brak komentarzy

Czy przedłużyć dostęp?

Namaste

w odpowiedzi na pytania:

“Najdroższa Mario, skończył mi się dostęp do strony. Napisałaś informację, że będziesz nam doliczać za ten czas, kiedy nie ma ceremonii. w związku z tym mam takie techniczne pytanie: czy mam opłacić dostęp, czy też nie i poczekać na przedłużenie? Z mocą miłości B.”


“Witam serdecznie! Chciałabym zapytać o mój dostęp do Ceremonii, który właśnie się skończył. Czy mogę mieć nadzieję że zostanie przedłużony czy ponownie jeśli chcę to go powinnam wykupić? Nie ukrywam, że szczególnie chętnie właśnie teraz słucham przekazywanej przez Panią Marię wiedzy. No i nie wiem czy dobrze zrozumiałam sytuację, że tygodniowy dostęp może zostać przedłużony. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ciepło. A”


od Marii Bucardi: Bardzo dziękuję za pytania: proszę, tak – jak zwykle – normalnie przedłużać dostęp, kupując w sklepiku, by mieć dostęp do zakodowanych treści. Wszystko robimy tak, jak zawcze.

Dni przerwy zostaną doliczone do każdego planu dostępu, który był aktywny do 18.04.2019 i do nowych planów wykupionych po 18.04.2019 – doliczenie nastąpi w maju.

… idziemy cały czas tak samo, jak zawsze.

Dostęp się zakończył, należy go odnowić.

A dni przerwy dodam ręcznie początkiem maja, więc każdy plan będzie wówczas o nie przedłużony 🙂

Aktualny plan + dni przerwy

co to oznacza: ze względu na przerwę w Ceremoniach (spotkania czwartek) dokładnie te stracone Ceremonie, które zostały opłacone – zostaną dodane w prezencie, więc ilość opłaconych Ceremonii będzie wówczas zgodna z ilością nowych obejrzanych 🙂

Podsumowując: NORMALNIE ZAMAWIAMY PLANY, czyli dostęp do wszystkich treści, a dostęp do tylu Ceremonii, które zostały przesunięte będzie w prezencie.

Naturalnie możesz czekać do maja i wykupić kolejny dostęp dopiero w maju, ale stracisz przez to dostęp do aktualnych treści. Lepiej kontynuować plan, a gdy dodam dni przerwy po prostu Twój aktualny plan się wówczas przedłuży o tyle dni.

Na przykładzie: 18.04.2019 był opłacony dostęp na tydzień, a Ceremonia nie odbyła się. Twój dostęp do wszystkich treści był aktywny, tylko Ceremonia się nie odbyła. Dziś zamawiasz nowy plan np. na miesiąc. Początkiem maja otrzymasz do Twojego aktualnego planu miesiąca plus 7 dni (w ramach tej Ceremonii, która była opłacona, ale się nie odbyła plus 21 dni (jeśli Ceremonia odbędzie się 9 maja, w ramach 3 Ceremonii przesuniętych w czasie, ale opłaconych dziś)… rachunkowo dziś 25.04.2019 kupujesz plan na miesiąc za 111 zł. Od momentu opłacenia np. od dziś, będzie on aktywny cały miesiąc, czyli do 25.05.2019. Początkiem maja dodam Ci jednak 21 dni w ramach przerwy w Ceremoniach, więc Twój faktyczny plan zakończy się wówczas nie 25.05.2019, ale 21 dni później, czyli: 15.06.2019

To bardzo proste, po prostu otrzymasz w prezencie tyle tygodnii, ile dni mieliśmy przerwy i Twój aktualny wykupiony dostęp się przedłuży o te dni – ale dopiero początkiem maja.

Z mocą cudowności

Twoja Maria Bucardi

ps. mam nadzieję, że jest to jasne 😉 To jedyny sprawiedliwy sposób, by dodać ci tyle nowych Ceremonii w PREZENCIE, ile zostało przesuniętych, prawda?

 

[testimonial_stars id=1]

 

tygodniowy z przypominajką

miesięczny z przypominajką

roczny z przypominajką

 

 

 


 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: