2

Zwierzę Mocy na czas przed i po 104 Ceremonii, czyli przed i po 9 kwietnia! Przesłanie dla nas wszystkich. Jeż

Namaste

już w ten czwartek nasza 104 Ceremonia. Naszym Przewodnikiem przed i po jest Jeż!

Przesłania do przemyśleń i medytacji:

.

Samotność jest szkołą mądrości. Jeż poprzez swoje kolce symbolizuje Słońce. Gdy pojawia się w Twoim życiu oznacza, by teraz zająć się sobą, by poczuć własną Siłę i Moc – Siłę Słońca – i nie udawać kogoś małego czy bezbronnego, czy pokrzywdzonego. Czuj w sobie Twoją prawdziwa Siłę / Siłę Twojej Duszy, Twoją Moc, nie udawaj kogoś słabego, małego, biednego – nie pozwól, by inni tak Cię traktowali! Żyj ze świadomością Twojej Siły, Twojej Mocy i Słońca, zawartego w Tobie – boskiej energii, boskiego Światła, boskiej iskry (niezależnej od religii). Jeśli ktoś chce Cię do czegoś wykorzystać lub Ci szkodzić – pokaż mu Twoje wypełnione Światłem ale – kolce.

Twoje Zwierze Mocy mówi – jeśli ktoś wciąga Cię w swoje bagno, pamiętaj, że to jego problemy i nie mają z Tobą nic wspólnego!!! Nie mieszaj się i nie wtrącaj w te problemy. Nie bierz niczego do siebie! Jesteś słońcem dla siebie i dla świata, a jeśli ktoś chce to słońce zgasić (złym słowem, sytuacja, działaniem itp. ) to słońce – to zamieniaj w kolce. Jeśli coś złego się dzieje w tej sytuacji zwiń się w kłębek, ucisz, uspokój, wycofaj, wystaw kolce i czekaj aż sytuacja znów się unormuje – to, co się tam u nich dzieje – nie ma nic wspólnego z Tobą!!!! Gdy czekasz w bezpiecznej pozycji – kłębek i wystawione kolce – zastanów się jak coś rozwiązać, jak się zachować.

 

W niektórych sytuacjach musisz się odgrodzić!!! Zwinąć jak jeżyk, zająć się tylko sobą. W niektórych sytuacjach powiedz nie – to dobrze Ci zrobi. Jednak uważaj, by wycofanie się nie było taka ucieczką w której siedzisz samotnie i płaczesz!!! Zwinąć się w kuleczkę NIE oznacza siedzieć po ciemku i płakać czy się czymś martwic!!!

 

Pamiętaj, że Twoją siłą jest Twoje Światło, więc nie chowaj się przed światem, tylko miej świadomość Twojej wielkości i Twojej mądrości!!!!

 

Wycofać się oznacza, by wycofać się z walki i zwinąć, by przemyśleć lub przeczekać i wybrać inną drogę. Jeżyk gdy się zwinie, to dalej jest wesoły i pełen życia, tylko czeka i potem się rozwija i idzie dalej swoją drogą!!!!

Koniec przekazu.

Koniecznie zapoznaj się z tym zwierzątkiem – jak ono żyje, co je, jak mieszka – to wszystko jest bardzo ważne, by poczuć jego Moc w sobie.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

Zadbaj o siebie i Twoje najbliższe otoczenie, by było pełne światła, zaufania i czystości.

Do zobaczenia

Twoja Maria Bucardi

 

Naciśnij, by przejść do strony z opisem
Naciśnij, by przejść do strony z opisem

 

 

 

2 komentarze

  1. Odpowiedz
    Magdalena says:

    Widzę że jest !

  2. Odpowiedz
    Magdalena says:

    Kochana Mario , dziękuję za nowe przesłanie na ten czas . Właśnie jeż szedł w moja stronę , następnie przekroczył granicę siatki wszedl na działkę , obserwowałam go jak ponownie chciał iść dalej i nie mógł już przebić się przez ogrodzenie bo wcześniej przeszedł przez dziurę . Moja uwagę też ostatnio zwróciła pojawiająca się dość często w moim pobliżu sroka . :))

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: