1

Stonoga Zwierzę Mocy z Marią Bucardi

Rozpoznaj moją boską Naturę i Twoją własną.

Rozwijaj się i wzrastaj, zrzucaj Twoja starą skórę, która jest zbyt mała dla nowej, większej duszy. Symbolicznie tak, jak ja zrzucam moją starą skórę, tak i Ty odrzucaj od siebie to, co stare i już do Ciebie nie pasuje, co Cie ogranicza, czym większa jest Twoja dusza, tym więcej miejsca i wolności potrzebuje. Uczę Cię narodzin, rozwoju, odrzucenia tego, co Cie ogranicza.


Rozwijaj koncentracje, balans, koordynacje, pogodę ducha i zimną krew.


Stawiaj Twoje kroki w kolejności, nie próbuj osiągnąć wszystkiego na raz, tylko jedna noga za druga noga, pewnie do przodu. By osiągnąć Twoje cele stwórz najpierw solidny plan, by uniknąć sytuacji, w których zaplatasz sie i upadniesz. Stonoga uczy Cie stawiania małych kroczków, ale w pełnej koordynacji, prosto do celu. Połącz się z ziemią (uziemianie), by osiągnąć pełna stabilizacje. Zwróć uwagę na to, że stonoga potrafi pokonać każda przeszkodę, owa metoda małych kroczków i koordynacji.


Stonoga ostrzega Cię przed podejmowaniem szybkich i nieprzemyślanych decyzji!!! Stonoga uczy Cię także jak się maskować, jak sie szybko schować, gdy wystąpi taka potrzeba. Stonoga jest bardzo wrażliwa i uczy Cię także jak dojść do najgłębszych zakamarków wiedzy (także podświadomości), jak rozwijać własną duszę, nie tracąc kontaktu z ziemia i nie tracąc stabilności.


Stonoga uczy Cię wyczuwania (jasno-odczuwania).


Stonogi potrafią być także niebezpieczne, gdy czują się zagrożone lub chcą wyznaczyć granice (wiele z nich – szczególnie w krajach tropikalnych ma jad), inne przykry zapach. Przez to stonoga uczy Cię, że czasami trzeba być jadowitym lub niemiłym, jeśli ktoś chce naruszyć Twoje granice.


Uczy Cię także tego, by respektować granice innych, czy w czasie działania, czy w czasie samego mówienia.


Poproś stonogę o pomoc, a zobaczysz jakie pozytywne cuda pojawia się w Twoim życiu i ile jesteś w stanie sie od niej nauczyć. Koniec przekazu.

 

Zwierzeta Mocy przewodnicy duchowi szamanizm wykład pogadanka – Maria Bucardi rytualy

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Emilia says:

    dziękuje\^^/

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: