brak komentarzy

Zwierzę Mocy Koń

ZWIERZĘ MOCY KOŃ

Jestem wolnością, ruchem, niezależnością. Chodź ze mną, na moim grzbiecie czuj się bezpiecznie, pogalopuje przez malownicze stepy, z wiatrem, w nowe miejsca. Naucze Cię niezależności od innych.


Jeśli ktoś szanuje moją wolną wolę, moją osobowość – jestem najwspanialszym przyjacielem i towarzyszem, jeśli jednak ktoś próbuje mnie ograniczać, wyrywam się, szamocę, aż wreszcie zerwę więzy i przeskoczę każdą barierę.


Jeśli chcesz korzystać z życia pełną piersią i spełniać Twoje marzenia, masz mnie za przewodnika i towarzysza.


Co jeszcze?


Tryskajacy energia, ekspansywny i potezny. U Celtow byl takze symbolem bogactwa – pieniedzy – dobrobytu!!!! Posiada niesamowita energie, by dzialac w sprawach materialnych, takze finansowych. Ma wewnetrzny kompas, ktory nazywamy dodatkowym zmyslem – idz za jego glosem, a odczujesz ta ceche w sobie!!! Kon pokonuje trudnosci z lekkoscia (skok przez przeszkody). Jest swiadomy swojej sily i mocy!!!


Symboliczne : Potęga , Gracja, Wdzięk, Piękno, Szlachetność, Siła, Wolność.


Posiada w sobie cechy 4 zywiolow: Ziemi, Ognia Powietrza i Wody .


Wg. Wyroczni Druidów Kart Zwierząt – Słowa kluczowe: Bogini, Ziemia, Podróż.


Pozytywne aspekty: Duch Konia wola, zaprasza do podrozy, podrozowania, wyprawy. On moze manifestowac siebie jako pragnienie, by podrozować w fizycznym swiecie lub w swiatach wewnetrznych, duchowych krolestwach, sferach. Przynosi energie i szybkosc i laczy z moca, sila, zarowno ziemi, jak i slonca, ktorych Bogini Konia jest patronka, calkowitego cyklu zycia narodzin, smierci, zycia pozagrobowego i odrodzenia. Przez prace z duchem Konia, zaczynasz czuc sie komfortowo w kazdym z aspektow cyklu zycia, wiedzac, ze Bogini ochrania i kieruje Toba.


Negatywne aspekty: Kon moze prosic, zeby spojrzec na korzenie niepokoju. Jezeli masz trudnosc z ustabilizowaniem sie, pozostaniem w jednym miejscu lub zakonczeniem zadania, przedsiewziecia, to moze byc, ze w pelni nie zaakceptujesz strumienia cyklu zycia i Twojego w nim udzialu. Dostrojenie sie do ducha konia – to dostrojenie się do miejsca w swiecie … z duchem Ziemi pod Toba i niebem ponad Toba.


Wyobraz sobie, ze spotykasz sie z koniem, wsiadasz na jego grzbiet, bez uzdy, bez siodla, chwytasz sie jego grzywy i zaczynacie galopowac przez laki, stepy, pustynie, poczuj te wolnosc, jaka czuje wiatr … wolnosc i niezaleznosc. Spelnienie.


Kon jest cudownym stworzeniem, gdy dajemy mu wolnosc, gdy jednak probujemy go ograniczyc, zrywa sie, szarpie, az zerwie wiezy, ktore go krepuja. Kon nauczy Cie fascynacji zyciem!!! Przeskakiwania barier.


Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi

🌷 Namaste, jakie korzyści daje Ci konto tutaj na mojej stronie http://www.bucardimaria.com?

 

Twoje Miejsce Mocy


W Twoim Miejscu Mocy znajdziesz:

► przesłania na dany czas, zawsze aktualnie
► moją najlepszą książkę „Jak rozmawiać z Aniołami”
► dostęp do bezpłatnych spotkań w środy link: https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/
► inspiracje i motywacje
► wskazówki i informacje o aktualnych energiach
► te treści są dostępne tylko tutaj, nie ma ich w mediach społecznościowych czy w innych miejscach.
► Twoje konto gwarantuje Ci zawsze aktualne rady i pełną dyskrecję.
► Twoje konto jest i zawsze będzie bezpłatne.

Chcesz otrzymać wszystkie moje książki, zobaczyć jeszcze więcej filmów i spotkań?

Jeśli pragniesz dodatkowo zobaczyć wszystkie moje filmy, przeczytać wszystkie moje książki, posłuchać moich audiobooków, dołączyć do transmisji on-line w celu oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z niezwykłymi Miejscami Mocy, uzyskania wskazówek i porad, czy skorzystać z kodów rabatowych na inne moje prace, możesz wybrać jeden z trzech planów dostępu VIP. Plany możesz zamawiać jednorazowo, zmieniać je na inne, dyskretnie wybrać to, co idealne dla Ciebie.

► WYBIERANY aktualnie NAJCZESCIEJ to plan złoty, gdyż oszczędzasz ponad 200 zł: 1111 zł cały rok ze mną! Wszystkie książki, wykłady, filmy, transmisje, Ceremonie, przesłania, kod rabatowy i niesamowita korzyść 2 miesiące bezpłatnie. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/roczny-z-przypominajka/

► plan srebrny: 111 zł zawiera to wszystko, co w planie miedzianym plus rabat na wszystkie moje prace, rytuały, talizmany, jasnowidzenie, idealny, by korzystać ze spotkań, transmisji cały miesiąc i z lekkością i radością kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/miesieczny-z-przypominajka/

► plan miedziany: 33 zł to naturalnie wszystko to, co w bezpłatnym plus WSZYSTKIE moje książki, słuchowiska, audiobooki, filmy, wykłady, czwartkowe Ceremonie oczyszczające… Link do opisu i zamówienia tutaj: https://bucardimaria.com/produkt/tygodniowy-2/ Masz pytanie, pytaj śmiało

W każdą środę Czas ze mną on-line a w każdy czwartek Ceremonia ze mną także on-line.

Z mocą cudowności Twoja Maria Bucardi E-mail: maria.bucardi@gmail.com

Czas z Maria w środy

Ceremonie co czwartek 💜 od 33 zł

Książki Marii Bucardi

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: