1

Zwierzę Mocy Wieloryb | Poznaj kim jesteś i skąd przychodzisz

Zwierzę Mocy Wieloryb – strażnik pamięci przypływa z ważną wiadomością dla ludzkości i przyszłości Ziemi…

Zwierzęciem Mocy nadchodzącego czasu jest WIELORYB, co po sobotniej katastrofie ekologicznej w Australii nabiera jeszcze głębszego znaczenia.

Nasza 128 Ceremonia z Marią Bucardi odbędzie się pod patronatem tego niesamowitego, potężnego Zwierzęcia Mocy Wieloryba – strażnika pamięci. Na spotkaniu w czwartkową pełnię księżyca udoskonalimy naszą wiedzę, a tutaj zaraz poznasz bardzo ważne przesłania i dowiesz się

DLACZEGO PAMIĘĆ JEST TAK WAŻNA…

W sobotę w Australii doszło do najpoważniejszej katastrofy związanej z wielorybami od 1935 roku (przed kryzysem i II WŚ). Jak możemy przeczytać, na brzeg wypłynęły wieloryby, 108 zostało uratowanych przez niezwykłych ludzi – ok 100 wolontariuszy, którzy pracowali ponad swoje siły dni i noce, niestety 300 lub 470 (w zależności od źródła) zginęło. Przyczyna nie jest podana, jednak znając ssaki podwodne wiemy, że są czułe na fale dźwiękowe i mogą płynąć w danym kierunku odpowiednio pokierowane.

W starożytnych kulturach, gdy dochodziło do takiej sytuacji – było to odbierane jako ostrzeżenie dla ludzkości.

CO MOŻEMY ZROBIĆ W OBLICZU TAKICH KATASTROF?

Wiele wrażliwych osób ma ciarki na samą myśl, czuje ucisk w żołądku i odczuwa przypływ negatywnych emocji oraz bezsilności. ALE NIE MOŻEMY SIĘ TEMU PODDAĆ! Dlatego zmieniaj myśli na pozytywne, wyobrażaj sobie jak wieloryby (i inne zwierzęta) są wolne i bezpieczne. Wyobrażaj sobie sytuację jaką pragniesz widzieć i wysyłaj te dobre myśli do Wszechświata. Jeśli wiesz jak działa energia, to pewnie jest to dla Ciebie jasne 🙂

Musimy mieć świadomość i widzieć, słyszeć, czuć i wiedzieć więcej, np. cieszyć się, że w wielu krajach zabijanie wielorybów czy innych ssaków wodnych jest zabronione, ale wiedzieć, że wszystkie wody Ziemi to ich dom, więc mogą płynąć lub być poprowadzone (ultradźwiękami) w obszary Ziemi, gdzie ten zakaz nie obowiązuje…  Także nasze myśli są bardzo ważne, by mimo wszystko nie poddać się i tworzyć pozytywne myślokształty. Choć nie zawsze widzimy skutki od razu od razu, to metoda bardzo silna i nie należy jej umniejszać.

Zanim jeszcze dojdziemy do symboliki Zwierzęcia Mocy Wieloryba, powtórzymy sobie i przypomnijmy (z poprzednich Rytuałów Dla Matki Ziemi i wykładów Marii Bucardi) dlaczego PAMIĘĆ jest priorytetem w obecnych czasach. Pamięć jest pewnym ważnym kluczem dla przyszłości Ziemi. Jeśli odebrać ludziom pamięć w generalnym pojęciu, można napisać historię na nowo, można łatwo manipulować. Jeśli jednak człowiek ma pamięć, zna historię, ma świadomość siebie i świata – to NIE MOŻNA NIM MANIPULOWAĆ. Gdzie energetycznie jest przechowywana pamięć? W m. in. drzewach i wodzie.

Zwierzę Mocy Wieloryb – strażnik pamięci

Otwórz oczy na Ziemię, na energie.

Wieloryb to symbol pamięci Ziemi i wody, pamięć Wielkiej Matki.

On zna drogi do zatopionych cywilizacji…

Daje nam możliwość dotarcia do prawdy,

aktywacji całej prawdy o sobie i Ziemi.

Zna tajemnice życia i z jego pomocą można przypomnieć sobie swoje wszystkie talenty, wiedzę, cele duszy i powołanie, umiejętności nie tylko te, które zdobyliśmy w tym życiu, ale we wszystkich poprzednich. Wyobraź sobie, że miałaś / miałeś mnóstwo poprzednich żyć, jak wiele to doświadczeń i zdobytych, wypracowanych talentów, jak ogromna Twoja wiedza i mądrość! Twoja dusza jest potężna i niezwykła! Jaka to siła i moc widzieć, że już poradziłaś / poradziłeś sobie w wielu różnych sytuacjach. Nawet jeśli jeszcze nie masz tego pełnej świadomości, to wystarczy rozbudzenie w sobie myśli jak bogatą wewnętrznie osobą jesteś i jaki drzemie w Tobie potencjał! Symbolicznie potężny jak wieloryb 🙂

Ten ssak wodny porusza się świetnie w oceanach, czyli emocjach. Coś wypływa na powierzchnię… Jakaś rana daje o sobie znać. To, co wypływa i boli – pokazuje Ci, że trzeba uleczyć. Możliwe, że ciągniesz to ze sobą od wielu lat, a może nawet setek z poprzednich inkarnacji. Czas nabrać powietrza, zanurzyć się w te ciemne głębiny i wypłynąć wydychając to wszystko, co ciemne, stare, ograniczające. Tak jak wieloryb robi “fontannę”, tak inspiruje nas, by pozbyć się z siebie całej brudnej, śmierdzącej wody z naszego ciała materialnego i niematerialnego. To jest jak wydetchnięcie negatywnej, zabrudzonej energii, co symbolicznie robimy na każdej Ceremonii. 

Przewodnik wieloryb pomoże nam przypomnieć sobie również skąd wzięły się nasze rany emocjonalne, aby je wyleczyć, np. przypomnieć sobie co powoduje depresję, co miało na to wpływ i skąd się wzięła. Czasem sami powodujemy trudne sytuacje, jesteśmy skrzywdzeni i gramy ofiarę. Jednak z nową świadomością i pamięcią – to wszystko możemy rozwikłać i wyleczyć. Wieloryb porusza się w oceanach, słonych wodach i to wskazuje również na moment OCZYSZCZENIA, ULECZENIA.

Zastanów się co nosisz w sobie – jaka jest Twoja “woda życia” – wróć do 72 Ceremonii z Marią Bucardi

 

 

 

Jak już wcześniej wspomniane, w starożytnych kulturach, gdy dochodziło do katastrofy związanej z wielorybami – było to odbierane jako ostrzeżenie dla ludzkości.  Teraz musimy dbać o pamięć Ziemi, chronić dobrymi myślami i uczynkami florę i faunę, aktywować w sobie pamięć i świadomość siebie oraz świata. Wieloryb przypomina nam, by aktywować w sobie POTĘGĘ, SIŁĘ, ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE I MOC POPRZEZ ULECZENIE NAJPIERW NAS SAMYCH. MÓWI NAM, ŻE NIE JESTEŚMY MALEŃKIMI OFIARAMI, TYLKO POTĘŻNYMI DUSZAMI ŚWIATŁA I MAMY WIELKĄ SIŁĘ, BY ZMIENIĆ SIEBIE, NASZE OTOCZENIE, ŚWIAT I WSZECHŚWIAT.

A już na 128 Ceremonii z Marią Bucardi – w części wykładu online zanurkujemy razem z Wielorybem, by zobaczyć i przypomnieć sobie, co w nas się kryje…

Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi

https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

✎ Ważne informacje i przypominajki:

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

 ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

☞ https://www.instagram.com/mariabucardi/

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi

Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE!
https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna

 

 

Zobacz blog o Zwierzętach Mocy

 

 

 

 

 

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Lavender says:

    Wow dokladnie dzisiaj zanim przeczytalam ten post na blogu, spytalam jednej osoby dlaczego wieloryb “skacze” na plecy poniewaz o tym myslalam. Nadal nie wiem…

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: