2

Zwierzę Mocy Norka

 

 

 

Pewnie wielu z Was zaniepokoiła wiadomość o ostatnim wyroku na wszystkich norkach (ok 15 milionów) w pewnym państwie, co przypomina demoniczny rytuał na wielką skalę, więc postarajmy się nie poddać tej energii. Pamiętajmy, że te zwierzątka JUŻ DAWNO TEMU były skazane na życie w okrutnych warunkach, zniewoleniu i śmierci. Teraz z pewnych przyczyn jest to nagłośnione, by wprowadzić wyjątkowo negatywne uczucia.

 

Dlaczego akurat teraz padło na norki? Z jakich powodów ich energia jest tak ważna i pewne siły chcą się ich pozbyć z Ziemi? Nie ma przypadków, więc przyjrzyjmy się jakie mają znaczenie.

 

Są aktywne w nocy, potrafią się dobrze orientować w ciemności, drapieżniki, świetni łowcy i samotnicy (nie przypomina Wam to trochę Sowy? :-)) Potrzebują bogate środowisko do życia, co w znaczeniu symbolicznym oznacza potrzebę życia w otoczeniu pełnym obfitości, różnorodności, wolności, zdrowia, bezpieczeństwa i prywatności, by móc realizować swe potrzeby. Osiedla się pojedynczo w głębokich norach niedaleko leśnych wód, przegania innych z własnego terytorium. Nawiązując do ich zachowania w naturze, pokazuje nam jak osiągnąć szczęście, spełnienie materialne i emocjonalne w samotności, a także to, że czasem trzeba przegonić intruza z własnego terytorium. Gdy ktoś niezapowiedzianie wkracza w Twoje życie z “brudnymi butami” – masz prawo wyprosić go stanowczo używając odpowiednich słów – WYZNACZANIE GRANIC. To samo dotyczy negatywnych energii, przegoń je z siłą i oczyść się z nich.

 

Norka wg indiańskich wierzeń jest symbolem skupienia na swoim wnętrzu i badanie ukrytych intencji. Połączenie duchowe, umysłowe, telepatia. Jest totemem pewnych plemion i często rzeźbiona w drewnie. Nieraz ukazana w legendach jako niemały psotnik i kawalarz 🙂 Jest pewna legenda indiańska o norce, która sprytnie nakłoniła dwie ryby do walki, aby mogła je zjeść. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta… o czym mówiliśmy na 133 Ceremonii https://bucardimaria.com/2020/11/05/ceremonia-nr-133-z-maria-bucardi/

 

Pokazuje nam jak chodzić w równowadze między: światem fizycznym i duchowym, radością i zabawą a walką o słuszną sprawę, emocjami a umysłem. Uczy samotni, intuicji, zrozumienia snów i tego, co związane z poruszaniem się w nocy. Norka jest mała i ma piękne futerko, ale w naturze potrafi się bronić i oznaczać swoje terytorium. Nie zapominajmy również o tym, że jest sprytnym drapieżnikiem i bierze to, co chce.

 

Pozwól sobie na śmiech, radość, zabawę, zrób dla siebie coś miłego i nie traktuj innych zbyt poważnie. Jeśli będzie trzeba to przegonisz ich werbalnie lub energetycznie. Użyj sprytu w poruszaniu się między światami tak jak Mag Transcendentny, który idzie idealnie środkiem między symboliczną energią białą i czarną 118 https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Używaj dostępnych Ci środków, by osiągnąć swe cele w równowadze ze Wszechświatem.

 

Pamiętaj, że samotność jest przywilejem królów!

 

W negatywnym aspekcie ostrzega przed oszustwem i nieprzyjemnym żartem, atakiem werbalnym, tchórzostwem, a także agresją.

 

Oznaczają także bycie rozchwytywanym, pożądanym za to co robisz (nie to kim jesteś) i jakie masz zasoby.

 

Ps. DLA OSÓB, KTÓRYM MARZY SIĘ PIĘKNE, WYSOKIEJ JAKOŚCI, MIŁE W DOTYKU FUTERKO – wegańskie oczywiście – jest wiele firm, które odpowiada na te potrzeby rynku! Wystarczy wyszukać “wegańskie futro” lub “faux fur”, by znaleźć wiele firm, które się tym zajmują. Są bardzo ładne, nowoczesne i mają pozytywną wibrację.

 

Norka to gatunek łasicowatych, kunowatych – patrz Zwierzę Mocy Łasica na https://zwierzetamocy.org

 

 

 

 

 


Nowe przesłania na czas od 31 października do 31.12.2020!!! Zwierzę Mocy Pies

Pies pojawia się w Twoim życiu, by poprowadzić Cię dalej, wyjść z ciemnych zakamarków podświadomości do światła. Pies jest z Tobą, by wyostrzyć Twoje zmysły, by widzieć dalej, słyszeć więcej, odczuwać więcej, a tym samym połączyć się z Twoją duszą i jej światłem, z Twoją prawdziwą naturą. Twoja dusza jest nieśmiertelna. To w połączeniu z Twoim wew. światłem znajdziesz wszystko to, co jest Ci potrzebne: bezpieczeństwo, ciepło, możliwość, by być naprawdę sobą, wskazówki, by iść właściwą drogą. Pies jest symbolem Wolnej Woli i pozwala Ci nadać tempo … Cierpliwie i w pełnej miłości czeka, aż dasz znak gotowości, by iść dalej. Pies łączy Cię z siła boską, która prowadzi Cię i Twoją duszę przez to życie i wszystkie kolejne, która daje Ci odwagę, siłę by iść Twoją drogą, wybaczyć sobie i być sobie wiernym zawsze i wszędzie…

PRZECZYTAJ AKTUALNE PRZESŁANIE  lub ZOBACZ NOWY BLOG O ZWIERZĘTACH MOCY


Rytuał 15.11.2020 | świeca intencyjna, by spełnić Twoje marzenia i usunąć problemy 1 świeca = 1 intencja | Rytuał wykonuje osobiście Maria Bucardi

5.11.2020 (data o wyjątkowej wibracji nowiu księżyca w znaku Skorpiona) odbędzie się rytuał spalania świec intencyjnych. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by uwolnić się od jakiegoś problemu, nałogu, sytuacji, osoby lub przyciągnąć coś do Twojego życia. 1 świeca = to 1 intencja. Przy zamówieniu w koszyku, w miejscu na uwagi, wpisz, proszę Twoją datę urodzenia oraz intencję, bym mogła idealnie przygotować rytuał i świecę. Dane możesz także wysłać na mój email, podając w tytule numer Twojego zamówienia, mój email: maria.bucardi@gmail.com Rytuał wykonuję osobiście 15.11.2020 o godzinie 23:00 czasu polskiego (start), każda świeca pali się przez minimum 7 godzin. Jeśli zamawiasz rytuał dla kogoś – proszę o dane tej osoby i opis intencji. Co może być intencją: w intencji zdrowia, miłości, poprawy związku, przypływu finansowego, czy rozwiązania konkretnego problemu, proszę opisz mi Twoją sytuację w której potrzebujesz pomocy, jak najdokładniej, bym mogła idealnie przeprowadzić rytuał. Po wykonaniu rytuału otrzymasz informację przez email czy wszystko poszło dobrze i czy energie zostały aktywowane. Jeśli po spaleniu zauważę, że coś było nie tak, jak powinno – powtórzę ten rytuał dla Ciebie bezpłatnie w kolejnym terminie.


 


To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy 

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA


Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN  BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC   TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

2 komentarze

  1. Odpowiedz
    Lavender says:

    Norka…

  2. Odpowiedz
    MariaBucardi says:

    Kochani myślę, że słów Wam brakuje … Zdajecie sobie sprawę z tego, co się tutaj dzieje i że wszystko można zrobić pod przykrywką różowego słonia?

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: