brak komentarzy

Tak było wczoraj na 118 spotkaniu

Namaste

tak było wczoraj zobacz film …

22 komentarze

 1. Odpowiedz

  bodzio says:

  💖❤️💗

 2. Odpowiedz

  mamasita says:

  Dziekuje Mario 🌷

 3. Odpowiedz

  Katharine says:

  💚💚💚
  Bardzo dużo mi dało te spotkanie

 4. Odpowiedz

  Sunny says:

  Namaste Moja Ukochana Mario, w asyście białych i czarnych motyli, krocząc pomiędzy nimi, znajduję złoty środek dla działań, uczuć i myśli w jedności ze Wszechświatem każdym moim talentem odzyskanym i odkrytym, które błogosławię spełnieniem najskrytszych marzeń powierzonych z miłością Siłom Wyższym.

 5. Odpowiedz

  Lavender says:

  🌅💟🌲🦆🐞🦋🍯🥜

 6. Odpowiedz

  Safira says:

  Na początku Ceremonii przede mną były pleszki zwyczajne i na wprost mnie pojawił się kos z pomarańczowym dzióbkiem. Pleszki niesamowicie aktywne. Serdecznie dziękuję:)

 7. Odpowiedz

  Basia says:

  Po Twoich słowach, Mario, poczułam jeszcze bardziej, by stanąć mocno na własnych nogach i iść drogą Transcendentnego Maga, środkową ścieżką, by kształtować swoje życie według własnych pomysłów i realizować siebie. Wspaniale scharakteryzowałaś Białego i Czarnego Maga. Wiele razy spadałam to na jedną, to na drugą stronę (albo raczej wybierałąm drogę Białego Maga i zostałam ściągnięta przez swój cień na tę ciemną stronę). Czuję, że poruszyłaś we mnie ścianę zablokowanych talentów i ona się teraz chwieje. Muszę udać się na taki wewnętrzny chat, sama z sobą. Jest mi to teraz bardzo potrzebne.
  Dziękuję za wszystkie Twoje przesłania, przekazy i drogowskazy! 😉 😘

 8. Odpowiedz

  Safira says:

  Witam Serdecznie

  Czasami w naszym życiu jest taki moment, że szukamy domu dla kogoś innego niż, nas Samych.
  Ostatni czas poświeciłam na opiekę nad małymi kotkami, które urodziły się w czerwcu, pomogłam im przejść prze te mniej wyjątkowe dla Nich chwile.

  Wierzę w to że w Naszej wspólnocie są bardzo wyjątkowe Osoby które potrzebują kotka.

  Szukam domu dla kotków, które mają ponad 5 tygodni, są zdrowe, odrobaczone, posiadają książeczkę zdrowia, każdy z nich.

  Z przyjemnością odpowiem na wszystkie przemyślenia, zapraszam do kontaktu.

  Karolina

 9. Odpowiedz

  Maria Sz says:

  Przy Przykładzie o Anicie płakałam 😓❤️🦋💓Przypomniało Mi się Bardzo Dużo 😍🥰😍🥰😍Głównie chyba Mnie bBacia zablokowała no tak i teraz jeszcz jedno mi się Przypomniało Babcia od Taty zawsze raz mówiła jakimś tonem innym i na mnie to jak jakieś zaklęcia chyba działała bo odrazu kodowałam … jak jej powiedziałam ze Widziałam Matkę Boska z dzidziusiem z Nieba I Otwarte Niebo Jak Taka dużo aniołów się na Mnie Patrzyło – to wzięła chyba różaniec wstawiła mnie do Okna i powiedziała wyraźnie chyba z jakimiś kościelnym akcesoriami chyba w dłoni ze to był tylko mój sen ze takie są tylko sny I żebym nikomu nie mówiła i się modliła długo pozie … no ale jeszcze raz zobaczyłam tez u niej anioły ale już jej nie mówiłam bo coś było chyba jeszcze ze mi powiedziała ze będą mnie ludzie nazywać kłamczucha jak będę takie rzeczy mówić i później te słowa brzmiały brzmiały w mojej głowie jak się bawiłam pod atanka tak mia głowie ta kłamczucha brzmiała a ja widziałam ze mówię prawdę i tylko prawdę a od drugiej babci za prawdę liścia w twarz dostałam kiedy kolejny raz mi wpierała ze kłamie i ze kłamie i się do niej coś wydarlam w końcu … 😓😓😓upsss no i wieleee innych łącznie z tym ze nigdy nie mogę o nic prosić rodziców bo nie maja pieniędzy bo jak chciałam lalaki tata więcej pracował i robił mi domek dla lalki ale obciął sobie palca i ogólnej na to wyszła ze to moja wina i ze nie mogę już nigdy rodziców o nic prosić i później jeszcze sama sobie dobiłam ze nikogo nie mogę o Mic prości bo same nieszczęścia … 😓😓😓no ciekawie a Jak urodziłam synka bez ślubu … ale jednego partnera miałam przez 10 lat to zaczęła dostawać aishajmera i teraz to sobie uświadomiłam …. Ale Jest dla Mnie. W sercu najlepsza Babcia na Całym Świecie❤️❤️❤️Już odeszła niestety w zapomnieniu teraźniejszości … ale gdy by nie ona Nie było By Mnie tu gdyby nieś straciła córeczki Marysi … nie było by mnie tu Gdyby Mój tata nie postanowił z bezwarunkowej miłości i ukojenia jeje serca stworzyć Nowego Życia Nie było by Mnie tu i tak Odeszła Malutka Marysia a rok później urodziła sie Marysia 🦋❤️💓i dlatego mojeje kochanej babci oczy tak iskrzyły kiedy wpadałam i ona Mowila tak ucieszna Marysia i pamietam zawsze ten niebieski błękitny kolor wszędzie serwetki bluzki babci błękitne jej koronkowe błękitne bluzeczki i Oczy 🦋🦋🦋😭😭😭😭a to jedna tysięczna rzeczy które zobaczyłam 🙈🐝💕😭dziękuje Mario 😍😍😭😭

 10. Odpowiedz

  Violetta says:

  Najdrozsza Mario z Calego Serca Dziekuje❤️
  Odblokowujac moje wszystkie talenty Pragne isc dalej . Mysle , ze jeszcze poznam moje nowe talenty.Dziekuje😘🎨☺️

 11. Odpowiedz

  swiat_oczami_ines says:

  Najdroższa Pani Mario ❤️
  Zrobiła Pani konkluzję dla tego, co boleśnie mi życie pokazało…
  Moje serce tylko dla otwartych -to powinno stać się moją mantrą.

  Żeby Pani widziała moje zdziwienie jak przeczytałam słowa: „nie jesteś tu dla wszystkich”.Pomyślałam.. No, przecież to takie oczywiste… Ale jednak mną to mocno poruszyło i mnie zdziwiło. Czyli to oczywiste nie zawsze takie oczywiste. Sama jestem w szoku w co my potrafimy wierzyć 🙆‍♀️

  Cieszę się że kolejna Ceremonia że skróconym dystansem.❤️ Im bliżej, tym Pani piękniejsza😉 pozachwycałam się 🤗

  ❤️❤️❤️

 12. Odpowiedz

  Terenia says:

  Najdroższa Mario, ogromna przyjemność widzieć Cię tak blisko…wspaniale ustawiłaś kamerę, także byłaś na pierwszym planie …Twoje gesty mimika…wyglądasz zjawiskowo:) tyle Ceremonii za nami, a ja dzisiaj nie mogłam oderwać od Ciebie oczu:)…dziękuję za to spotkanie, przesłania i przykłady…Mag Transcendentny to jest to! – praca przede mną do wykonania, czuję że to potrzebne ale i też będzie ciekawe…hmmm co ja tam zastane;)

 13. Odpowiedz

  Abigail says:

  Cudowne spotkanie 💚 wczoraj u mnie karta mag A dziś oferta pracy w nowej roli- wykładowcy.Wchodzę w zupełnie coś nowego więc talenty się bardzo przydadzą. Gdy mówiłaś Mario o zablokowanych talentach tak mnie scisnelo gardło i zaklulo w jelitach że aż odczułam ból i trudności w oddechu. A moja nowa praca jest związana z komunikacją, przekazywaniem słowa. Przyda się więc dogłębne oczyszczenie. Coś jeszcze drzemie w podświadomości co blokuje. Ale chce iść nowa droga bo przepelnia mnie radością i tym co lubilam robić jako dziewczynka. – spikerka. Jakby pasuje 😜 do roboty więc. Nie wiedziałam że kreatywność moze być tak fascynująca
  Dziękuję Mario💖 Wspaniale przekazałas sens i treść

 14. Odpowiedz

  Gosia says:

  ❤️❤️❤️❤️❤️dziekuje!❤️

 15. Odpowiedz

  Aleksandra says:

  Cudowne przeslania❤Zaczęłam się zastanawiać nad swoimi talentami z dzieciństwa…bardziej pamiętam ostatnia dekadę…I te blokady również wezmę pod uwagę…❤

 16. Odpowiedz

  Diana 🕊️ says:

  Kochana Czy przez własną krytykę( wobec siebie) można zablokować talenty?
  I Dziękuję za te spotkanie najdroższa 😘

  • Odpowiedz

   MariaBucardi says:

   Można Kochana, ale można je znów odblokować. To nawet łatwiej, niż odblokować te, które wynikły z obcego wpływu.

  • Odpowiedz

   kasia.ka52 says:

   Dziękuję Najdroższa Mario za dzisiejsze spotkanie,wszystko bardzo pięknie wytłumaczyłaś.Czeka mnie spore wyzwanie z przypomnieniem sobie ,kto i kiedy mnie zablokował ,lubiłam robić bardzo wiele rzeczy😊.Moc miłości dla Ciebie❤❤❤

 17. Odpowiedz

  Malvina says:

  W idealnym momencie 🙂 Dziękujemy <3

 18. Odpowiedz

  Agnieszka Ewa says:

  ❤️

  • Odpowiedz

   Magdalena says:

   Dziękuję za piękne ceremonie !

 19. Odpowiedz

  ak2000 says:

  Dziękuję Mario. Dzisiejsze zadanie jest dla mnie bardzo trudne, ponieważ wiele rzeczy z mojego dzieciństwa to przysłowiowa „czarna dziura”. Niewiele pamiętam z okresu dzieciństwa. Mimo to podejmę wyzwanie, bo czuję, że jest to bardzo ważne dla mojego dalszego życia.
  Pozdrawiam Cię serdecznie
  Agata

 

 

 

Nadszedł czas, by odblokować wszystkie Twoje talenty, które zostały zablokowane w dzieciństwie lub przeszłości i odkryć te nowe.

Talenty to narzędzia, których potrzebujesz, by żyć w pełni szczęścia

i spełnienia w miłości, zdrowiu i obfitości.

Nasze 118 spotkanie to aktywacja Twojej Siły i Mocy. Spotkanie z Białym Magiem, Czarnym Magiem i poznanie ich dziedzin działania, by iść drogą Maga Transcendentnego, wąską dróżką pomiędzy światami i realizować siebie na złotej ścieżce mądrości wyższej i pełni swoich możliwości.

Na 118 spotkaniu uzyskasz dokładne wskazówki co robić dalej,

by Twoje cele i marzenia stały się Twoją codziennością.

Spotkanie dostępne online, od czwartku od godziny 20:20 czasu polskiego, już dziś zadbaj o przedłużenie lub aktywację dostępu.

Czas trwania: 01:10:54, czyli prawie 1:11 min 🙂

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć 118 Ceremonię?

Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


  SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA

To spotkanie i wszystkie wcześniejsze znajdziesz tutaj na stronie:

.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d