8

Niespodzianka! Akademia Omen Sententia Marii Bucardi wkrótce znów otworzy swoje drzwi dla Ciebie, jednak w zupełnie nowej odsłonie!

Niespodzianka! Akademia Omen Sententia wkrótce stanie dla Ciebie otworem wraz z wyjątkową wiedzą, która pomoże Ci rozwiązać problemy, przeskoczyć przeszkody, aktywować talenty, kroczyć drogą swojego powołania, realizować siebie…

 

Planowany start na 1 lutego 2021  – 01.02.2021 – tak, Imbolc !

   

Niespodzianka! Już wkrótce pojawi się nowy sklep Akademia Omen Sententia, gdzie znajdziesz wykłady online, lekcje z dziedzin, które Cię interesują, medytacje, kursy, szkolenia oraz Ceremonie nie tylko w formacie video, ale także z tekstem oraz nagraniem mp3, które można pobrać na każde urządzenie i słuchać oraz czytać kiedy tylko chcesz. Wielu z Was zależało na tym, by wyłączyć Internet, iść na łono przyrody i słuchać lub czytać Ceremonię, co będzie możliwe!

Przez wieki wiedza o prawach tutaj na Ziemi była dostępna tylko dla nielicznych, teraz stanie otworem dla każdej osoby, by stworzyć Twoje życie takie, o jakim marzysz.

 

Intensywne prace nad nowym projektem trwają już miesiące, by przepisać każdą Ceremonię w formie tekstu pdf,

by wszystko było jasne i uporządkowane tematycznie w łatwo dostępnych kategoriach.

 

Jeśli Tobie również marzyło się przejść przez medytację w Twoim ulubionym miejscu w lesie, nad jeziorem, w domku, gdzie nie ma zasięgu lub nawet w samolocie, już niebawem wszystko będzie gotowe 🙂

   

Nowa forma Akademii Omen Sententia umożliwi mi dzielenie się moją wiedzą oraz przesłaniami z Tobą, w terminie który Tobie odpowiada.

Moja Dusza pochodzi z Gwiazdozbioru Oriona i niesie Wiedzę Wyższą dla każdej Istoty tutaj na Ziemi, ale także w innych miejscach Wszechświata. Nadszedł czas, by ta wiedza dotarła do każdej Istoty, by aktywować jej Moc, Siłę i Wiarę w siebie!

 

Oczywiście będziesz mieć możliwość umówienia się na dodatkową konsultację indywidualne, by zadać pytania do tematu. Mój czas dla jednej osoby był do tej pory bardzo ograniczony (Akademia do tej pory działała na innych zasadach, tylko dla wybranych osób poprzez lekcje indywidualne), to się zmienia! Dlatego też powstaje nowe miejsce, z którego będziesz mógł / mogła korzystać w wygodnej formie, która najbardziej Ci odpowiada.

 

Kolejne informacje będą pojawiać się jak zawsze tutaj na blogu oraz mediach społecznościowych.

 
🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria


To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA


Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium


Zobacz wszystkie klucze do szczęścia


Instagram

8 komentarzy

 1. Odpowiedz
  mamasita says:

  Cudowne wiesci Mario, czelalam na nie od dawna (“Czas z Maria bez G5”) 🙂

 2. Odpowiedz
  Gosia says:

  Piękne wieści! Cieszę się 😍

 3. Odpowiedz
  Anna says:

  Wspaniała wiadomość! Na jakiej zasadzie będzie dostęp? Pozdrawiam

 4. Odpowiedz
  Safira says:

  Myślę ze dusza tego kotka ma coś ważniejszego do spełnienia bo i tak nie bez powodu wybrał sobie to miejsce:) Misję do wypełnienia tak jak Ja miałam z suczka Sarą odczułam jej ochronę gdy połączyłam się ze zwierzęciem mocy psem, to ona jest przy mnie w postaci duszy, niesamowita miłość moja do niej i jej do mnie.
  To ciekawe na wygaszaczu komputera jezioro które ma ognista poświatę i podczas spaceru w lesie brzoza z jednej strony zrobiła się czerwona kora.
  Podczas zjazdu ze śnieżnej górki w lesie wylądowałam pupą na pieńku, teraz mogę nosić z sobą poduszkę, innymi słowy nie fajne siedzenie na własnej pupie:)

 5. Odpowiedz
  Safira says:

  Na pierwszym zdjęciu każdy kocurek jest taki milusiński do przytulania, kazdy niesamowity, Mario ale numer jaki rudzielec z odrobiną białego koloru, no po prostu super!
  Takie super wspomnienia gdy się zajmowalismy nasza brygadą, sniadanie pierwsze jadły koty no a my wiadomo 🙂

  • Odpowiedz
   MariaBucardi says:

   To Garfield 🙂 Bardzo delikatny koteczek. Jego Tata przychodził od sąsiada do Oazy spać i go zawsze wyrzucałam, bo bił inne kotki 😉
   Ostatni raz przyszedł ostatkiem sił, był zatruty, bardzo chory, niestety nie mogłam mu pomóc, to był dziki kot, nie pozwolił się dotknąć, nie mogłam mu podać zeolitu, myślę, że zmarł tej samej nocy, co przyszedł po pomoc… Bardzo to przeżyłam, jedno z najtrudniejszych przeżyć w moim życiu, miałam wyrzuty sumienia, że zawsze go wyrzucałam, zamiast zbudować zaufanie … Ale chroniłam małe kocurki, które bił i gryzł do krwi … Ale zostawił Garfielda, który urodził się kilka tygodni później … A teraz, gdy to piszę Arturek kogucik coś gada za szybą, najchętniej, by tutaj wszedł :-))

 6. Odpowiedz
  Safira says:

  No właśnie Ja o tym myślałam w ostatnim czasie, dary które mam, zawsze one ze mną są, tylko czasami jest tak że nie wiadomo co z nimi zrobić dalej lub one są i jest to cos normalnego dla mnie. Co ciekawe chciałam Cię Mario zapytać ostatnio czy ta wiedza jest tylko dla wybranych, ale są pewne kwestie które były wymagane, to jest tak że one również są tylko nie używane, nie wypróbowane.

  Mam takie pytanie czy to jest mozliwe abym ja słyszała odliczanie dusz w niebie, czy mi tylko tak codziennie sie wydaje? Cos takiego jakby się skraplało tylko z takim wydzwiekiem.

 7. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Cudownie ❤ Wspaniała informacja!

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: