2

Zwierzę Mocy na aktualny czas do 30 maja 2020 Łoś

Namaste, na aktualny czas od 16 do 30 maja 2020

mamy wspólnego Przewodnika.

Jest nim Łoś

Pamiętasz, mówiliśmy już o nim na naszej 31 Ceremonii!

Dlatego zalecam dokładnie teraz wrócić właśnie do tego spotkania.

Całe spotkanie czas trwania 50:27 min.

Jeśli już masz dostęp – zaloguj się.

Jeśli jeszcze nie masz – Wybierz czas dostępu do transmisji: 

           

Po zamówieniu planu otrzymasz potwierdzenie emailem i link do wszystkich transmisji. Transmisje oglądasz wygodnie na komputerze, telefonie, tablecie, potrzebujesz tylko dostęp do internetu. Błyskawicznie | Dyskretnie | Wygodnie | Bezpiecznie | Bez zobowiązań | Zamawiasz i oglądasz | W każdym planie otrzymujesz książki Marii Bucardi w prezencie możesz je pobrać, drukować i czytać do woli | Gwarancja zadowolenia i pełnej satysfakcji |

Strona 31 Transmisji video plus tekst PDF:

Ceremonia z Maria Bucardi nr 31

Łoś jako Zwierzę Mocy

w ogromnym skrócie

Łoś jest królewski, stateczny, ma świadomość siebie, swojej siły, Mocy. Jeśli pojawia się w naszym życiu zawsze wskazuje na nowe drogi, które pojawią się dokładnie teraz, drogi zgodne z Twoim sercem. Łoś da Ci siłę i odwagę, by iść taką nową drogą. Łoś łączy energie Wszechświata i energie Ziemi. Pamiętaj, dokładnie teraz istnieje niebezpieczeństwo, by zagubić się w materii (materializm), być upartym, jak osioł w sprawach, gdzie należy zdać się na wolę Nieba. Uważaj, Twoich marzeń nie możesz osiągnąć, idąc po trupach do celu. Miej oczy szeroko otwarte, bo są inne, nowe drogi, by te marzenia osiągnąć. Znajdź równowagę i harmonię wew. siebie. Na zew. pokaż siłę, a wew. chroń Twoją delikatność. Pamiętaj o grubej skórze. Łoś to magia życia i śmierci. Zwróć większą uwagę na Twój wew. głos, głos serca i intuicji.

Pamiętaj w tej fazie bądź, jak Łoś, czas roślinożerności 🙂

To czas, by dbać o siebie, Twój autorytet, Twój obraz na zew. i o Twoją harmonię wew.

Połącz mądrość Nieba i Ziemi.

Łoś uchodzi za symbol siły życiowej, stabilności, prawdy, mądrości i sprawiedliwości. W wielu kulturach wierzy się, iż jego poroże stanowi pewien rodzaj anteny, dzięki której nawiązuje on łączność ze światem duchowym. Tym samym łoś symbolizuje również połączenie między ziemią a Niebem.

Wkraczając do naszego życia łoś przynosi nam w darze moc i siłę. Pokazuje nam jak połączyć to co na górze z tym co na dole, zintegrować nasze uczucia z umysłem tak, byśmy mieli odwagę wkroczyć na nowe ścieżki prowadzeni przez moc naszego serca. Pomaga nam robić to, co jest do zrobienia, jednak bez wielkiego hałasu. Daje nam stabilność i wytrwałość, abyśmy potrafili nasze projekty doprowadzić do końca, ale uczy nas przy tym zaglądania w samych siebie. Przybliża nam misterium ciszy, nawołując nas do wsłuchania się w nasze wnętrze. Tam znajdziemy bowiem odpowiedzi na nurtujące nas pytania, tam znajdziemy przesłania kryjące się za słowami, zjawiskami i sytuacjami. Tam odnajdziemy naszą prawdę i zrozumiemy lekcje, których nasza dusza chce nas nauczyć. Nie znaczy to jednak byśmy byli zbyt poważni i niedostępni. Łoś podchodzi do wszystkiego z dobrocią, miłością, empatią, ale i humorem. I tego samego uczy nas. Niech nasza życiowa ścieżka nawet jeśli prowadzi przez bagna i chaszcze, będzie nam lekką i swobodną.

Łoś uczy nas dystansu zarówno do samych siebie, jak i do wszelkich przeciwności. Skupia naszą uwagę na tym co istotne, byśmy nie gubili samych siebie z powodu mało istotnych spraw i rzeczy. Łoś obdarza nas tutaj zdolnością rozpuszczania negatywnych energii za pomocą naszej własnej potężnej mocy świadomości samego siebie. Pomaga nam się wyprostować, kiedy się uginamy pod jakimś ciężarem, uzdrowić nasze życiowe siły, kiedy zostają one nadwyrężone. Pomaga nam zbudować i ustabilizować nasze pole energii.

Łoś daje nam też dar prowadzenia innych. Pokazuje jednak jak używać tego daru subtelnie, odpowiedzialnie, bez wykorzystywania kogokolwiek. Jako zwierzę mocy łączy nas z siłami Ziemi i mądrością Nieba. Oznacza to, iż podobnie jak on sam, tak i my mamy dar nawiązywania kontaktu z duchowym światem. Może to być dar jasnowidzenia czy jasnosłyszenia, zdolność porozumiewania się bez słów, ale też jakość zamiast ilości. Jest to wszystko swoistym rozumieniem ze środka serca.

Łoś ceni sobie pokój i takimi ścieżkami też nas prowadzi. Uczy nas przy tym zadowolenia z tego co mamy i co jest oraz dostrzegania pięknych rzeczy w otaczącym nas świecie.


ciemna strona: Łoś wskazuje na nieruchliwość, swego rodzaju sztywność i skostnienie, postępowanie jedynie według pewnych wzorów, nastawienie materialistyczne.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

świece intencyjne u Marii Bucardi

Naciśnij, by przejść do strony z opisem
Naciśnij, by przejść do strony z opisem

Zobacz mój Instagram

[wdi_feed id=”1″]

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Jolanda says:

  Witaj świetlista Mario🌟, dziękuję za tę wspaniała ceremonie dokładnie w dniu moich urodzin 28 maja😊słuchając Twojego głosu czułam wzrost moich wibracji a tego bardzo mocno i właśnie teraz w tym czasie czuję, że potrzebuję, zastosuję się do wskazówek sił wyższych. Za dwa dni 30 maja biorę ślub😊 (nie w kościele i bez księdza) Na łonie natury czy to będzie to nowe co ma się urodzić? Czy będzie inaczej, jeszcze lepiej ?
  Dziękuję Kochana Mario!🌟❤️💫🙏🏻

 2. Odpowiedz
  Lavender says:

  Najdroższa Mario, ostatnio myślałam o tym zwierzątku

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: