1

zaczynam czuć się dobrze sama ze sobą, ze swoim ciałem, zaczynam słuchać jego potrzeb, a nie je zagłuszać różnymi łatwymi i pustymi wynalazkami współczesności

list:

praca konkursowa

Droga Mario!
Cieszę się, że mogę napisać tych kilka słów przede wszystkim po to aby podziękować za wiedzę i za ciepło które przekazujesz. Chyba też po to by zastanowić się nad zmianami które zachodzą w moim życiu… Od ubiegłego roku oglądam, słucham a w zasadzie to doświadczam Ceremonii i Spotkań, niektórych po kilka razy, (tak jak Czas nr 36 którego słuchałam najwięcej razy) i za każdym razem dociera do mnie coś nowego, przesłanie, klucz którego wcześniej nie rozumiałam czy nie słyszałam a teraz go widzę i jest to naturalnie proste. Tak jakbym wyciągała schowane cenne klejnoty, które leżały tuż obok niewidzialne. Dlatego trudno powiedzieć która z Ceremonii czy Spotkań, była najważniejsza czy najbardziej do mnie trafiła. Czuję się podczas Ceremonii i Spotkań tak jakbym stawiała kolejny krok podczas górskiej wędrówki, dodam tylko, że uwielbiam wędrować po górach, choć wchodzenie na szczyt czasem daje popalić. Po Ceremonii zawsze się uśmiecham, po prostu czuję wewnętrzną radość, bezpieczeństwo i ciepło. Na samym początku podejść miałam kilka, próbowałam słuchać ale w zasadzie nic do mnie nie docierało, słuchałam a w głowie zostawała pustka, chociaż wewnętrznie przyciągało mnie do Pani Marii, do Magicznej Oazy…. Czas ubiegłego roku 2018r. był dla mnie rokiem wyzwań i w pracy i w rodzinie i w moim własnym ciele i głowie. Aż krok po kroku zaczęłam zmiany, poszukiwanie harmonii.. połączenia z Naturą i Najwyższym Źródłem… A spotkania z Panią Marią, wiedza którą się dzieli są cenną inspiracją.
Jestem za to wdzięczna, bo zaczynam czuć się dobrze sama ze sobą, ze swoim ciałem, zaczynam słuchać jego potrzeb, a nie je zagłuszać różnymi łatwymi i pustymi wynalazkami współczesności. Jedna z ostatnich Ceremonii z Jednorożcem była dla mnie wprost magiczną podróżą …. Została zapisana w moim sercu z promiennym uśmiechem.
Pozdrowienie z Mocą Dobrej Energii
Anna Małgorzata

 

… ogłaszam nowy konkurs 🙂

Ceremonie co czwartek 💜 od 30 zł

 

Czas z Maria w środy

Magiczna Oaza

 

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Kasia says:

    💗💗💗

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d