1

Aktywuj Twoje talenty wyższe …

16 listopada (w poniedziałek nowiu księżyca) jest symboliczne święto bogini Hekate królowej czarownic! W różnych wersjach i kulturach ten dzień wypada inaczej.

Obchodzony przez kobiety i mężczyzn…

 

Zgodnie z przesłaniami Siły Wyższej, w dalszym ciągu jesteśmy w pewnym stopniu wycofani ze świata zewnętrznego i przyglądamy się swojemu wnętrzu, co możemy doskonale wykorzystać na zajęcie się swoimi talentami wyższymi związanymi z boginię Hekate, którymi są:

 

Jasnowidzenie, duchowość, otwarcie czakr energetycznych, siła i moc, umiejętności związane z magią, rytuałami, zdolności magiczne, parapsychiczne, oraz upiększenie (uzyskanie piękna, gładkiej skóry, zdrowych włosów), to w końcu elementy składające się na czar osobisty https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-URODY-I-SWIECA-INTENCYJNA-I-1-SWIECA-1-INTENCJA-I-RYTUAL-WYKONUJE-OSOBISCIE-MARIA-BUCARDI-I-REALIZACJA-DO-72-H/489

 

 

Inspiracja: oczyść się energetycznie i połącz z magiczną energią, boginią Hekate, możesz przygotować ołtarz, dekoracje w kolorze białym i srebrnym, naenergetyzować swoje talizmany i inne kamienie, a także uzyskać dodatkowe wsparcie Świecy Rytualnej aktywującej Twoje wyższe talenty https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-ZDOLNOSCI-WYZSZYCH-I-Swieca-intencyjna-I-1-swieca-1-intencja-I-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi-I-realizacja-do-72-h/462 to świeca aktywująca zdolności wyższe, talenty, intuicję, zdolności często tak zwane “nadprzyrodzone”, np. jasnowidzenie, wspomaga rozwój duchowy oraz połączenie ze swoim “Wyższym Ja”, głosem wewnętrznym, Aniołem Stróżem. Ma wpływ na czakrę korony i trzeciego oka. Pomaga zrozumieć siebie oraz znaki od Wszechświata.

 

Oczywiście na koniec składamy podziękowanie za cały wcześniejszy czas, możemy zostawić jakieś dary, np. Miód zostawić w naturze lub w miejscu skrzyżowania dróg (to jej symbol jako strażniczki rozdroży), możemy wykorzystać ten czas na wejrzenie w siebie i wróżby, przepowiednie.

 

Hekate w greckiej mitologii to bogini czarów i zjawisk paranormalnych, córka Persesa i Asterii, która sprawowała władzę w niebie, na ziemi i nad wodami. Towarzyszyła i pomagała Demeter w poszukiwaniach Persefony w podziemnym królestwie Hadesa, prowadziła ją trzymając dwie rozświetlające mrok pochodnie w dłoniach. Jej imię oznacza “pracownik z daleka”. Jest utożsamiana z innymi boginiami Artemidą, Seleną / Luną. Przedstawiana często jako potrójną bogini (młoda, matka i starucha) z pochodnią, wężem, księżycem lub mieczem lub kluczem, a u jej boku pies lub wilczyca. Ukazywana w Internecie najczęściej w mrocznej postaci, ale nie dajmy się temu zwieść, wszystko ma swoją jasną i ciemną stronę i zawsze do nas należy wybór, a czarownice jak i czarne koty od tysiącleci miały “oczernianą” reputację… Co wysyłamy – to otrzymujemy zwielokrotnione, więc nie ma się co dziwić, że zgodnie z tym prawem Wszechświata, niektórzy otrzymują nieprzyjemny zwrot energii i dla nich ta bogini nie jest dobra. Związane z nią zwierzęta to pies oraz tchórz – to zwierzątko z rodziny łasicowatych, patrz Zwierzę Mocy Łasica na https://zwierzetamocy.org (nieco podobne do fretki, norki).

 

 

Hekate związana jest z różnymi etapami życia kobiety, więc jeśli spodziewasz się lub planujesz potomstwo, jest to również idealny dla Ciebie czas do wykorzystania i przygotowania jako matka.

 

Jeśli uwielbiasz anielskie energie, możesz poświęcić ten dzień na kontakt z Archaniołem Racjelem Siłą boskich tajemnica, świata duchowego: https://mariabucardi.pl/pl/p/Archaniol-Racjel%2C-Teczowy-Promien-I-Karty-Anielskie-online-I-Kurs-online-Marii-Bucardi-/667

 

16 listopad to akurat dzień po nowiu księżyca, więc to doskonały czas, by zacząć coś nowego, zasiać jakieś ziarno, którym jest jakaś umiejętność wyższa i pracować nad nią w najbliższym czasie. W starożytności święto Hekate obchodzono właśnie w nowiu i było bardzo popularne jako, że obsypywała ludzi bogactwem, mądrością i talentami, wzmacniała magię.

 

 

 

Komentarz ( 1)

 1. Odpowiedz
  Basia says:

  O, Mario, to chyba coś dla mnie, bo cały czas zastanawiam się, jaką świecę zapalić pdczas tego nowiu i żadna intencja nie przychodzi mi do głowy, a tutaj ten wpis…;-)
  Dodatkowo, miałam ostatnio ciekawe sny, ktore łączą się z aktualnymi energiami:
  1. Najpierw śniło mi się, że nad moją głową latał nietoperz, ale gdy na niego spojrzałam, spadł gwałtownie na ziemię i się rozbił. Miał dziwnie okrągłą głowę i wyglądał jakby był sztuczny (jak jakiś dron śledzący). W tym przekonaniu utwierdziło mnie to, że jacyś mężczyźni byli bardzo podekscytowani i śledzili efekty mojej konfrontacji z “nietoperzem”. To oni chyba go wypuścili i nim sterowali.
  2. Póżniej śniło mi się, że jakaś para akwizytorów przyszła do mnie do domu i chciała mi sprzedać torbę. Nie wpuściłam ich do domu, poszłam do pokoju, w którym przebywał jakiś zaprzyjaźniony policjant. Przeszukiwał moje łóżko, jakby szukał czegoś, co mogłoby mi zaszkodzić, a co ktoś mógłby podrzucić. Nawet na mnie nie patrząc, powiedział: “Oni są notowani, ale czyści. Torbę możesz kupić, bo nie jest z przemytu ani z kradzieży”. Gdy z powrotem posżłam do drzwi, mina tych dwojga była nietęga. Wynegocjowałam cenę za torbę ze 115,99 na 99 zł. Zgodzili się bez mrugnięcia okiem, ponieważ ich tożsamość została oddkryta, co nie było im w smak.
  3. I trzeci sen: leżę w jakiejś stodole przemienionej na pensjonat, na ziemi, a obok mnie dwa psy – ściśle do mnie przylegają, przytulają się. Nagle widzę szczurka w garniturze (!), który otwiera sobie łapką drzwi do małej szafki, chyba z lekarstwami. Psy błyskawicznie się na niego rzuciły i za chwilę leżał z przetrąconym karkiem na ziemi poza stodołą. Było mi go żal, ale ktoś obok mnie powiedział, że te psy są tak wyszkolone, a ona (suka) jest jeszcze bardziej zażarta i błyskawiczna niż pies.

  Myślę, że te sny są znaczące. Pokazują jakieś dziwne energie, które są wokół mnie i jednocześnie energie ochronne (psy, policjant, który też bywa nazywany psem;-)))

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: