1

Nowe przesłania na czas od 31 października do 31.12.2020 | Wspólne dla nas wszystkich!!! Zwierzę Mocy Pies

Siła stworzenia kocha Cię bezgranicznie i bezwarunkowo, jak każdą Istotę, którą powołała do życia. Wierny, prawdziwy i kochający Cię towarzysz jest zawsze przy Tobie (Anioł Stróż, Twój świetlisty przewodnik). Twój towarzysz chroni światło Twojej duszy, by miało zawsze najczystszą energię, która rozświetla Twoją drogę i pomaga Ci w realizacji celów i Twojego powołania.


Czasami Czujemy się samotni, opuszczeni, niekochani, taka wew. samotność, jakby brakowało nam połączenia z siła Wszechśw​​iata. Czasami takie uczucie wywołuje śmierć kogoś bliskiego, dramatyczne wspomnienie, choroba. Często oceniamy siebie i jesteśmy względem samych siebie zbyt surowi. To takie wejścia do ciemnych pokoi naszej podświadomości, wędrówki przez te pokoje, gdzie pytamy sami siebie, dlaczego akurat nam się to musiało przytrafić.


Pies pojawia się w Twoim życiu, by poprowadzić Cię dalej, wyjść z ciemnych zakamarków podświadomości do światła. Pies jest z Tobą, by wyostrzyć Twoje zmysły, by widzieć dalej, słyszeć więcej, odczuwać więcej, a tym samym połączyć się z Twoją duszą i jej światłem, z Twoją prawdziwą naturą. Twoja dusza jest nieśmiertelna. To w połączeniu z Twoim wew. światłem znajdziesz wszystko to, co jest Ci potrzebne: bezpieczeństwo, ciepło, możliwość, by być naprawdę sobą, wskazówki, by iść właściwą drogą.


Pies jest symbolem Wolnej Woli i pozwala Ci nadać tempo … Cierpliwie i w pełnej miłości czeka, aż dasz znak gotowości, by iść dalej. Pies łączy Cię z siła boską, która prowadzi Cię i Twoją duszę przez to życie i wszystkie kolejne, która daje Ci odwagę, siłę by iść Twoją drogą, wybaczyć sobie i być sobie wiernym zawsze i wszędzie.


Afirmacja

wierzę i ufam. Boskie światło pomaga mi i uzdrawia mnie. Mówię TAK do mojego życia. Jaki jest mój kolejny krok – to zostanie mi wskazane – teraz!


Mój film


CO DAJE MI KONTO U MARII BUCARDI?

czytaj więcej

 

 ZOBACZ NOWY BLOG O ZWIERZĘTACH MOCY

 


Rytuał 15.11.2020 | świeca intencyjna, by spełnić Twoje marzenia i usunąć problemy 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi

5.11.2020 (data o wyjątkowej wibracji nowiu księżyca w znaku Skorpiona) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia. 1 świeca = to 1 intencja. Przy zamówieniu w koszyku, w miejscu na uwagi, wpisz, proszę Twoją datę urodzenia oraz intencję, bym mogła idealnie przygotować rytuał i świecę. Dane możesz także wysłać na mój email, podając w tytule numer Twojego zamówienia, mój email: maria.bucardi@gmail.com Rytuał wykonuję osobiście 15.11.2020 o godzinie 23:00 czasu polskiego (start), każda świeca pali się przez minimum 7 godzin. Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś – proszę o dane tej osoby i opis intencji. Co może być intencją: w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał. Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważę, że coś było nie tak, jak powinno – powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie.


 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Agata says:

    ✨💫💖🦄

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: