brak komentarzy

Noc Świętojańska Rytuał Spełniania Życzeń

Namaste

Rytuał już dostępny. Każda sfera życia: miłość, bogactwo, zdrowie, kariera, powołanie, ochrona, oczyszczenie …


Noc Świętojańska Rytuał Spełniania Życzeń 21 czerwca 2019 Przesilenie letnie z Marią Bucardi.


Po zamówieniu miejsca, proszę o przesłanie na mój adres e-mail: maria.bucardi@gmail.com danych, które potrzebuję, aby wykonać rytuał: imię, nazwisko, datę urodzenia, listę życzeń, marzeń i celów, które chcesz aktywować i zrealizować z pomocą tego rytuału, mile widziane zdjęcie.


Wymianę za rytuał można wysłać w ratach, pierwsza rata min. 55 zł. Energia płynie od chwili rytuału, jednak jej pełna moc rozwinie się w momencie, gdy całość wymiany zostanie uregulowana, a tym samym zachowana zasada równowagi. W tym rytuale nie działa kod rabatowy, gdyż musi zostać zachowana energia numerologiczna 444.


Rytuał Nocy Świętojańskiej to jeden z najsilniejszych rytuałów w całym roku, mityczny kwiat paproci, to energia Wyższa, która odpowiednio aktywowana pomaga zrealizować małe, średnie, większe i bardzo duże marzenia. Rytuał wykonuję dla Ciebie osobiście. Przed spotkaniem otrzymasz wskazówki, co możesz robić dodatkowo, jeśli chcesz aktywnie telepatycznie uczestniczyć w rytuale. Rytuał trwa od 22:00 do 23:30 czasu polskiego, jeśli uczestniczysz telepatycznie, proszę o połączenie punktualnie o 22:00.


Jeśli nie wiesz o co poprosić, jakie są Twoje marzenia i cele, opisz mi Twoją sytuację aktualną i co pragniesz w niej zmienić.


Ilość miejsc ograniczona.


LINK do opisu i zamówienia

Z mocą cudowności

Twoja Maria Bucardi


Książki Marii Bucardi

Czas z Maria w środy

Ceremonie co czwartek 💜 od 30 zł

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: