brak komentarzy

Wrona – z serii Zwierzę Mocy

Namaste,

nasza ulubiona seria 🙂

Zwierzęta Mocy

Zwierzę Mocy Wrona

Przesłanie: Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one …

Nie schodź za nisko, lepiej być orłem, który patrzy na nie z góry … Jeśli orzeł zejdzie za nisko, wrony będę go dziobać i ranić, aż nie będzie miał już siły, by wzbić się wysoko. Bądź orłem i szybuj tak wysoko, by wrony nie mogły Cię dosięgnąć… Skup się na Twoich celach, marzeniach i nie wchodź między wrony, które skrzeczą, kłócą się i narzekają… A gdy zobaczą, że jesteś orłem (piękniejszym, dostojniejszym) rzucą się na Ciebie całym stadem!!!

Zaakceptowanie własnego wew. Mroku (słabości) – podświadomość – wzrost

Gdy pojawiam się w Twoim życiu – to czas, by skierować uwagę na wnętrze. Jestem strażniczka drzwi do Twojej podświadomości i drzwi do Twojego wew. Mroku (obaw, słabości), których do tej pory nie widziałeś/widziałaś lub nie chciałeś/chciałaś ich widzieć. Jednak spotkanie z wew. Mrokiem da Ci mądrość i siłę i staniesz się całością, nawet jeśli ten mrok przeraża i boli. Teraz jest dokładnie czas, by się z nim zmierzyć. To czas Twojego wzrostu i poznania samej siebie i Twoich słabych stron, zaakceptowanie ich i przemienienie w sile z moja pomocą. Wrona


Z mocą pozytywnych wibracji
Twoja Maria Bucardi
✎ Ważne informacje i przypominajki:
​​
☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!
☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/
☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

Już w ten czwartek nasze kolejne 116 spotkanie

Już dziś przygotuj się na spotkanie i pozytywną zmianę Twojego życia …

MASZ JUŻ AKTYWNY DOSTĘP? ZALOGUJ SIĘ

(Naciśnij, by zalogować się na Twoje konto i korzystać z aktualnych przesłań i wskazówek. Pamiętaj, Twój dostęp gwarantuje Ci dostęp przez 24 godziny na dobę do wszystkich moich książek, słuchowisk, Ceremonii, filmów i innych)

JESZCZE NIE MASZ DOSTĘPU? AKTYWUJ 7 DNIOWY DOSTĘP PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ

(Jeszcze nie masz aktywnego planu dostępu? Naciśnij na przycisk powyżej i aktywuj Twój plan. Twój plan gwarantuje Ci natychmiastowy 24 godzinny dostęp do tego spotkania i wszystkich poprzednich, moich książek (ebooków), słuchowisk i filmów. Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć).

WYGODNIE PRZEDŁUŻ, AKTYWUJ LUB ZMIEŃ TWÓJ PLAN VIP

Dostęp do wszystkich książek, filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii, all inclusive 🙂

 Wybierz plan | KLIK

.

.

Ceremonie

 

 

Naciśnij, by przejść do strony z opisem
Naciśnij, by przejść do strony z opisem

 

 

[wdi_feed id=”1″]

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: