1

Każdego dnia powinniśmy próbować nowych rzeczy. Sprawia to, że życie jest bardziej inspirujące i ekscytujące. Zwierzę Mocy Zięba

Na uroczystym wykładzie online 137 Ceremonii zleciały się ptaszki zięby, więc to czas odnowić i zagłębić się w jego znaczenie jako przewodnika duchowego Zwierzęcia Mocy! https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

To również kolejny ptak! Wcześniej pojawił się jastrząb, wrona i zięby. Pamiętacie, już wcześniej na Ceremoniach pojawiały się kosy, orły i sokoły? Ptaki generalnie związane są z żywiołem powietrza, czyli na pierwszy plan wychodzą myśli, kreatywność i wszystko co związane z komunikacją, słowami. Ptaki latają wysoko nad ziemią i mają wyższą perspektywę, potrafią zdystansować się i spojrzeć z góry na cały obraz sytuacji, co uczy nas, by brać z nich przykład. Nie angażować się w drobnostki, nie patrzeć z perspektywy myszki, a wzbić się wysoko, znaleźć wszystkie powiązania, ochłonąć i uspokoić myśli, dopiero, gdy już mamy większy obraz sytuacji, to w kolejnym kroku działać z precyzją. Ale każdy ptak ma bardzo różne zachowania i właściwości, więc przyjrzyjmy się jeszcze raz ziębie…

Zięba jako ptasi totem przypomina nam o ważnych atrybutach jak radości, docenianie, wysoka energia, pozytywność i optymizm oraz pewien rodzaj prostoty w znaczeniu, aby nie komplikować spraw.

Tylko szlachetna dusza jest w stanie doceniać i widzieć dobre w tym co jest.

Zwierzę Mocy Zięba wskazuje na nowe doświadczenia, bardziej aktywne życie, pomaga w rozpoznaniu duchowych i fizycznych aspektów sytuacji, pomaga rozpoznać własny głos, to również wytrwałość oraz szybkość i spostrzegawczość.

Energia Zięby zwiększa możliwości doświadczania różnorodnych działań.
Wszystko jest wzmocnione.
Życie bardziej aktywne.
Wzmożone kontakty międzyludzkie.
Potrzeba więzi z bliskimi.

Jako zwierzę duchowe zięba symbolizuje komunikację, rodzinę, harmonię, zdrowie i piękno. Orientacja na rodzinę i spędzanie więcej czasu z bliskimi. Ukojenie w rozmowie i przebywaniu z ludźmi, takimi jak przyjaciele, rodzina lub bliska osoba. Daje im dużo radości i energii.

Kiedy zięba pojawia się w Twoim życiu, jest to znak, że nadchodzą jasne dni! Ptak jest symbolem wysokiej wibracji i jaśniejszych dni na horyzoncie. Ogólnie rzecz biorąc, symbolika zięby wskazuje na żywotność, żywiołowość i entuzjazm w Twoim życiu. Zięby cieszą się życiem i cenią każdą chwilę radości i miłości.

Przypomina nam, jak ważne jest dodawanie do życia  “kolorów”, smaków, życia, spontaniczności. Każdego dnia powinniśmy próbować nowych rzeczy. Sprawia to, że życie jest bardziej inspirujące i ekscytujące.Wypróbuj nowe rzeczy, odwiedź nowe miejsca, porozmawiaj z nowymi osobami, ale zawsze rób to w zgodzie ze swoim sercem!

 

 

 


 

14 GRUDZIEŃ 2020 NIEDZIELA

NÓW KSIĘŻYCA W ZNAKU STRZELCA I ZAĆMIENIE SŁOŃCA

RYTUAŁ ŚWIEC INTENCYJNYCH

 

 

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Basia says:

    Cudowne przesłanie tego ptaszka! 😍 💕

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: