brak komentarzy

Nietoperz Zwierzę Mocy spotkania z Marią Bucardi

Namaste

kolejna przypominajka z serii Zwierzęta Mocy …

Może właśnie teraz Nietoperz jest Twoim przewodnikiem, pojawia się na Twojej drodze lub w Twoich myślach, snach i wizjach ….


Jeśli nietoperz pojawia się w Twoim życiu, jako strażnik Mroku, chce poprosić Cię o wybranie jednej strony:  Światła lub Mroku. Twoja obecna faza życia nie pozwala na bycie tutaj i tam jednocześnie, czyli troszkę w Świetle, a troszkę w Mroku (negatywne emocje, myśli, strach, obawy, niepewność, brak zaufania w Siły Wyższe lub ich wsparcie …).


Czas, by konkretnie wybrać jedną stronę. Zdecyduj teraz i to mądrze, ponieważ każda decyzja ma swoje konsekwencje. Ponadto nietoperz ostrzega Cię, że spędzasz zbyt dużo czasu w Twoim “ciemnym pokoju” (może pojawiają się emocje, wypływa coś z podświadomości…).


Wyjdź z cienia i wejdź w Światło. Być może przez jakiś czas otaczały Cię negatywne cienie i energie (ludzie, sprawy, emocje), więc teraz czas, by gruntownie to oczyścić, dojść do dna, do głębi podświadomości i wyrzucić to z Ciebie raz na zawsze!  Rzuć światło w ciemność! Jak tylko nietoperz pojawi się w Twoich snach, ostrzega Cię – mówi, że jeszcze są Cienie, jeszcze coś siedzi w Tobie.


Uważaj na potencjalne wampiry energetyczne w swoim najbliższym otoczeniu – bo nie wszystko złoto, co się  świeci.Nietoperz – ma ogromne właściwości by sie do czegoś dopasować. To właśnie nietoperze są mistrzami w wędrowaniu i orientacji po zmroku – patrz symbolicznie – możesz przejść przez największy Mrok (zło, demony) i się nie zgubisz – znajdziesz drogę.


Dla naszych przodków Nietoperze były strażnikami Ust Ziemi – jaskiń.​ Bram do podziemi, do wewnętrznego labiryntu, do otchłani i łona.​ Miejsca, w którym trwają lunarne bóstwa, bogowie śmierci, nocne bestie i umarli.​ Nietoperze powracające do tego świata o świcie i wychodzące z niego o zmroku, śpiące głową w dół (w pozycji gotowego do narodzin dziecka w łonie matki) – stały się dla Indian Ameryki Środkowej i Południowej symbolem odrodzenia.A ich zdolność do bezszelestnego lotu i nawigacji w całkowitej ciemności uczyniła z nich przewodników po mrocznych światach i niepewnych czasach… To nietoperze prowadziły indiańskich szamanów przez proces inicjacji, przez rytualną śmierć i ponowne narodziny.​ To one czuwały nad nimi, gdy zakopani w ziemi lub ukryci przed światem w jaskiniach – mierzyli się z własnym cieniem. Jeśli nietoperz przychodzi do ​Ciebie – jest to zaproszenie.

​​


​Intuicja, to ona pomoże poruszać się po wewnętrznym labiryncie podziemnych jaskiń. Tylko tam pozna​sz siebie – stając twarzą w twarz ze swoją ciemnością, swoimi lękami… Nie warto się ociągać… nagrodą jest przemiana.Nietoperz przypomina, że przyszedł czas na ponowne narodziny, nową formę i nowe życie.

 

Z Mocą cudowności Twoja Maria Bucardi

 

Ceremonie co czwartek 💜 od 30 zł

 

Książki Marii Bucardi

 

Zwierzeta Mocy przewodnicy duchowi szamanizm wykład pogadanka – Maria Bucardi rytualy

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: