brak komentarzy

Masz wrażenie, że czas płynie szybciej, niż zwykle? Pokonaj brak koncentracji, by zrealizować plan dnia i wyznaczone cele!

Namaste, masz wrażenie, że czas płynie szybciej, niż zwykle?

Jakoś trudniej zrealizować plan dnia czy wyznaczone cele?

 

Już w czwartek poznasz kolejny klucz wtajemniczenia, jak wyznaczyć cele, które są dla Ciebie naprawdę ważne i istotne dla Twojej przyszłości i jak utrzymać koncentrację na ich realizacji, by Twoje życie błyskawicznie wypełniła radość, szczęście, spełnienie w każdej dziedzinie.

 

Jak wykorzystać całą energię, która masz do Twojej dyspozycji i czas 24 godzin (każdy z nas ma tyle samo czasu do dyspozycji), by z lekkością i radością osiągać Twoje cele i realizować marzenia.

 

Do tego spotkania przygotuj białą kartkę papieru i coś do pisania lub dyktafon, będziemy bowiem odkrywać PRAWDZIWE cele Twojego serca i warto to udokumentować 🙂

 

[hurrytimer id=”90373″]

 

 

Spotkanie dostępne online, od czwartku od godziny 20:20 czasu polskiego, już dziś zadbaj o przedłużenie lub aktywację dostępu.

Czas trwania: 01:07:10, czyli ponad godzinę 🙂

 

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć 119 Spotkanie/Ceremonię?

Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


  SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA

 

To spotkanie i wszystkie wcześniejsze znajdziesz tutaj na stronie:

Wszystkie spotkania dostępne online

24 godziny na dobę

.

 

 

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: