2

AMETRIS – Najwyższa Moc, Siła i Potęga – energia prawdziwego Maga, który kształtuje ten świat wg własnych wyobrażeń i materializuje to, czego pragnie

Namaste

AMETRIS powstała wczoraj tuż przed wschodem słońca na Mitycznej Atlantydzie,

po naszym cudownym Rytuale świec intencyjnych …

link do opisu:

https://mariabucardi.pl/pl/p/AMETRIS-Najwyzsza-Moc%2C-Sila-i-Potega-energia-prawdziwego-Maga%2C-ktory-ksztaltuje-ten-swiat-wg-wlasnych-wyobrazen-i-materializuje-to%2C-czego-pragnie/362

 

AMETRIS – powstała tuż przed wschodem słońca w pełni królewskich wibracji. Ametryn z energią harmonii i równowagi, najwyższą kosmiczną wibracją fioletowego i złotego promienia, przemiany, transformacji i mądrości wyższej, która jest tak potrzebna, gdy mamy podejmować ważne i mądre decyzje, zgodne z Wolą Najwyższego Źródła i naszym powołaniem i celem naszego życia tutaj i teraz na Ziemi. Prawdziwy Mag wie czego chce i realizuje swoje cele z radością, lekkością i wytrwałością, on wie – że może wszystko! Cytryn, ametyst, kwarc lemon, kwarc różowy, kryształ górski i elementy srebra próby 925, pokryte 24 karatowym złotem. AMETRIS pojawia się w wyjątkowym momencie i gdy trafia w Twoje dłonie, to już nic nie będzie tak, jak było wcześniej. Obdarza Cię bowiem boską i królewską Siłą i Mocą, daje wgląd we wszystko, ukazuje najlepsze drogi wyjścia i osiągnięcia Twoich celów, uczy jak zmaterializować szczęście, spełnienie, bogactwo i obfitość w każdej dziedzinie, jak iść drogą Twojego serca z jasnością i czystością myśli i intencji. Tutaj każdy element ma swoje znaczenie, każdy kamień współgra z całością i jest w odpowiednim miejscu. AMETRIS to wyzwanie, by wreszcie zrealizować Twoje cele i kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Tą bransoletkę wykonałam tylko w jednym jedynym egzemplarzu, jeśli pragniesz podobną – jest to możliwe, wiedz jednak, że będzie ona podobna, jednak nie taka sama. Oczywiście przed wysyłką otrzymasz zdjęcie do akceptacji, czy Twoja jedna jedyna jest zgodna z Twoim oczekiwaniem.

Tajemnicze Świetliste Wibracje Mitycznych Drzew Edenu  – zaklęte w kamieniach szlachetnych są tak niezwykłe i fascynujące. Wykonałam osobiście ta niezwykłą bransoletkę na zamówienie – jest niepowtarzalna, tylko jedna jedyna… Jeśli przemówi do Ciebie jej słodkim, pełnym tajemnic i cudowności głosem – daj mi znać jak najszybciej na e-mail: maria.bucardi@gmail.com – mogę wykonać dla Ciebie podobną. Wymiana jest możliwa w ratach, pierwsza rata to minimum 250zł. Po zamówieniu czekam na listę życzeń – czyli w jakiej sytuacji i na jaką sferę życia powinna działać – przygotuje ja, połączę z Twoja aura – systematycznie oczyszczana jest kosztownością na cale życie… Oczywiście może być prezentem dla kogoś, kogo cenisz  – proszę wówczas o dane tej osoby. Z mocą Miłości zapraszam w podróż do wibracji Mitycznych Drzew Edenu …  Na przygotowanie podobnej bransoletki potrzebuję około 2 tygodni, to praca energetyczna, wyjątkowa i wymaga czasu i odpowiedniego miejsca i wibracji kosmicznej.

Pamiętaj, jeśli masz ode mnie bransoletkę Mitycznych Drzew Edenu zawsze możesz ją do mnie wysłać w celu naprawy, odświeżenia energii, nawet po latach użytkowania. Wymianę za “naprawę” zaproponuj mi emailem, tak, jak czujesz. Poprawki, naprawy – Oczywiście w ramach moich możliwości mogą trwać nawet do miesiąca czy dłużej, ale to ustalimy emailem, gdy będzie taka potrzeba.

 

 Z moca pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi
► Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com
► Mój Messanger: m.me/maria.bucardi
► Rytuały, Talizmany, Przepowiednie, terminy: https://mariabucardi.pl
► Ceremonie, wykłady, książki: https://bucardimaria.com

 

Twoje Miejsce Mocy

Ceremonie co czwartek 💜

Książki Marii Bucardi

 

 

 

 

 

 

2 komentarze

  1. Odpowiedz
    Moyra says:

    A bransoleta przecudna 🌞

  2. Odpowiedz
    Moyra says:

    Jesteś Niezwyciezona! 😙

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: