2

Ametryn Najwyższa Moc, Siła i Potęga – energia prawdziwego Maga, który kształtuje ten świat wg własnych wyobrażeń i materializuje to, czego pragnie

Namaste

Po naszej wczorajszej 106 Ceremonii Siły Wyższe dają nam kolejną wskazówkę!

AMETRYN

Pamiętasz Ametris, która powstała z ametrynów?

 

Napisałam wówczas: “AMETRIS – powstała tuż przed wschodem słońca w pełni królewskich wibracji. Ametryn z energią harmonii i równowagi, najwyższą kosmiczną wibracją fioletowego i złotego promienia, przemiany, transformacji i mądrości wyższej, która jest tak potrzebna, gdy mamy podejmować ważne i mądre decyzje, zgodne z Wolą Najwyższego Źródła i naszym powołaniem i celem naszego życia tutaj i teraz na Ziemi.

Prawdziwy Mag wie czego chce i realizuje swoje cele z radością, lekkością i wytrwałością, on wie – że może wszystko!  AMETRIS pojawia się w wyjątkowym momencie i gdy trafia w Twoje dłonie, to już nic nie będzie tak, jak było wcześniej. Obdarza Cię bowiem boską i królewską Siłą i Mocą, daje wgląd we wszystko, ukazuje najlepsze drogi wyjścia i osiągnięcia Twoich celów, uczy jak zmaterializować szczęście, spełnienie, bogactwo i obfitość w każdej dziedzinie, jak iść drogą Twojego serca z jasnością i czystością myśli i intencji.

AMETRIS to wyzwanie, by wreszcie zrealizować Twoje cele i kształtować Twoje życie wg Twoich pragnień. Tą bransoletkę wykonałam tylko w jednym jedynym egzemplarzu, jeśli pragniesz podobną – jest to możliwe, wiedz jednak, że będzie ona podobna, jednak nie taka sama. Oczywiście przed wysyłką otrzymasz zdjęcie do akceptacji, czy Twoja jedna jedyna jest zgodna z Twoim oczekiwaniem.  Wiesz, że Ametris to rodzaj motyli? Jakież to symboliczne, prawda?”

… Kamień AMETRYN i jego niezwykła energia

są dla mnie symbolem aktualnego czasu!

Gdy odkrywasz kim jesteś!

.

Jeśli jeszcze nie masz Ametrynu, to zerknij na zdjęcia poniżej.

Może któryś z nich Cię zawoła?

.

Sprawdź czy Twoja Dusza Wyższa dokładnie teraz potrzebuje wsparcia poprzez Twój Kamień Mocy AMETRYN? Poniżej zdjęcia … Pozwól, by ten jeden jedyny Twój Cię zawołał. Jeśli jest on wśród tych ze zdjęć, to czas, by trafił w Twoje dłonie.

Jeśli któryś z Kamieni ze zdjęć przyciąga Cię i woła w tej chwili, zapisz zdjęcie na Twoim urządzeniu, skopuj je lub zrób zdjęcie ekranu i wyślij je do mnie z opisem odczucia, dlaczego to ten Cię woła (to mogą być tylko 2 słowa). Wyślij mi propozycję wymiany (jak czujesz, jaką wymianę (cenę) pragniesz wysłać za ten talizman w całości lub w ratach). Tych Kamieni Mocy ze zdjęć jeszcze nie ma w sklepiku!

.

Twój Kamień Mocy mogę zaprogramować magicznie, jak każdy talizman wg listy życzeń.

.

Możesz skorzystać ze znanej Ci metody karteczek link: https://drive.google.com/file/d/0B_kFBVa69pVAS3huSFd4angxSUk/view?usp=sharing

 

► Mój E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

Nie ignoruj tego głosu, teraz niektórzy z nas potrzebują wsparcia Kamieni Mocy, Mocy Mitycznych Drzew Edenu i Drzew Mitycznej Atlantydy, wibracji zawartych w tych kamieniach.

Do zobaczenia w kolejny czwartek Twoja Maria

ps. zdjęcia tych Kamieni Mocy, które mam aktualnie, jeśli żaden z nich do Ciebie nie przemówi to także jest dobre i pozytywne, sprawdź jednak koniecznie. NIE sugeruj się opisem, tylko energią danego Kamienia! Może wśród nich jest ten jeden jedyny Twój! Który należy do Ciebie i będzie Cię wspierał na Twojej dalszej drodze odkrywania wewnętrznego Mistrza.

Naciśnij na zdjęcie, by powiększyć.

 

 

 

Właściwości:

Ametryn, łącząc w sobie energię Ametystu i Cytrynu, pomaga w znalezieniu równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym, oraz pomiędzy sferą materialną a duchową. Współczesny styl życia nie sprzyja odnalezieniu pełnej satysfakcji wszystkich ról społecznych, które odgrywamy w ciągu dnia. W większości przypadków poświęcenie się jednej rzeczy pociąga za sobą zaniedbanie innej. Przykładowo, osiągniecie sukcesu w pracy niesie za sobą koszt w postaci mniejszego zaangażowania w życie rodzinne. Ogromna odpowiedzialność w przypadku wychowywania dzieci i prowadzenia domu niestety zazwyczaj nie idzie w parze ze spełnieniem się w życiu zawodowym. Energia Ametrynu harmonizuje wszystkie strefy życia dla nas ważne i pomaga w znalezieniu balansu pomiędzy nimi. Uświadamiamy sobie, na czym najbardziej nam zależy, gdzie znajdują się nasze priorytety, co możemy sobie odpuścić, a w co więcej czasu i energii zainwestować. Racjonalność połączona z intuicją oraz tym, co podpowiada nam serce to właśnie ten satysfakcjonujący stan balansu w życiu.

Ametryn wg medycyny niekonwencjonalnej:

•    Łagodzi zawroty głowy i zaburzenia błędnika.
•    Działa uspokajająco i łagodząco na serce.
•    Obniża napięcie i stres.
•    Pomocny przy wadach wzroku, niedosłuchu, przy niekontrolowanym drżeniu mięśni, napadowym czerwienieniu się na twarzy, nagłej i nadmiernej potliwości.
•    Chroni przed zapaleniem opon mózgowych, harmonizuje pracę obu półkul mózgowych, dotlenia mózg.
•    Pomaga w zerwaniu z uzależnieniem od różnych używek.

 

 

 

 

 

Ceremonia nr 106 już w archiwum

.

Nasza 106 Ceremonię rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, aktywacji światła Twojego wew. Słońca, a następnie przejdziemy do przesłań na temat: czas eremicki, wyruszasz na poszukiwanie Twojego wewnętrznego światła i w ciemnych korytarzach podświadomości spotykasz Diabła. Materia może zniewolić, dbaj więc o to, co codziennie wysiewasz poprzez Twoje myśli, słowa i działania, by zbierać to, czego pragniesz. Większość ludzi codziennie wysiewa nasionka “perzu”, a chcą zbierać “słodkie melony”, dziwiąc się dlaczego im się to przytrafia, przecież już tyle nad sobą pracują, a efekty nadal mizerne. Inspiracja, by przygotować listę rzeczy, które pragniesz ukończyć i zrobić miejsce dla nowego. Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/

.

.

.

Aktywny plan to dostęp do wszystkich moich filmów, wykładów, książek, transmisji, ebooków i audiobooków.

Tych treści NIE znajdziesz w żadnym innym miejscu 🙂

Zadbaj o siebie i Twoje najbliższe otoczenie, by było pełne światła, zaufania i czystości.

Do zobaczenia

Twoja Maria Bucardi

Naciśnij, by przejść do strony z opisem
Naciśnij, by przejść do strony z opisem

Pomoc dla Magicznej Oazy

link: https://www.paypal.me/MariaBucardi

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

link: https://www.paypal.me/posadzdrzewo

[wdi_feed id=”1″]

2 komentarze

  1. Odpowiedz
    Lavender says:

    Piękne kolory. Najwyższej Bożej Energii Złoty i Fioletowy🌌🎆

  2. Odpowiedz
    TERESA says:

    Tak jak TY KOCHAM robić biżuterję – robię co prawda z materjałów nie tak pięknych energetycznie jak Twoje – bo powstają z koralików.Robję bransoletki, kolczyki, przerabiam własną – kupioną biżuterję – sprawia mi to wiele radości i przyjemności szczególnie, gdy podaruję – a komuś się podoba i sprawia radość ! -pozdrawiam z MIŁOŚCIĄ ……..Teresa z TWOICH AMETRYNÓW – najbardziej > Wołają< mnie 1 i 6 Podaj Proszę propozycję wymiany !

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: