1

Zmiany techniczne bardzo ważne informacje dokładnie przeczytaj

Namaste, dzisiaj kilka bardzo ważnych informacji, proszę wszystko dokładnie przeczytaj, bo wiele rzeczy jest nowych 🙂

☞ jutro 1.09 spotykamy się planowo na 89 Rytuale dla Matki Ziemi, Rytuale świec intencyjnych i telepatycznie moich 44 Urodzinach. Moje sprawozdanie ze spotkań pojawi się dopiero końcem tygodnia!

☞ w czwartek wyjątkowo (!) NIE spotkamy się na 125 Ceremonii, będzie przesunięta w czasie na koniec tygodnia lub początek nowego (jeszcze nie znam dokładnej daty). Informację otrzymasz w Twoim Miejscu Mocy i przez email, jak tylko będę wiedziała kiedy 125 Ceremonia się odbędzie. Jeśli należysz do osób, które automatycznie przedłużają dostępy tygodniowe uwaga: by nie było rozczarowań 🙂

☞ dostęp tygodniowy został zmieniony z 7 dni na 6 dni, wystąpiły bowiem problemy techniczne, które tylko tak mogę rozwiązać, proszę o wyrozumiałość.  Z głębi serca proszę o zamawianie dostępów dłuższych np. na miesiąc, dostępy tygodniowe to dla nas olbrzymi nakład pracy w księgowości, do każdego musimy wystawić fakturę, zaksięgować, jeśli to tylko możliwe proszę zamawiaj dostępy dłuższe. Oczywiście jeśli nie da się inaczej niż najtańszy, z przyczyn finansowych to w pełni to rozumiem.

☞   ze względu na ilość osób, które mają aktualnie dostępy do strony NIE mam już fizycznej możliwości ręcznego przedłużenia dostępu, dlatego jeśli oglądasz tylko nowe Ceremonie i tylko dlatego kupujesz dostęp na kolejny tydzień, to dokładnie śledź w Twoim Miejscu Mocy kiedy Ceremonia się pojawi, jw. 125 Ceremonia będzie opóźniona. Wcześniej przy mniejszej ilości osób mogłam ręcznie przedłużyć dostęp, gdy jakaś Ceremonia się opóźniła, teraz już NIE. Bardzo proszę o zrozumienie, jestem jedną osobą, która nie tylko czuwa nad techniką strony, przygotowuje co tydzień Ceremonie, prowadzi Ceremonie, ale do tego wykonuję dla Was tysiące prac indywidualnych, no po prostu się nie sklonuję 🙂 Jest mi bardzo przykro, ale także na listy typu: “Pani Mario byłam/byłem na urlopie nie oglądałam transmisji, proszę mi przedłużyć dostęp”, nie będę odpowiadać, uważam, że to naprawdę nie fair w stosunku do mnie … Jeśli uważacie inaczej bardzo proszę napisać w komentarzu poniżej, chętnie poznam nowy punkt widzenia.

  ☞  pamiętaj Twój dostęp obejmuje dostęp do wszystkich spotkań i treści a nie do konkretnej transmisji!  Masz dostęp do wszystkiego, gdy dostęp płatny jest aktywny, nie masz dostępu, gdy nie jest aktywny.

  ☞  bardzo proszę najpierw złożyć zamówienie na dostęp i w tytule wpłaty podać numer zamówienia. To dla mnie bardzo duże utrudnienie, gdy otrzymam wpłatę bez numerka lub z jakimś starym numerkiem i muszę szukać, czy robić ręcznie zamówienia czy jakieś dziwne mostki i przeksięgowania.  Bardzo proszę o zrozumienie. Krok 1: złożyć zamówienie, Krok 2: opłacić i w tytule podać numer zamówienia.

Naturalnie mogę zatrudnić sztab ludzi i będą robić wszystko za mnie, ale wówczas cena dostępu na pewno wzrośnie o koszty wynagrodzenia. Jeśli chcę utrzymać dla Was takie ceny dostępu, proszę o wyrozumiałość i zrozumienie.

Z Miłością Wasza Maria Bucardi

ps. mam takie wrażenie, że moje 44 urodziny zbiegają się z wyznaczeniem pewnych potrzebnych granic i tworzeniem nowych struktur 🙂

Naturalnie wiekszość z Was robi wszytsko idealnie i wspiera mnie każdego dnia i moje prace dla Ziemi za to jestem Wam ogromnie wdzięczna, ale są pewne rodzyneczki dla których powstał ten wpis, by wszystko wskazać krok po kroku, czarno na białym, jeszcze raz 🙂 Przede wszyskim wskazać, że jestem tylko człowiekiem i też mam swoje granice 🙂 I pokazać jak można mi ułatwić pracę, bym mogła nadal robić ją samodzielnie i przez to zachować dla Was dostępy w tak przyjemnych cenach!

. 

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy 

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA


Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

 

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN  BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC   TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA
Avenue Marnix 13-17
Brussels
1000
Belgium

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Pola says:

    Wszystko jest prawidłowo i dobrze przedstawione. Ja nie mam żadnych uwag.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d