2

Zwierzę Mocy Szerszeń

​ZWIERZĘ MOCY SZERSZEŃ

Insekt, który budzi w wielu ludziach strach, niepewność, przerażenie…

Jego przesłanie jest naprawdę wyjątkowe i pełne mocy.

Na jego temat znajdziesz w Internecie informacje, które są niewłaściwe, pełne kłamstw i tak od pokoleń ciągnie się za szerszeniem nieprawda. Czas to zmienić! Obalić fałszywe informacje i rozświetlić jego znaczenie.

W czasach kiedy nie było wszędzie telefonów i fal, które emitują zakłócając przestrzeń, gdy wleciał szerszeń przez okno, zawsze zatoczył koło, rozejrzał się i wyleciał przez dokładnie to samo miejsce, co świadczy o jego inteligencji… ale to dopiero początek. Poznaj całą jego energię i moc…

Jest symbolem mądrości, a właściwie mądrości wyższej tak samo jak jego kolory, czyli w przeważającej części złoty.

To niesamowite Zwierzę Mocy pomoże Ci pokonać strach, walczyć o prawdę, o Twoją wewnętrzną prawdę, prawdę Twojego serca i pokonać wszystkich złych ludzi, ich zawiść, nienawiść, plotki, fałsz i całą “konkurencję” (dla wyjaśnienia: nie ma konkurencji, gdy każdy idzie swoją drogą serca. Konkurencja to sztuczny twór, ale niektórzy jeszcze myślą, że musi być i działają na jej zasadzie) oraz “wyścig szczurów”, który chce Ciebie oplątać swoją mroczną siecią i wciągnąć do niej z Twojej pięknej, indywidualnej drogi, na której jest dla Ciebie przeznaczone szczęście, spełnienie, radość i obfitość.

Do dzisiaj słyszymy zabobony na temat szerszenia, np. “7 ukąszeń zabija konia, a 3 człowieka” – co jest nieprawdą! Naturalnie insekt ten ma jad, odrobinę mocniejszy niż osa, a jego żądło jest dłuższe, ale trzeba użądleń kilkuset szerszeni, aby zdrowy człowiek odszedł z tego świata (chyba, że ktoś ma alergię, to ta dawka się zmienia).

Większość ludzi obecnie boi się szerszeni, wywołują one RESPEKT i SZACUNEK, choć to inne insekty bywają bardziej skłonne do tego, by użądlić. Pamiętajmy, że owady te używają jadu tylko w sytuacji zagrożenia życiowego, gdy nie mają innego wyjścia.

Tego właśnie SZERSZEŃ może Cię nauczyć – WZBUDZANIA RESPEKTU I SZACUNKU, co jest bardzo przydatną właściwością.

Może pojawić się w Twoim życiu, gdy czujesz strach przed krytyką, czujesz się “nie dość dobra / dobry”, aby dostrzec ten głęboko ukryte negatywne przekonania, odczucia i je pokonać. Przyleci również symbolicznie, gdy obniżasz swoją wartość, krytykujesz siebie i innych.

Może masz ochotę schować się do mysiej norki ze strachu, na zasadzie grania ofiary? Czy powtarzasz takie zdania jak “dlaczego mnie się to przydarzyło?”, “jestem zbyt słaba/ słaby”, “nie mam już siły”, “nic mi się nie udaje”?

Energia szerszenia przekazuje nam:

Przestań się mazać i użalać. Nie udawaj słabej / słabego, nawet nie wiesz jak wyjątkowo istotą jesteś!

ODKRYJ SWOJĄ SIŁĘ I MOC!

ZDAJ SOBIE SPRAWĘ JAK WYJĄTKOWĄ I NIEPOWTARZALNĄ OSOBĄ JESTEŚ!

DZIAŁAJ!

Nie udawaj szarej myszki!

W Twoim sercu jest POTĘŻNA SIŁA I MOC! Każdy element Ciebie jest niepowtarzalny i idealny do Twojego powołania (jak twoje cechy, wygląd, właściwości).

Szerszeń pomoże Ci je odkryć i zastosować.

Może również zjawić się jako pomoc anielska, by przejść moment kiedy wokół jest ciemno, szaro, buro i ponuro, gdy inni Cię krytykują, plotkują, nienawidzą. Zwierzę Mocy szerszeń będzie Ci najlepszy przewodnikiem w takim trudnym czasie.

Daje Ci rozwiązanie: nie myśl o tym, że ktoś dołki pod Tobą kopie! (Sam w nie wpadnie). Nie myśl, że ktoś da radę Cię zatrzymać! Te wszystkie plotki i kłamstwa na Twój temat nie powinny mieć nad Tobą żadnej władzy!

POKAŻ ŚWIATU SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE! Pokaż swoją prawdę!

Szerszeń wcale nie jest bardziej niebezpieczniejszy niż osa, a jaki respekt budzi.

Twoja obecność jest pełna siły i mocy, pokonujesz fałsz, kłamstwa, zawiść! Jak szerszeń, tylko przez swoją obecność, świadomość i pewność siebie.

Szerszeń poluje na muchy (symbol mroku, obcych energii) i pająki (symbol czarnej sieci mroku), tak Ty z połączeniem z Siłą Wyższą Światła możesz pokonać wszystkie negatywne energie.

 


 

Instagram, proszę o serduszka 🙂

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Katarzyna says:

  Piękne i Prawdziwe 🙂

 2. Odpowiedz
  Joanna B. says:

  Ladnie zrobione sa strony. Przelatuja mi jak slajdy przed oczami.
  Kazdy wychwyci cos innego. Duch czasow…

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: