4

Błyszcz jak lśniąca, czysta i jasna gwiazda na czarnym niebie…

 

.

Błyszcz jak lśniąca, czysta i jasna gwiazda

na czarnym niebie…

Ciemno, zimno, szaro-buro i zewsząd napływają wiadomości o “różowym słoniu”, statystyki ze źródeł niewiadomego pochodzenia, napędzające strach i panikę. Dookoła ludzie informują nas co się dzieje (jakbyśmy nie wiedzieli) w pełnym zaangażowaniu śledzą wszystkie aktualności… Chcesz się od tego odciąć, nawet zdarza Ci się, że uspokajasz innych, ale oni znowu wracają do tego samego, aż w końcu i do Ciebie przedziera się to niepokojące uczucie, najpierw sprawia, że zadajesz sobie tylko pytania, aż masz coraz więcej i więcej wątpliwości… A może jesteś osobą wrażliwą i odczuwasz co się dzieje nawet nie rozmawiając z nikim, po prostu globalna świadomość ciąży Ci na sercu?

 

Jak się od tego uwolnić, wyznaczyć twardą granicę oraz odzyskać swą siłę i spokój –  tutaj dowiesz się wszystkiego, ale najpierw niech będzie podkreślone wielkimi literami MOŻNA W TYCH CZASACH ŻYĆ W BEZPIECZEŃSTWIE, ZDROWIU I POMYŚLNOŚCI, choćby cały świat się walił i przypominał apokaliptyczny film…

 

Można realizować swoje marzenia i osiągnąć ogromne sukcesy, żyć w miłości. Tylko najlepiej wiedzieć jak i co omijać z daleka 🙂

 

Zanim jednak poznamy klucz do tego, jak bezpiecznie przejść ten czas, przygotujmy się na nadchodzące wydarzenia i omówmy krótko ich wpływ oraz energie. Na dole masz również podsumowanie najważniejszego.

 

Zaczyna się czas panowania mroku (od 31 października do 21 grudnia Święta Światła). Będzie jak co roku szaro, deszczowo, mało światła, mniej energii, to ogólnie czas snu  zimowego, ale to nie znaczy, że musimy przygotować się na brak siły. Wręcz przeciwnie! Wystarczy zmienić nastawienie, zaprzyjaźnić się z deszczem, znaleźć swoje ulubione miejsce w naturze, do którego będziemy wychodzić i regenerować się. Gdy osoby z pracy wychodzą na papierosa, my możemy wyjść się przewietrzyć z herbatą i przejść dookoła.

 

To raczej nie jest dobry czas na spotkania towarzyskie i czasem lepiej się zastanowić sercem (ten sposób znamy z Ceremonii https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ ) czy nie przyniosłyby one rozczarowania, ponieważ każdy reaguje na swój sposób, ogólnoświatowe poddenerwowanie jest dosyć mocne, więc jest duża szansa, że będzie to wypływać z innych osób. Ma to negatywny wpływ na nas samych i może być czasem zmarnowanym, który lepiej byłoby poświęcić na zrobienie czegoś, co sprawia nam radość.

 

W nadchodzącym czasie może być dodatkowo więcej niepokoju związanego z wyborami w USA, co jest sporym wydarzeniem na skalę światową i oczywiście ma wpływ na globalną świadomość.

 

Na co należy uważać, ponieważ jest dużym czynnikiem napędzającym strach to STATYSTYKI. Wiele osób żyje nimi, choć tak naprawdę nie wiemy ile mają wspólnego z rzeczywistością. Śledzenie ich na bieżąco ma tylko negatywny wpływ, ponieważ i tak nie możemy z tym nic zrobić – znaleźć rozwiązania, odczuwamy bezsilność, a strach rośnie, budujemy tym samym negatywną stronę globalnej świadomości i powiększamy strach na Ziemi…

 

Jesteśmy wszyscy pod wpływem planety Mars, której energia jest trudna i może wzbudzać nerwowość, zmęczenie, stres, złość, agresję. Czerwona planeta jest teraz “w ruchu wstecznym” (tak naprawdę nie jest, lecz wydaje się z punktu widzenia Ziemi, w astrologii nazwa się to zjawisko retrogradacja). Najważniejsze dla nas to wiedzieć, że nerwowość może się udzielać i powinniśmy sobie dać zrozumienie oraz cierpliwość. Możesz mieć teraz szczególne uczucie, że coś Cię zwalnia, stoi na drodze, nie możesz wziąć sprawy w swe ręce, ani podjąć inicjatywę lub konkretne działania. To normalne, nie oceniaj się surowo! Zadbaj o swoje potrzeby i wysokie wibracje.

 

Jeśli bardzo silnie odczuwasz negatywne energie, możesz wesprzeć się świecą oczyszczającą lub ochronną, a w razie blokady w realizacji jakiegoś celu, napewno coś tu dla siebie znajdziesz: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

 

Kolejnym ważnym wydarzeniem jakie nadchodzi i niesie wielkie energie to koniunkcja Jowisza i Saturna dokładnie 21 grudnia w Święto Światła. 2021 rok Saturna będzie czasem intensywnego zbierania plonów przez Siłę Mroku, o czym było wiele powiedziane już kilka lat temu https://bucardimaria.com/2017/09/ Saturn to planeta ciążka, trudnych lekcji, jest zimna i surowa, ale to właśnie ona daje nam możliwość rozwinięcia w sobie największej siły, mocy i mądrości. Nasze dusze przyszły tu w tym konkretnym czasie, ponieważ chciały tu być i są na to przygotowane, nawet jeśli dla naszych ludzkich umysłów to wydaje się zbyt trudne. Jeśli aktywujemy połączenie ze swoją Duszą Wyższą i dbamy o wibracje – to jesteśmy automatycznie bezpieczni i pod najwyższą ochroną boskości.

 

 

 

Już za nami kilka wskazówek co robić, a czego unikać, ale najważniejsze to:

 

DBAJ O SWOJE WYSOKIE WIBRACJE, CZYSTOŚĆ JAK KRYSZTAŁ, DIAMENT, BIAŁA LILIA. TERAZ JEST CZAS, BY BŁYSZCZEĆ JAK JASNA GWIAZDA NA CZARNYM NIEBIE.

 

Jeśli mamy wysokie, czyste energie, czyli wibracje = to jesteśmy bezpieczni.

To, aż tak proste! Oczywiście wykonanie tego, już takie proste nie jest, ponieważ na świecie dzieje się wszystko co tylko możliwe, by obniżyć nasze wibracje i dać się pochłonąć w czarną otchłań. Jednak wiedząc o tym, jesteśmy przygotowani jak do testu, do którego solidnie przygotowaliśmy się, aby zdać najlepiej!

 

Co tydzień, zamiast oglądać seriale, filmy, wiadomości, media społecznościowe – możesz dołączyć do Ceremonii, aby stale rozwijać się w świetle i mądrości wyższej, umiejętności słuchania swojego serca, które dobrze wie co ma robić: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/  Zwłaszcza przez te ciemne miesiące i lata, nie daj się odciągnąć od tego co dobre dla Ciebie.

 

Dbając o siebie i swoje wibracje, dając innym miłość i odcinając się od osób negatywnych, dbając o połączenie z Duszą Wyższą i Matką Ziemią – tworzysz swój piękny świat, dajesz sobie, swoim najbliższym oraz globalnej świadomości to, co najlepsze. W ten sposób zmienia się świat.

 

Medytacje dla Ziemi https://bucardimaria.com/dla-matki-ziemi-z-maria-bucardi/  są w najbliższych latach BARDZO WAŻNE i jeśli bierzesz w nich udział ze szczerego serca, to tym samym podwyższasz swoje wibracje, wzmacniasz ochronę, energia miłości krąży i odpycha to, co niskie.

 

PODSUMOWANIE I NAJWAŻNIEJSZE WSKAZÓWKI:

 • Ogranicz negatywne wiadomości oraz wszelkie negatywne wpływy.
 • Uważaj na słowa, które używasz, ponieważ materializują się!
 • Rozpraw się ze swoimi lękami, które również się materializują. Możesz zamówić świecę ochronną, by poczuć spokój i ulgę oraz bezpieczeństwo.
 • Dbaj o wysokie wibracje i czystość w sobie oraz wokół siebie.
 • Miej dla siebie cierpliwość i wyrozumiałość, dbaj o swoje wewnętrzne potrzeby serca i duszy.
 • Skoncentruj się na sobie i swoim świetle.
 • Utrzymuj wysokie wibracje, np. poprzez Ceremonie i koncentrację na tym co ma czystą energię.

 

Inspiracja: LISTOPAD BEZ WIADOMOŚCI! Jeśli się obawiasz, że wydarzy się coś, o czym nie będziesz wiedzieć, to nie martw się, napewno otoczenie Cię poinformuje 😉 Nie trzeba się tłumaczyć z braku wiedzy na ten temat, tylko ewentualnie przytakiwać i dać innym mówić.

 

NIE DAJ SIĘ ZWARIOWAĆ (jeśli będziemy zależni od czynników zewnętrznych to zwariujemy), SKUP SIĘ NA SOBIE I SWOICH WIBRACJACH, NA WŁASNYM DOMU.

 

Kto pamięta przesłanie przepowiednię sprzed kilku lat na ten czas, że nasza siła jest w naszej Twierdzy?

Teraz jest tego kulminacyjny czas…

  

☞ świece intencyjne natychmiastowa pomoc tutaj link: https://mariabucardi.pl/pl/c/Rytual-swiec-intencyjnych/46

☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez o​​graniczeń z filmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej!

☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/

☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.pl

Z mocą pozytywnych wibracji

Twoja Maria Bucardi

 

 

4 komentarze

 1. Odpowiedz
  Bogusia says:

  Moja Najdroższa Mario, dziękuję za piękne i świetliste wskazówki, moc miłości 😘💖🌷

 2. Odpowiedz
  Basia says:

  Dziękuję! 😘 Bardzo potrzebowałam dzisiaj tych słów…

 3. Odpowiedz
  Joanna B. says:

  Dzis pomyslalam: Jaki bedzie 2021? Wspaniale ze wraz z wskazowkami
  jest to najlepsze z mozliwych nastawienie 🙂 Dziekuje.

 4. Odpowiedz
  Ines says:

  🌈🌈🌈❤❤❤🍀🍀🍀🙏🙏🙏

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: