynie Twoja uwaga, tam płynie Twoja energia).

To, co przydarza nam się w życiu, jest lustrzanym odbiciem nas samych, tego – co albo sami zrobiliśmy innym, lub zapisanych w nas przekonań i programów. Każda myśl dziś tworzy Twoje jutro, czy tego chcemy czy też nie 🙂

Także oglądanie takich wyznań! Wzbudzone emocje, mogą stworzyć takie Twoje jutro… Bo myśl, wzmocniona emocją materializuje się w przestrzeni, dlatego po oglądnięciu takich rzeczy, trzeba się oczyścić, na nowo pomyśleć o sobie o tym kim jesteś, czego chcesz! By ten Twój program mógł się dalej materializować, a nie ten przekazany w takim filmie… Wyznacz na nowo Twoją linię, to – czego pragniesz!


Pani Paulina od lat ocenia innych ludzi, tworzy filmy, które w negatywnym świetle stawiają 90% osób o których się wypowiada. To naturalne, że taka energia wraca. Co wysyłamy, to wraca do nas 7 razy, gdyż Wszechświat jest sprawiedliwy.

Należę do osób o których Pani Paulina wypowiedziała sie pozytywnie, ale kilka miesięcy później, jak grom z jasnego nieba, pisała o mnie bardzo negatywne komantarze, twierdząc – że coś tam gdzieś widziała w astralu 🙂

W filmie bardzo negatywnie wypowiada się o wielu mężczyznach i ogólnie Polakach za granicą, co należy traktować jako jej osobiste doświadczenie! Polacy czy za granicą, czy w Polsce są tacy sami, jak i każdy inny naród! Jak to zwykła mówić moja Mama: “wszędzie są ludzie i ludziska”. Jednak Pani Paulina sama spowodowała te wydarzenia nad którymi teraz rozpacza, tak należy to widzieć. Jeśli bowiem samotna kobieta przyjmuje propozycję zamieszkania z jakimś równie samotnym mężczyzną, to daje mu tym samym nadzieję na związek, prawda? Jaka porządna i szanująca się dziewczyna z walizkami pakuje się do domu samotnego mężczyzny lub samotnych mężczyzn, przyjmując jego/ich zaproszenie. To naturalne, że taki mężczyzna przyjmuje to, jako znak już prawie “przyzwolenia”. 

Jaka szanująca się terapeutka/lekarka/nauczycielka przyjmuje w swoim domu pacjentów (mężczyzn) i przyzwala na to, by u niej nocowali, gdy jest samotną kobietą i nie ma żadnych świadków, gdyż w mieszkaniu jest tylko ona i klient/pacjent.

Jaka szanująca się kobieta, prowadząca działalność gospodarczą kłóci się z klientami, zamiast szukać rozwiązania konfliktu i rekompensaty dla klienta. 

Podsumowując:

Ten świat jest taki, jakim chcemy go widzieć, nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość.

To, co wysyłamy wraca do nas zawsze 7 razy!

Smutne historie, ogólniki na temat ludzi, narodu, danej społeczności są tylko indywidualnym przykonaniem danej osoby, która je tworzy.

Zamast grać ofiarę, należy aktywnie przejąć ster swojego życia i negatywne sytuacje wykorzystać, jako inspirację do poszukiwań przyczyny: dlaczego to mnie się przydarza, co jest we mnie, co to przyciąga, dlaczego to właśnie materializuję w moim życiu?

Jako doradca, terapeuta, lekarz lub prowadząc tą czy inną działalność gospodarczą, nigdy nie oceniaj klienta, nie popadaj w emocje, tylko wyjaśniaj sytuacje! Jeśli klient Ci zaufał, to bądź godny/godna tego zaufania i wywiązuj się z obietnic i umów. Dorosłe życie to nie przedszkole, gdzie pokazujemy na innych palcem i wołamy: on to zrobił, on jest winien 🙂

Oglądając takie wyznania, filmy i materiały zawsze miej włączony filtr mądrości 🙂 Dlaczego ta osoba to mówi, co chce osiągnąć, jakie emocje to budzi i czemu te emocje służą.

Zawsze patrz na całokształt pracy danej osoby od początku do końca, wówczas masz jasność sytuacji, np. jeśli ktoś kiedyś kogoś oceniał, to teraz zbiera tego plony.

 


Mam nadzieję, że moje słowa pomogą Ci na daszej drodze i będą odpowiedzią na pytania na temat tej sytuacji, co o tym myśleć … Może będą także inspiracją, nie rób innemu, co Tobie nie miłe, wyjaśniaj, nie oceniaj, idź drogą serca i szanuj siebie i innych. Inspiracją, by czasami zastanowić się, jeśli to zrobię, to czy ta osoba może mnie żle zrozumieć, np. jeśli kiedyś jakiś mężczyzna zaprosi Cię np. na noc do swojego mieszkania lub Ty go zaprosisz, jakie to może mieć konsekwencje i czy tego, na prawdę chcesz. Może czasy się zmieniły i jesteśmy teraz “modne/modni”, jednak podświadome wzory naszych przodków są nadal bardzo obecne. Szacunek do samego siebie i względem innych to podstawa! Szanuj więc sibie tak samo, jak każdą napotkaną osobę, a Twoje życie będzie piękne i spełnione. To moje motto i zasada, którą kieruję się od lat i mogę w 100% zadeklarować – to działa 🙂


Z mocą pozytywnych wibtracji Twoja Maria Bucardi

 

Przypominam, że arytkuły z mojego bloga możesz udostępniać w mediach społecznościowych, w tym celu wykorzystaj przyciski poniżej… Pomagasz mi wówczas trafić do innych ludzi, którzy może szukają wsparcia, inspiracji czy motywacji …

Zmieniamy coś w nas, wokół nas i tutaj na Ziemi …

 

 

 

 

 

 

5 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Gosia says:

  Dziękuję Ci Mario, że jesteś i za każde Twoje słowo w tym artylule, które daje mi wiarę i nadzieje.

 2. Odpowiedz
  Lavender says:

  Moim marzeniem na moje urodziny jest : Siło Wyższa jestem wdzięczna że już teraz między wszystkimi ludzmi panuje pokój i zgoda ! Miłość i zabawa jest wokół nas. Następuje Nowy Czas na Ziemi😍Każdy jest bogaty tutaj i teraz Każdy człowiek rozpowszechnia swoje talenty z wdzięcznościa i radościa. 🌸

 3. Odpowiedz
  Sunny says:

  Namaste Moja Ukochana Mario 🌞 Błogosławienie boski to dar kosmicznej mocy samostanowienia o sobie w spokoju, ciszy, harmonii, lekkości, skupieniu, koncentracji, w zachwyceniu nieustającym 👼

 4. Odpowiedz
  Kasik says:

  Kochana Mario. Mnie bardzo pomaga ten komentarz. Dziekuje z calego serca. Bylam kilka lat temu u tej “Pani” na I kursie radiestezyjnym. Bylam w gronie tych “szczęśliwców” którzy skorzystali z tego kursu. Natomiast reszta II i III stopień. Nie zostal zrealizowany. Tez nie chce oceniać, natomiast przez wiele miesięcy poddawalam w wątpliwość te filmy, ponieważ coś mi nie grało. Ale Oliwa sprawiedliwa. Dlatego naprawde ten komentarz pomaga mi usystematyzowac swoje przemyślenia. Pozdrawiam Wszystkich i Ciebie Mario 🙂💓🐥

 5. Odpowiedz
  Klaudia says:

  Droga Mario masz rację , wiem o kogo chodzi i jak troszkę posłucham tej osoby to mam wrażenie , że z psychiką nie jest za dobrze, być może porostu inne istoty tą osobą kierują . Brak skromności aż bije w oczy. Każda istota jest sobie równa nie ma lepszych gorszych, szlachtę i pospólstwo.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: