1

Nów Księżyca w znaku Panny 17.09.2020 i świece intencyjne

Namaste, dwa słowa od Marii – naciśnij na mikrofon, by odsłuchać

możesz pobrać na Twoje urządzenie. Kopia pod linkiem:

https://drive.google.com/file/d/1bTE2Sj0Hhq4A-x-s8ECgN2W_NJVoFk2g/view?usp=sharing

 


Skrzynka pocztowa Marii 🙂

 

O Rytuale Nowiu

Zbliża się Nów Księżyca w znaku Panny, który niesie ze sobą wyjątkowe energie.

Wykorzystaj je na to, by uporządkować swoją przestrzeń i swoje życie – to jest właśnie sprzyjający do tego czas. Rozlicz się z tym, co już do Ciebie nie pasuje i zorganizuj na nowo tak, by jak najbardziej Ci sprzyjało. To może dotyczyć tylko jednej aspektu Twojego życia, np. porządki w szafie, a może to być cały dom i każda dziedzina życia. 

Spróbuj, nawet jeśli nie masz na to siły, ponieważ Wszechświat Ci będzie w tym pomagał i wspierał. Zacznij metodycznie, małymi krokami do celu.

Pozbądź się gratów, zakurzonych rzeczy i przedmiotów, których nie lubisz. Jeśli brakuje Ci motywacji i inspiracji – zajrzyj do Audiobooka “CZY SWETRY MAJĄ DUSZĘ? WPŁYW MEBLI, UBRAŃ, BIŻUTERII I INNYCH RZECZY MATERIALNYCH NA JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA – METODY OCZYSZCZANIA” – PORADNIK MARII BUCARDI, a także do książki “JAK AKTYWOWAĆ DOBRE ENERGIE W TWOIM OTOCZENIU I JAK USUWAĆ TE NEGATYWNE” – są dla Ciebie prezentem, gdy aktywujesz dostęp do Ceremonii od 33 zł:

https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

Znajdziesz tu mnóstwo wskazówek jak najlepiej dokonać porządków, pozbyć się staroci i wprowadzić nowe, świeże, pozytywne energie, które będą Cię wspierać na codzień i w realizacji Twoich celów. 

Często nie zdajemy sobie sprawy, że blokuje nas przed szczęściem, bogactwem, obfitością i miłością bałagan w szafkach lub nagromadzone przez lata rzeczy w piwnicy i na strychu. Teraz jest idealny czas, by je oddać, usunąć z własnej przestrzeni. Możesz również wrócić do licznych Czasów z Marią Bucardi oraz Ceremoni, gdzie znajdziesz wiele wskazówek, by “wyrzucić cały balast za burtę” oraz wprowadzić nowe nawyki myślowe ukierunkowane na bogactwo i obfitość:

https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Czy masz myśli typu “może kiedyś mnie się to przyda (choć nie korzystałam z tego kilka lat)” lub “muszę to mieć na czarną godzinę, bo kiedyś może mi zabraknąć”? Zastanów się jakie są Twoje programy myślowe, czy są pozytywne czy negatywne, czy wspierają Cię w bogactwie, czy oparte są na strachu, biedzie, ograniczeniu.

TO JEST CZAS NIE TYLKO OCZYSZCZENIA, ALE RÓWNIEŻ UZDROWIENIA. 

Uwolnij się od chorób, braków, niedostatków, kryzysów, ran emocjonalnych, ataków, blokad, ograniczeń i dokonaj uzdrowienia.

Pamiętajmy, że wszystkie choroby duszy i ciała zaczyna się w umyśle. Warto również zajrzeć do działu PSYCHOSOMATYKA i wyszukać to, co nam ciąży i doskwiera oraz skupić się na pełnym WYZDROWIENIU. 

Tutaj z pomocą przyjdą wykłady “Czas z Marią Bucardi” oraz “Miesiąc z Marią Bucardi”:

https://mariabucardi.pl/pl/c/Czas-z-Maria-Bucardi/77

https://mariabucardi.pl/pl/c/Miesiac-z-Maria-Bucardi/34

Poświęć ten czas na REGENERACJĘ CIAŁA I DUSZY. 

Dodatkowo ten nów jest już o godzinie 13:00, więc będzie wspierać nas WZRASTAJĄCA ENERGIA NOWEGO POCZĄTKU.

“Każdy koniec to nowy początek”

Jeśli potrzebujesz się od czegoś uwolnić, np. nałogu (jakiegokolwiek, nie tylko tylko ciężkich uzależnień), toksycznych znajomych, krytyki, wampirów energetycznych, negatywnych sytuacji, niezdrowego jedzenia – to jest również odpowiedni i sprzyjający do tego czas. 

Detoks ciała, duszy, każdej dziedziny życia tym razem na pewno Ci się powiedzie i będzie miał ogromną moc. Nie przegap tego ważnego momentu, w którym tak bardzo możesz sobie pomóc! Do końca roku zostało jeszcze trochę miesięcy, aby ukończyć Twoje plany. 

Możesz szybko przeanalizować, przeorganizować swoje życie i zacząć z nową energią. 

Jeśli jesteś osobą, która zawodowo lub prywatnie zajmuje się leczeniem, uzdrawianiem (duszy, ciała, umysłu), doradza innym – to może być dla Ciebie ważny moment odnowienia i odrodzenia.

W skrócie, wykorzystaj nadchodzący nów 17.09.2020 na:

porządki, regenerację, przeorganizowanie, uzdrowienie w świecie materialnym i niematerialnym.

Hasłem tego nowiu jest detoks ciała i duszy. Połącz się z siłą ziemi i nieba.

 

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

 


Nowe świece intencyjne

 

Wszystkie świece intencyjne znajdziesz tutaj

Zdjęcia z Ryuału świec intencjnych ostatniej Pełni Księżyca

Naciśnij na zdjęcie, by przejść do galerii

Komentarz ( 1)

 1. Odpowiedz
  Basia says:

  Najdroższa Mario,

  dorzucam do kolekcji znaków jeszcze jeden: gdy mówiłaś w nagraniu o tym, że świec było 44 i ta podarowana przez Magdalenkę zgasła jako ostatnia i że jeśli to nie jest dostatecznie mocny znak, to już naprawdę nie wiesz, co nim jest – dokładnie na zegarze była godzina 22:44! 🙂
  No, jeśli to nie jest dobitny znak, to już sama nie wiem, co nim jest 😉😁
  Też bardzo mocno czuję, że wiele się zmienia…coś się kończy, coś się zaczyna…Też myślę, że po Mabon będzie inaczej, czuć zmianę w powietrzu.
  Dziękuję za to nagranie – bardzo mocno zgrałam się odczuciami z tym, co mówiłaś. Takie całościowe, holistyczne pojmowanie i zrozumienie uruchomiło się we mnie 💕
  Wiele całusów! 😘😘😘

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d