brak komentarzy

Aktywuj Siłę Wojownika, by z lekkością walczyć o swoje!

Rating: 5 out of 5.

 

 

Namaste

 

Już wszystko na stronie działa idealnie… uff… To był czas …

Wkrótce wyślę podsumowania z wczorajszego rytuału świec intencyjnych, aktualnie przygotowuję zdjęcia …

Proszę o jeszcze momencik.

 

Najnowsze nasze spotkanie już jutro 

.

Czas, by aktywować Siłę Wojowniczki/Wojownika, która jest w Tobie i z wytrwałością, wytrzymałością i precyzją realizować Twoje cele i marzenia. Na tym spotkaniu otrzymasz wskazówki, jak pokonać strach, by już nigdy nie miał nad Tobą władzy i jak z lekkością walczyć o swoje, o Twoje cele i to, co dla Ciebie ważne. To nie jest czas, by odpoczywać, bo jeśli został postawiony, 1,2 i 3 krok, to trzeba postawić kolejny. Odwaga, wew. Siła i rady jak iść dalej pomogą Ci stworzyć z Twojego życia to, co najpiękniejsze i zgodne z Tobą. Odkryj Twoją Moc! Aktywuj Twoją Odwagę! Nie zatrzymuj się ani na chwilę, tylko idź prosto do celu! Masz już za sobą bardzo długą drogę, czasami pięknych a czasami ciężkich doświadczeń, niech ta wiedza służy Ci i prowadzi do spełnienia. Wojownik/Wojowniczka ma już za sobą mnóstwo walk i potyczek, ale z każdej z nich wychodzi silniejszy/silniejsza! Praktyka czyni Mistrza, odkryj Mistrza w Tobie, którym już dawno jesteś! Czas trwania naszego spotkania to: 01:07:00, czyli ponad godzinę.  

 

[hurrytimer id=”91478″]

 

Spotkanie dostępne online, od czwartku od godziny 20:20 czasu polskiego, już dziś zadbaj o przedłużenie lub aktywację dostępu.

 

Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć 119 Spotkanie/Ceremonię?

Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


  SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA

 

To spotkanie i wszystkie wcześniejsze znajdziesz tutaj na stronie:

Wszystkie spotkania dostępne online

24 godziny na dobę

.

Zadbaj o miesiące zimowe!Nawet się nie obejrzysz, gdy nadejdą …

U nas na Mitycznej Atlantydzie już wieczorami czuć tę zmianę…

.

TYLKO 1 raz w roku! Tarcza ochronna na miesiące zimowe. Rytuał Nocy Mabon z Marią Bucardi 22 na 23.09.2020 wtorek na środę. Równonoc jesienna godz. 22.00 czasu polskiego energia rytuału silnie odczuwalna do 8 rano 23 września. To moment, by naładować akumulatory przed czasem jesienno zimowym, by otoczyć się energią światła, która będzie Cię chronić przed negatywną energią demoniczną, pechem, depresją, siłami ciemności w czasie pochmurnych dni późnej jesieni i długiej zimy. Antidotum na nieszcześcia, pecha, choroby, które wywołują Siły Mroku w czasie późnej jesieni i zimy. Po zamówieniu rytuału możesz wysłać mi listę Twoich życzeń, cele i marzenia, które pragniesz zrealizować do końca roku 2020 i potrzebujesz w tej sprawie pomocy Siły Wyższej. Ten rytuał możesz zamówić dla siebie, dziecka lub innej bliskiej Ci osoby.

 

 


Instagram


Ostatnie wpisy na blogu

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: