brak komentarzy

Zwierzę Mocy Skorpion

Zwierzę Mocy Skorpion

W ostatnim czasie Skorpion pojawia się na niebie i odgrywa znaczącą rolę symboliczną, dlatego dowiedzmy się więcej na temat jego tajemniczej energii i postaci, która postrzegana jest dobrze lub źle, ale zawsze jest zauważana. Obecność skorpiona nie przechodzi niezauważona pod każdym względem…

 

Energia skorpiona obdarza niezwykłymi i potężnymi właściwościami. Jeśli są użyte w dobry sposób, są dużym atutem i ochroną. Użyte w zły sposób, sieją zniszczenie i spustoszenie.

 

Skorpion oznacza ŚMIERĆ I ODRODZENIE, czyli związany jest z przejściem TRANSFORMACJI i INKARNACJAMI. Przemiana związana z tym Zwierzęciem Mocy nie jest lekka i wesoła, ale potrzebna.

 

W starożytnym Egipcie używano symbolu skorpina przy przygotowywaniu zmarłego – mumifikacji – w dalszą podróż. Był także kojarzony z boginią Selket / Selkit – opiekunką grobów, lecząca ludzi po ukoszeniach oraz pomagająca duszom w ich podróży po śmierci. Przedstawiana jako kobieta z głową skorpiona lub ze skorpionem na głowie.

 

Skorpiony, mimo, że tak małe wywołują wielkie emocje i strach, a także respekt. Jego użądlenie bywa groźne lub śmiertelne, jednak warto zaznaczyć, że żadne zwierze nie atakuje bez powodu, a musi czuć się zagrożone.

 

Gdy skorpion pojawia się na Twojej drodze (w postaci snów, obrazów, filmów lub dosłownie) to znak, by uwolnić się od toksycznych sytuacji lub osób, które są pełne jadu, chcą żądlić, krytykować, zasiewają niezgodę, wątpliwości lub czujesz od nich podstęp.

 

A może sam/ sama masz trujące myśli? Warto nad tym się zastanowić. Pewne zdarzenia z przeszłości, od których nie możemy się uwolnić, działają jak trucizna, powodują, że wracamy do nich, skupiamy się na nich i nasz ból się powiększa, ponieważ się na nim koncentrujemy i przyciągamy jeszcze więcej tego samego… Takie błędne koło. Dlatego z pomocą może przyjść Zwierzę Mocy Skorpion, by je zakończyć.

 

Jedną z pierwszych informacji jakie się słyszy to, że skorpion zje własne dzieci w chwili głodu, jednak w normalnych warunkach jest również opiekuńczą mamą, która nosi swoje dzieci na grzbiecie do momentu ich pierwszej transformacji skorupy, co oznacza nie tylko symboliczną opiekę nad swoimi dziećmi, ale również projektami, marzeniami, wrażliwą częścią siebie. Do puki to, co robisz lub to kim jesteś (nowy obraz siebie) nie dojrzeją i nabiorą siły – nie pokazuj ich światu, nie wypuszczaj, tylko chroń jak skarb.

 

Daje niezwykły wgląd w dany obraz osoby lub sytuacji, przenika wszystkie warstwy, maski, iluzje i przenikliwie rozumie co się dzieje.

 

Jednak to Zwierzę Mocy nie ma dobrego wzroku (przeciwieństwo Zwierzęcia Mocy Sowy, Orła i Sokoła pod tym względem). To oznacza, że może jest coś, czego nie widzisz? Nie masz pełnego obrazu sytuacji. W negatywnym aspekcie oznacza to również zaślepienie, czyli trwanie w uporze nie widząc jasno pełnego obrazu. Mimo to, poruszają się świetnie nawet w nocy i wychodzą wtedy na samotne polowania.

Wskazówka, by wytężyć swoje zmysły (np. Intuicję, mądrość wyższą, zdolności nadprzyrodzone) inne niż wzrok, który może zawodzić w tym momencie. Tak jak skorpiony, które wystawiają swoje czujniki – włoski i są w stanie wyczuć nawet mikro drganie skrzydełek owadów.

 

Skorpion żyje na trudnych terenach np. na pustyni w suchych miejscach (gdzie jest nawet do 50 stopni Celsiusza), więc nie tylko potrafi przejść przez czas suszy i trudu jak wytrzymałe Zwierzę Mocy Wielbłąd, ale on tam żyje. Jego środowisko wymaga stałej wytrzymałości i potrafi w nim sobie doskonale radzić. Ma umiejętność dostosowania się do różnych warunków, choć lubi ciepło. Potrafią się dobrze maskować z otoczeniem, są brązowe jak skały lub jasne nieco przezroczyste i czarne.

Są bardzo odporne, mogą spowolnić swoje procesy metaboliczne i żyć około rok bez wody i pożywienia! My jako ludzie oczywiście musimy jeść i pić zdrowo, regularnie, ponieważ mamy ciała materialne, które tego potrzebują, jednak ta informacja pokazuje jak te pajęczaki są odporne na środowisko zewnętrzne. Ich ciała również są bardziej odporne na promieniowanie niż pozostałych gatunków.

 

Osoby, których totemem jest skorpion żyją z pasją, potrafią być wnikliwi, ale potrzebują też samotności. Charakteryzuje ich pewnego rodzaju tajemniczość. Mają bardzo silną wolną wolę.

 

Wyzwanie: zmierzenie się z własną ciemną częścią i transformacja tej mrocznej strony w światło.

 

Mają szczypce i ogon z kolcem. Mimo, że to tak mały pajęczak, potrafi świetnie się obronić i walczyć! Motywuje swoją postawą, by odrzucić ciemne myśli, że jesteś mały / mała, nie masz siły i ogrania Cię bezsilność. Skorpion kojarzy się z ciszą, samotnością, przebiegłością. Nie powinniśmy nigdy naruszać praw Wszechświata i krzywdzić innych, ponieważ i tak przyjdzie nam za wszystko zapłacić, ale gdy jesteśmy napadnięci – musimy się bronić. Potrafi zadbać o siebie, walczyć o przetrwanie i jego przesłaniem jest, że gdy znajdujesz się w takim momencie życia – masz w sobie siłę i moc skorpiona, dasz radę!

 

Połącz się z jego duchem, gdy potrzebujesz determinacji. Obdarzy Cię siłą cierpliwości, by zadziałać w odpowiednim momencie. Potrafi doskonale ukryć swe plany i jest świetny w  samoobronie, której może Cię nauczyć.

 

Ostatnią ciekawostką, którą można symbolicznie odebrać patrząc na odwieczną walkę dobra i zła, że skorpion w obliczu zagrożenia ogniem popełnia samobójstwo – żądląc się własnym jadem. Patrząc na to dosłownie, jest to oczywiście bardzo przykre, ponieważ to samo się dzieje się czasem, gdy te pajęczaki są zniewolone w terrarium przez człowieka. Gdyby Ziemia była pełna harmonii, to takie rzeczy nie miałyby miejsca i każda istota byłaby tu bezpieczna.

Jednak patrząc na to w symbolicznym znaczeniu, można tę sytuację skojarzyć z powiedzeniem “kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie”, ponieważ wszystko co myślimy, mówimy, robimy – wraca do nas zwielokrotnione. Każda istota we Wszechświecie podlega temu prawu i jeśli wyrządza szkodę, truje innych i Ziemię, kąsa, niszczy, spiskuje, prowokuje – to wszystko zwróci się w pewnym momencie przeciwko niej / niemu.


Coś przestaje funkcjonować, droga się zamyka, blokada zapada … Jak reagujesz w takim momencie? Jak uniknąć manipulacji i syndromu stada?

 

 Książki do pobrania Aktualności na blogu Świece intencyjne Rytuały pomoc indywidualna Termin / porada u Marii Aktywuj/przedłuż dostęp płatny VIP Blog Zwierzęta Mocy


 

133

.

​​Jak uniknąć manipulacji i syndromu stada, gdy coś jest inaczej, niż było zwykle… Jak wyjść z labiryntu Mroku? Wyobraź sobie sytuację w której nagle coś przestaje funkcjonować, droga się zamyka, blokada zapada … Jak reagujesz w takim momencie? Czy próbujesz przebić głową mur za wszelką cenę, bo przecież zawsze właśnie tam były otwarte drzwi, a teraz są zamknięte? Czy pozwolisz, by w takim momencie porwał Cię syndrom stada, wszyscy biegną w tym kierunku, to Ty też, bo przecież trzeba rozbić blokadę a w kupie siła 😉 Co się wtedy dzieje z Twoją energią? Porozmawiamy o sytuacjach konfliktowych, gdzie dwóch się bije, a trzeci korzysta … Kto jest tym trzecim, kto stworzył Labirynt na Ziemi (Matrix)? Kto stale dzieli, by lepiej kierować jedną masę, przeciwko drugiej, a sam obserwuje i zaciera ręce?  Czas trwania naszego spotkania to: 01:01:57 czyli ponad godzinę. A plik ma 4,44 GB 🙂

 


Co jest Ci potrzebne, by zobaczyć Ceremonie? Internet i aktywny plan dostępu na tydzień (33 zł), miesiąc (111 zł) lub rok (1111 zł).  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci dostęp do tej i wszystkich innych transmisji, moich ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji). Link: ARCHIWUM TRANSMISJI CEREMONII 🧚‍♀️  Od czwartku kilka sekund po 20:20 strona będzie dostępna także tutaj link: https://bucardimaria.com/category/ogolna/


SPRAWDŹ CZY MASZ AKTYWNY PLAN NIEAKTYWNY: AKTYWUJ/ PRZEDŁUŻ AKTYWNY: ZOBACZ WSZYSTKIE SPOTKANIA


 

Nowe przesłania na czas od 31 października do 31.12.2020!!! Zwierzę Mocy Pies

Pies pojawia się w Twoim życiu, by poprowadzić Cię dalej, wyjść z ciemnych zakamarków podświadomości do światła. Pies jest z Tobą, by wyostrzyć Twoje zmysły, by widzieć dalej, słyszeć więcej, odczuwać więcej, a tym samym połączyć się z Twoją duszą i jej światłem, z Twoją prawdziwą naturą. Twoja dusza jest nieśmiertelna. To w połączeniu z Twoim wew. światłem znajdziesz wszystko to, co jest Ci potrzebne: bezpieczeństwo, ciepło, możliwość, by być naprawdę sobą, wskazówki, by iść właściwą drogą. Pies jest symbolem Wolnej Woli i pozwala Ci nadać tempo … Cierpliwie i w pełnej miłości czeka, aż dasz znak gotowości, by iść dalej. Pies łączy Cię z siła boską, która prowadzi Cię i Twoją duszę przez to życie i wszystkie kolejne, która daje Ci odwagę, siłę by iść Twoją drogą, wybaczyć sobie i być sobie wiernym zawsze i wszędzie…

PRZECZYTAJ AKTUALNE PRZESŁANIE  lub ZOBACZ NOWY BLOG O ZWIERZĘTACH MOCY


Rytuał 15.11.2020 | świeca intencyjna, by spełnić Twoje marzenia i usunąć problemy 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi

5.11.2020 (data o wyjątkowej wibracji nowiu księżyca w znaku Skorpiona) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia. 1 świeca = to 1 intencja. Przy zamówieniu w koszyku, w miejscu na uwagi, wpisz, proszę Twoją datę urodzenia oraz intencję, bym mogła idealnie przygotować rytuał i świecę. Dane możesz także wysłać na mój email, podając w tytule numer Twojego zamówienia, mój email: maria.bucardi@gmail.com Rytuał wykonuję osobiście 15.11.2020 o godzinie 23:00 czasu polskiego (start), każda świeca pali się przez minimum 7 godzin. Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś – proszę o dane tej osoby i opis intencji. Co może być intencją: w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał. Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważę, że coś było nie tak, jak powinno – powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie.


 


To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy 

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA


Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN  BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC   TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: