3

Morganit Jeden z moich ulubionych bardzo magicznych Kamieni Mocy z Siłą i Tajemniczością Morgany

Namaste, dziś jeden z najbardziej magicznych Kamieni Mocy Morganit, czyli energia Morgany, Morgana Le FayMorgaineMorgain …

Może ta nowo powstała Istotka jest właśnie dla Ciebie?

Jeśli to poczujesz, daj mi znać przez email i wyślij mi propozycję wymiany,

którą podadzą Ci Siły Wyższe (Twoje serce lub metoda karteczek).

Z przyjemnością zaprogramuję tę bransoletkę dla Ciebie wg listy życzeń.

Morganit i srebro próby 925.

 

W czwartek nasza 118 Ceremonia i będziemy odkrywać Maga wewnątrz siebie, ta Istotka powstała zainspirowana tym tematem.


 

Morganit jest kamieniem odpowiedzialnym za naszą ochronę duchową, a także bezpieczeństwo i równowagę emocjonalną. Jego delikatna barwa łagodnie oddziałuje na najbardziej subtelne obszary naszego duchowego i emocjonalnego życia. Przede wszystkich chroni przed złym wpływem bądź nieżyczliwymi intencjami innych oraz nieszczęśliwymi czy pechowymi wydarzeniami. Mając wewnętrzną ochronę stajemy się bardziej pewni siebie, odważni i odporni na przeciwności losu.

Nie boimy się już podejmować ryzyka podczas realizacji śmiałych pomysłów. Nosząc biżuterię z Morganitem coraz częściej znajdujemy się w sprzyjających sytuacjach i wśród przyjaźnie nastawionych do nas ludzi, co daje nam możliwość duchowego i intelektualnego rozwoju.


Morganit wg medycyny niekonwencjonalnej:

•    Wspiera i chroni system immunologiczny (odporność na choroby).
•    Łagodzi niepokój wewnętrzny, stres, nerwowość.
•    Łagodzi wszelkie dolegliwości związane z sercem, układem krążenia i cyrkulacją krwi.
•    Ułatwia dojście do stanu medytacji, niwelując gonitwę myśli.

 


 

Morganit jest kamieniem wibracji boskiej miłości, otwiera serce na głębokim poziomie, aby człowiek zdawał sobie sprawę ile miłości jest dostępne dla niego we wszechświecie. Morganit uwalnia od dawnego bólu i smutku, przynosi ulgę jakby został zdjęty kamień z serca, napełnia aurę światłem. Morganit daje zrozumienie, że niektóre sytuacje związane z bólem i traumą były konieczne dla naszego rozwoju, mimo że nie wybralibyśmy ich w sposób świadomy. Ten kamień przybliża do harmonii boskiego planu, pomaga poddać się okolicznościom i zaakceptować je z ufnością i wiarą.

Noszenie morganitu jako amulet przynosi poczucie spokoju, radości i wewnętrznej siły; wzrasta pewność siebie i moc osobista. Człowiek ma poczucie, że jest przekaźnikiem miłości dla innych i jest ważny dla świata. Morganit jest doskonałym kamieniem na ostateczne zakończenie związku z przeszłości, takiego który nie dawał szczęścia albo gdy jest poczucie że jakaś sprawa jest nie rozwiązana. Jeśli szuka się nowej miłości, morganit pomaga odnaleźć wzorce z przeszłości które przeszkadzają i uwolnić się od nich raz na zawsze.

Morganit jest kamieniem uniwersalnej miłości, obfitości emocjonalnej i połączenia z ludźmi. Pomaga w komunikacji z istotami anielskimi a także istotami duchowymi, które wspierają ludzi w rozwoju.

 

 

Do zobaczenia w czwartek

Już dziś przygotuj się na spotkanie i pozytywną zmianę Twojego życia …

 

MASZ JUŻ AKTYWNY DOSTĘP? ZALOGUJ SIĘ

(Naciśnij, by zalogować się na Twoje konto i korzystać z aktualnych przesłań i wskazówek. Pamiętaj, Twój dostęp gwarantuje Ci dostęp przez 24 godziny na dobę do wszystkich moich książek, słuchowisk, Ceremonii, filmów i innych)

JESZCZE NIE MASZ DOSTĘPU? AKTYWUJ 7 DNIOWY DOSTĘP PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ

(Jeszcze nie masz aktywnego planu dostępu? Naciśnij na przycisk powyżej i aktywuj Twój plan. Twój plan gwarantuje Ci natychmiastowy 24 godzinny dostęp do tego spotkania i wszystkich poprzednich, moich książek (ebooków), słuchowisk i filmów. Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć).

 

 

Naciśnij, by przejść do strony z opisem
Naciśnij, by przejść do strony z opisem

 

 

3 komentarze

 1. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Mario, czy można ją jeszcze zamówić? Pewnie już dawno znalazła domek, ale a nuż…

 2. Odpowiedz
  Lavender says:

  Pastelowo 💖🥰

 3. Odpowiedz
  Joanna B. says:

  Piekny post, brzmi jak marzenie…
  Pozdrawiam.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: