1

Poszukiwana :-) Ismena blonczatka

Namaste

Jeśli pragniesz wysłać do Magicznej Oazy cebulki, by zostały wysadzone w intencji Twoich marzeń, wiedz – że to zawsze jest możliwe.

Jeśli nie masz pomysłu jakie, to podpowiadam:

aktualnie bardzo potrzebuję Roślinki o imieniu Ismena Błonczatka

Najlepiej kilku lub kilkunastu cebulek. Mam dla nich cudowne miejsce, jednak nigdzie nie mogę ich znaleźć (kiedyś udało mi się kupić 1 cebulkę w Polsce :-), może gdzieś w Twojej okolicy są dostępne? Także wszelkie rodzaje amarylisów czują się tutaj wspaniale. Ale także każde inne cebulki. Uwaga: w aktualnej sytuacji odradzam wysyłanie roślinek, zbyt długa podróż może im zaszkodzić. Cebulki dojdą na pewno w całości i bezpiecznie.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

ps. ta roślinka w innych językach to:

po niemiecku:

Schönhäutchen

po angielsku:

Hymenocallis

po łacińsku: Hymenocallis

 

Nowe zdjęcia i filmy z Magicznej Oazy

Magiczna Oaza w maju 2020

Impresje z Magicznej Oazy kwiecień 2020

 

 

 

[wdi_feed id=”1″]

Komentarz ( 1)

 1. Odpowiedz
  Basia says:

  Jej, Mario!…Jedna jedyna błonczatka śpi sobie spokojnie w moim pudełku z roślinkami dla Ciebie! 🙂
  Wiąże się z nią ciekawa historia. Kupiłam w popularnym sklepie ok. 2 miesiące temu cebulki i nasionka do Magicznej Oazy. W opakowaniu była jedna cebulka. Zdziwiło mnie to trochę, ale wzięłam.
  W domu okazało się, że opakowanie jest rozerwane, zniknęły z niego dwie cebulki, została jedna. Nie zauważyłam cyferki 3 na torebce i dałam się oszukać. Ale – jak widać – nie ma tego złego i ona powędruje na Maderę. Mam nadzieję, że przyjmiesz tę jedynaczkę do siebie? Poszukam jeszcze, może w internecie znajdę inne błonczatki. Sprawdzę, czy idą z Polski już wysyłki na świat (może ktoś wie, bo wysyłał?) i ślę do Ciebie.
  Całusy, Kochana 😘😘😘

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: