2

Zwierzę Mocy Feniks Mistyczny ognisty ptak, który umiera i rodzi się na nowo z popiołu. Ogień prawdziwej inspiracji.

Jeden z tematów na 136 Ceremonię w czwartek, dobrze się przygotuj …

 

Zwierzę Mocy Feniks

Mistyczny ognisty ptak, który umiera i rodzi się na nowo z popiołu.

Występuje w wielu wierzeniach i kulturach, można o nim usłyszeć legendy i mity z całego świata, np. starożytnej Grecji, w Chinach ma specjalne znaczenie.

Gdziekolwiek by się o nim mówiło, zawsze wywoływał wielkie wrażenie, a jego wpływ był znaczący.

Symbol ODRODZENIA – OGNIA – PASJI – MAJESTATU – DUCHOWA PRZEMIANA

Przesłanie: Możesz najsromotniejszą porażkę przekuć w zwycięstwo i stanąć na nogi w pełnym blasku.

Ogień prawdziwej inspiracji.

Pełen siły, mocy, światła i ognia, odwagi.

Tak jak nasi pra, pra, praprzodkowie mówili kiedyś, że słońce zachodzi i umiera na nieboskłonie, ale kolejnego dnia znów się odradza i ukazuje w pełnym blasku, tak samo feniks umarł, po czym z siłą ognia odrodził się w swojej istocie.

Ten ptak to żywioł ognia i powietrza, co za mieszanka wręcz wybuchowa! Niezwykle silna jeśli pomyślimy, że to powietrze rozdmuchuje, powiększa ogień, a ogień rozgrzewa powietrze… A jednak feniks opanował równowagę wewnętrzną do mistrzostwa i ma swoją energię pod kontrolą.

Związany z drzewem Paulownia, które odradza się ze ściętego pnia. Ukazywany podobnie do czapli z aureolą symbolizującą słońce. Żył według różnych podań od 500 do ok 1500 lat, umierał i rodził się na nowo. Miał purpurowo, czerwone złote upierzenie.

Bardzo majestatyczny i królewski ptak, a jego wygląd i cechy robiły tak ogromne wrażenie na starożytnych Rzymianach, że wytwarzali monety z jego wizerunkiem, emanującym ogniem i stojącym zwycięsko na gałęzi laurowej, co miało przypominać, że każdy kto trzyma monetę w dłoni ma majestatyczność w sobie i siłę, której nic nie pokona. Oznaczał odrodzenie wielkiej siły do walki.

Przynosi znaczące przesłanie i wielką nadzieję. Zwyciężysz i powstaniesz z popiołu, a także znacznie więcej…

Potęga zniszczenia tego, co niskie, ciemne, ciężkie i trzyma przy ziemi jak kula u nogi. Ale trzeba uważać na te słowo “zniszczenie”, aby było właściwie odebrane. Gdyby feniks był zniszczony i potem szukał zemsty na innych, skupiał na spiskowaniu i zniszczeniu (za karę), na innych, stał się zgorzkniały, pełen krytyki, nienawiści, zazdrości, żalu – to zostałby marnym popiołem, który rozpadłby się na mikroskopijne części i słuch o nim, by zaginął.

Ale on mimo tego, że rozpadł się w drobny pył, to odrodził się w sile ognia i światła, ze skrzydłami, jeszcze większą mocą, wyjątkowością, pięknem i blaskiem.

Feniks to istota iście magiczna! Dostrzeż magię dookoła siebie i wykorzystaj swój magiczny potencjał, aktywuj swoje talenty wyższe, kreatywność, nadaj życie jakiemuś dziełu… https://mariabucardi.pl/pl/p/AKTYWACJA-ZDOLNOSCI-WYZSZYCH-I-Swieca-intencyjna-I-1-swieca-1-intencja-I-Rytual-wykonuje-osobiscie-Maria-Bucardi-I-realizacja-do-72-h/462

Przychodzi do Twojego życia, aby przewodniczyć Ci w trudnym czasie i rozświetlić Twoją drogę.

Zapowiedź drugiej szansy i możliwości stworzenia swojego życia na nowo, z popiołu starego.

Gdy czujesz się na samym dnie, nie masz już nadziei, ani siły – pomoże Ci podnieść się i pofrunąć wysoko! A jeśli jesteś w sytuacji, że potrzebujesz cudu, już nadszedł, ten ptak jest cudem samym w sobie… Stopniowo powinny pojawiać się pozytywne znaki, szukaj ich, a znajdziesz więcej i więcej, aż doprowadzą Cię do wyjścia z Twojej sytuacji, do wielkiego szczęścia.

Twoja dusza jest niezwyciężona!

Feniks wzywa Cię również do wskrzeszenia w sobie siły woli, wytrwałości i wytrzymałości. To trudna lekcja dla najlepszych uczniów.

Aura Feniksa chroni Cię i przewodniczy jeśli tylko go o to poprosisz i połączysz się z tą energią. Otwórz swoje serce, a jeśli jest ono czyste, usłysz jego przewodnictwo i odczujesz ochronę jak krąg ognia, który szczelnie Cię otacza i wszystkie negatywne energie przemienia w światło.

W starożytnych Chinach Feniks był i właściwie cały czas jest bardzo ważną istotą, oznacza rozwój, równowagę wewnętrzną, pokonanie ciemnej strony siebie i własnych słabości lub też przemianę ich w światło. Często przedstawiony podwójnie jak Yin i Yang – energia biała i czarna, kobieca i męska, słoneczna i księżycowa, dynamiczna i pasywna, które połączysz w sobie i znajdziesz złoty środek. Yin I Yang to trzon chińskiej filozofii, który reprezentuje równowagę Wszechświata.

Herodot zapisał, że w starożytnym Egipcie Feniks przylatywał z terenów Arabskich do świątyni światła w Heliopolis, ze swoim zmarłym rodzicem oblepionym mirrą, który rodził się na nowo (to tak w skrócie).

W starożytnej Grecji był również siłą wytrzymałości i odporności, która może wyprowadzić z sytuacji na skraju śmierci do pełni chwały.

W wielu kulturach uważa się, że Fenix to potężny wojownik, silny i odważny, a także pełen mądrości. Jeśli się z nim połączysz, znajdziesz światło w ciemności, a może nawet staniesz się światłem, które rozproszy wszelki mrok. W sytuacji, gdy inni nie będą widzieli wyjścia i nadziei, Ty wzbijesz się ponad desperację i osiągniesz to, czego pragniesz. Pomoże Ci również zauważać i cieszyć się małym szczęściem oraz małymi zwycięstwami życia codziennego, które doprowadzają do większych.

Wezwij tą ognistą siłę szczególnie jeśli los rzucił Ci wielkie wyzwanie, czujesz jakbyś spadł / spadła na samo dno i nie masz siły podnieść się, dostałeś / dostałaś wielki cios, straciłaś / straciłeś coś lub kogoś cennego, masz wroga, chcesz wzbić się na wyżyny.

Słowo Feniks pochodzi z łaciny i prawdopodobnie pochodzi od  gryfa i oznacza czerwonego ptaka. W około XII wieku zaczęto używać słowo feniks na osobę wybitną.

Feniks na całym świecie jest symbolem śmierci i odrodzenia, bardzo wyjątkowego i spektakularnego. Jest niezwyciężony! Z taką energią u Twego boku ZWYCIĘSTWO jest Twoje, ale droga do niego nie jest łatwa, jest dla najlepszych wojowników światła.

Zapisz sobie znaczenie tego niezwykłego Zwierzęcia Mocy lub wydrukuj, w ramach energetycznej wymiany za zużyty papier zawsze możesz posadzić drzewo https://bucardimaria.com/pomoc-dla-oazy/ oraz https://onosemina.org

✎ Ważne informacje i przypominajki: ☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej! ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ ☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.plhttps://www.instagram.com/mariabucardi/ Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE! https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78 Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

           

2 komentarze

  1. Odpowiedz
    lofenna says:

    Tak bardzo dziękuję za to przesłanie Kochana Mario. Będę kontemplować Feniksa rysując go. WIEM, że wreszcie wzbiję się z popiołu i odrodzę!!!!!

  2. Odpowiedz
    Moyra says:

    Właśnie to wszystko teraz czuję. Jakbym miała kompletnie się odrodzić co przed samym aktem odczuwane jest jak śmierć.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: