brak komentarzy

Jak przetrwać czas kryzysów i trudności? Czas ciężkich życiowych egzaminów. Jak pokonać przeszkody i przejść przez portal do nowego, pięknego i spełnionego życia.

Namaste, zapraszam Cię z całego serca  …

Czas ciężkich życiowych egzaminów, trudności, problemy, bariery na Twojej drodze do szczęścia…

Jak przetrwać te momenty?

Czemu służą takie sytuacje i jak zrozumieć przesłanie,

że najciemniej jest zawsze tuż przed świtem.

Na tym spotkaniu dowiesz się jak pokonać przeszkody i przejść przez portal do nowego, pięknego i spełnionego życia. Mroki podświadomości, strachy i obawy, zwątpienie w siebie czy w Twoje cele staną się przeszłością!

Zrozumiesz kiedy Mrok może mieć nad Tobą władzę i jak wyrwać się ze szponów Ciemności! Karta do medytacji: XVIII Wielkie Arkana Wtajemniczenia Księżyc. To spotkanie pomoże Ci raz na zawsze zmienić Twój sposób patrzenia na momenty, gdy jest Ciemno, Szaro, Buro i Ponuro i gdy tracisz Nadzieję i Siłę! Staw się do egzaminu z podniesioną głową i wiedzą, którą otrzymasz na tej Ceremonii. Czas trwania naszego spotkania to: 56:01(prawie godzinę).

 

[hurrytimer id="90855"]

Po spotkaniu możesz je obejrzeć 24 godziny na dobę.

 

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć transmisję?

Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA

 

 

 


 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: