2

Miłość jest najwyższym światłem i wibracją


Namaste, dlaczego miłość jest tak ważna i trzeba o nią dbać?

 

Chyba każdy chciałby żyć w związku pełnym miłości, zrozumienia, wsparcia, ciepła, radości, uśmiechu i mądrości… Ale, często sami mamy tyle na głowie, że cierpliwość, szacunek i wesołe podejście do każdej sytuacji stanowi wyzwanie. Do tego życie przynosi różne sytuacje, lekcje, wyzwania i próby…

 

Jednak to miłość jest najwyższym światłem i wibracją

 

Kluczem do regeneracji Ziemi, jest harmonia w naszych sercach

 

Dlatego tak często jest atakowana. Są osoby, które zazdroszczą, mieszają się w czyjeś związki, pełne zawiści chciałyby ją zniszczyć lub zabrać. Są istoty, które nienawidzą miłości i używają wymyślnych sposobów, by popsuć nam humor, wywołać różne sytuacje, które w konsekwencji wywołają konflikty, zmęczenie, zrezygnowanie, a nawet rozpad partnerstwa.

 

W “Czas z Marią Bucardi” i książkach, filmach znajdziesz mnóstwo bezpłatnych wskazówek i wiedzy, które pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy, wypełnić swoje życie światłem i miłością, a także zrealizować swoje marzenia: https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/

 

Czasem bardzo chcemy też znaleźć swoją drugą połowę, ale nie możemy z różnych przyczyn, angażujemy się w niewłaściwe lub nieprzyszłościowe związki, Ty lub druga osoba jest na innym poziomie, czyli jeszcze jeszcze trzeba popracować nad sobą, aby się spotkać i wtedy to będzie dopiero spotkanie 🙂 Może spotkanie wcześniej i związek nie miałby racji bytu z powodu różnych przekonań, niezgodności, wewnętrznych blokad, które spowodowałyby problemy itp.

 

Dlatego zaufanie do Siły Wyższej Światła jest tak ważne, że wszystko nadejdzie we właściwym momencie i czasie! A do tego momentu najlepiej zająć się swoim rozwojem, aby nasze wnętrze i życie było idealnie przygotowane na nadejście tej jedynej osoby.

 

Jeśli kochasz siebie – to przyciągniesz osobę, która może Cię pokochać.

Jeśli nie kochasz siebie – to będziesz przyciągać osoby, które będą okazywać Ci brak miłości. 

 

Z tego względu kolejny nieodzowny składnik szczęśliwego życia pełnego miłości i światła, to kochanie siebie w 100%.

https://mariabucardi.pl/pl/p/30-dniowy-rytual%2C-by-pokochac-siebie-samoakceptacji-wykonuje-Maria-Bucardi/41

 

Jest pragniesz zainwestować w siebie – dołącz do spotkań z Marią Bucardi online, np. Ceremonii, które pomagają w rozwoju i oczyszczeniu. Wtedy łatwiej przyciągnąć miłość lub uzdrowić swój związek:

https://bucardimaria.com/kategoria-produktu/czlonkostwo/plan-jednorazowy/

 

Jeśli Twój problem stał się przytłaczający, nie możesz go pokonać, ani znaleźć rozwiązania, potrzebujesz wsparcia, ciepła, zrozumienia, dyskrecji – zajrzyj tutaj:

https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytualy-milosne/14
Będzie pomocny również w sytuacji, gdy nie mamy się komu zwierzyć, czujesz się niezrozumiana / niezrozumiany, a osoby z Twojego otoczenia tylko ciągną Cię w dół swoimi “poradami”, zamiast dodać Ci skrzydeł.

 

Pamiętacie bardzo ważny przekaz od Siły Wyższej Światła z 37 Rytuału dla Matki Ziemi z Marią Bucardi? Jest nadal aktualny i warto o nim pamiętać:

czakram serca i droga serca

Iść drogą serca, to odczuwać w głębi serca czego pragniesz, kochać całym sercem, otworzyć serce. Droga podyktowana przez serce zawsze prowadzi do szczęścia i miłości, zaś droga dyktowana przez rozum, często prowadzi do nieszczęścia, przymusu, czy choroby. Twoje serce jest także kluczem, by połączyć się z Ziemia i boskością dookoła Ciebie. Nie mylić z religią.

 

Śmiej się i ufaj sile Twojego serca. Połóż dłoń na sercu, zapytaj Twojego wnętrza:

co leży Ci na sercu. Zapytaj o właściwą drogę.

 

Siła Wszechświata mówi do mnie, do nas – jeśli dwoje ludzi się kocha, to jest to namiastka harmonii. Zwróćcie uwagę czym jest harmonia.

 

Jeśli ta najmniejsza komórka – dwoje ludzi – tworzy harmonię, to jest ona pozytywnie „zaraźliwa”, działa na całe otoczenie, wypełnia ich dom, ich ogród, a jeśli mają do dyspozycji większy teren – to cały ten teren. Gdziekolwiek idą – pojawia się harmonia, ład, porządek, światło i miłość.

 

Dlatego Siły Mroku tak bardzo chcą zaburzyć harmonię, zniszczyć ją – uderzają w porządek (promując bałagan), uderzają w związki – promując życie singli, czyli osób bez drugiej polowy. Niszcząc tą najmniejszą komóreczkę (miłość dwojga ludzi) – wprowadzają dysharmonię.

 

Zacytujmy oficjalne definicje:

„Człowiek z dysharmonią czakry podstawy miałby odczuwać zagrożenie swojego bytu, uważać świat za miejsce bardzo nieprzyjazne, zimne i niebezpieczne. Wydawać miałoby mu się, że musi o wszystko walczyć, odczuwać chwiejność w swoim działaniu i ogólny lęk przed życiem i ludźmi.”

„Dysharmonia ośrodka miałaby objawiać się ciągłym szukaniem przyjemności, które nigdy nie jest uwieńczone spełnieniem. Ludźmi z taką dysharmonią miałyby targać prymitywne popędy, mieliby chcieć silniejszych doznań, przez co za bardzo przywiązywaliby się do seksu oraz wszelkich używek. Odczuwać mieliby potężne emocje, które prowadzą do destrukcji zamiast kreacji. Często miałaby występować zazdrość i nadmierne przywiązanie. Innym objawem, często występującym, miałaby być, obawa o własną atrakcyjność. Według opinii ezoteryków, reklama, jako działalność skierowana właśnie w swadhiszthanę, przekonuje, że tylko pewne produkty mogą zapewnić piękno, szacunek i uznanie. Według nich nie należy poddawać się reklamie, ponieważ jest to sztuczny produkt cywilizacji. Należy natomiast zwrócić się do własnego JA i tam odnaleźć swoją wewnętrzną i zewnętrzną atrakcyjność.”

„Dysharmonia to: 1. stan braku zgodności, zgody między jakimiś elementami całości; rozgardiasz, dysonans, nieład, konflikt

 

Czy widzicie Kochani, że właśnie dysharmonia

– brak harmonii – jest przyczyna całego zła/zniszczenia tutaj na Ziemi?

 

Jeśli dwoje ludzi się kocha – żyją w harmonii, to harmonia tą wypełniają miejsce, gdzie żyją i gdzie przybywają. Jeśli wyjeżdżają gdzieś na urlop – są w innymi miejscu, niż zwykle, jednak harmonia, którą noszą w sobie idzie razem z nimi i wypełnia to inne miejsce. Czym więcej ludzi żyje w takiej harmonii, tym więcej harmonii na Ziemi.

 

Kluczem więc do regeneracji Ziemi, jest harmonia w naszych sercach.

 

Jednak tuż za rogiem, często nawet w najbliższej rodzinie, tylko czyhają osoby, które nadają na falach dysharmonii, nasi teściowie, rodzice, siostry, bracia, znajomi –  ich głównym celem jest niszczenie wszelkiej harmonii, gdyż są opętani przez Siły Mroku lub kradną w ten sposób nasze energie. Dlatego naszym celem powinno być:

 1. Harmonia z partnerem/partnerka.
 2. Ochrona naszej harmonii, przed sila destrukcyjną.

Jeśli więc ktoś z Twoich znajomych próbuje zniszczyć harmonię w Twoim sercu lub w Twoim związku – musisz odciąć się od tej osoby, zminimalizować kontakt, nic jej nie mówić, co mogłaby wykorzystać, musisz się bronić, bo osoba ta lub zamieszkujący ją demon chce Twojej zguby, chce ukraść lub zniszczyć w Tobie, to co najcenniejsze.

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

 


 Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy 

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA


Pragniesz, by na Ziemi powstało więcej Oaz Natury?

prześlij darowiznę dla naszego Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN  BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC   TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

Polecane

 

 

 

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Mario,
  bardzo dziękuję za ten wpis 💕

 2. Odpowiedz
  Basia says:

  Piękne! 💕

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d