2

Sęp Zwierzę Mocy

Sęp bardzo silny przewodnik, o szczególnie wyostrzonych zmysłach.

Zwołuje całą grupę, gdy znajdzie pożywienie. Gdy więc pracujesz z nim energetycznie, np. łączysz się z tą energią poprzez medytację, to może pojawić się cała grupa.

Zjada zgniliznę, bakterie, śmierdzącą padlinę – czyli oczyszcza z tego, co stare. To symbol transformacji, czyli wszystkiego, co stare życiu jak np. przekonania, sytuacje, powiązania i przedmioty.

Symbol śmierci i nowego życia.

Aby realizować wszystko, czego pragniesz – musisz oczyścić się z blokad, barier, węzełków. One też blokują nasze zdolności i talenty, dlatego to tak ważne, by się z nich uwolnić!

MEDYTACJA ZE ZWIERZĘCIEM MOCY SĘPEM Dołącz do Medytacji Sępa i wykładu online.

Przewodnik Sęp wydziobuje wszystkie przestarzałe, „przeterminowane” energie z ciała, aury, duszy: https://bucardimaria.com/2019/06/06/ceremonia-nr-61-z-maria-bucardi/

Jesteś aktualnie w najlepszym momencie, aby raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością, pożegnać cierpienie – wynikające z minionych zdarzeń, oczyścić się i aby rozpocząć coś zupełnie nowego. Warto teraz pożegnać wszystko to, co z Tobą nie współgra i co Ci już nie służy, ponieważ właśnie teraz poczujesz przypływ sił potrzebnych do tej transformacji. Proces uzdrowienia – pewne drzwi muszą zostać zamknięte, by nowe mogły się otworzyć! Czas oczyszczenia, także karmicznych więzów i blokad.

Wyszukaj to w Twoim życiu, co potrzebuje uzdrowienia, od czego musisz się uwolnić, by iść dalej nową drogę. Zastanów się co Cię hamuje i blokuje i zostaw to za sobą.

Tutaj fragment wykładu na ten temat:

 

A także kilka słów tutaj: https://bucardimaria.com/ceremonia-z-maria-bucardi-nr-12/

 

czystość – zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób  – przywracanie harmonii – to, co robisz jest bardzo ważne! –  żadna praca nie jest zbyt mała, brudna lub nieważna – język ciała i działanie jako forma komunikacji ważniejsza niż werbalna

Wyostrzone zmysły :

– bystry wzrok, który wszystko wypatrzy, nawet drobne detale i zjawiska termiczne!

– idealny węch, który wyczuje zanim zobaczy

Sęp mówi nam, że cierpienie jest chwilowe, minie jak wszystko, służy do wzrostu i jest konieczne – choć niełatwo to zobaczyć i zrozumieć w trudnej chwili.

Połącz się z tym Zwierzęciem i poproś o pomoc w następujących dziedzinach:

 • Oczyszczenie
 • Uzdrowienie ciała i energii.
 • Jeśli pragniesz widzieć więcej, widzieć energię i aury.
 • Pragniesz lepiej rozporządzać swoją energią.
 • Chcesz przywrócić harmonię w danej sprawie, o której myślisz.
 • Pragniesz rozwinąć i zaufać swoim instynktom – zmysłom, by wszystko wypatrzeć, zauważyć dobrą okazję i szybko zadziałać.
 • Sępy są strategiczne i często czekają, aż inne zwierzęta rozerwą tuszę i same nie będą musiały tego robić, ponieważ ich szpony często nie są aż tak silne. Wykorzystują strategię, gdy nie są w stanie czegoś zrobić lub, gdy tak im lepiej.
 • Pragniesz znaleźć swoje mocne strony i mądrze je wykorzystać, zwłaszcza, gdy przeciwnik jest większy lub sytuacja Ciebie przerasta. Nie poddawaj się! Na pewno jest wyjście z tej sytuacji.
 • Sęp nie jest najpiękniejszym ptakiem, ale jest niezwykle praktyczny i cały jego wygląd ma wyższy cel, np. Nie ma piór na głowie, aby nie rozprzestrzeniać chorób. Rada: praktyka i cel ponad wygląd.
 • Sęp karmi się trującą padliną, która uśmierciłaby inne zwierzęta (prócz innych padlinożerców jak np. szakale i hieny), a jego żołądek jest do tego idealnie przystosowany. Jego kwas żołądkowy jest najbardziej żrący ze wszystkich ptaków! Co to dla Ciebie niesie za naukę od tego Zwierzęcia Mocy? Spotykamy się w życiu z bardzo trudnymi sytuacjami, a jednak możemy zachować harmonię wewnętrzną i nie pozwolić, by w żołądku nam się od tego przewracała, by zatruwało nas jak toksyna od środka.
 • Ten niezwykły ptak może Ciebie jeszcze nauczyć, że “mowa jest srebrem, a milczenie złotem”. Sępy zazwyczaj milczą i porozumiewają się poprzez czyny i mowę ciała.
 • Wezwij go w sytuacji, gdy inni wokoło rozmawiają o problemie, debatują bez wyniku, a Ty pragniesz wykonać swoją pracę, znaleźć rozwiązanie i pokazać swoim skutecznym działaniem kim jesteś, bez zbędnego gadania.
 • Pomoże Ci również w sytuacji, gdy nikt Cię nie docenia. Sęp tego nie potrzebuje, nie musi mówić i zwracać na siebie uwagę i tego właśnie uczy. Twoja siła jest w Twojej energii i czynach, a nie w udowadnianiu innym.
 
Dostęp do Ceremonii z Marią Bucardi
https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/
✎ Ważne informacje i przypominajki: ☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej! ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ ☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.plhttps://www.instagram.com/mariabucardi/
 
W Magicznej Oazie możesz posadzić drzewo, pomóc w utrzymaniu, rozwoju i rozszerzeniu.
 
Poznaj Magiczną Oazę natury: https://bucardimaria.com/magiczna-oaza/ Jeśli zależy Ci na zwierzętach i naturze, dołącz do MEDYTACJI DLA ZIEMI co miesiąc w pełnię księżyca o 22:00 czasu polskiego, która odbywa się od wielu, wielu lat. Wystarczy wysłać dobre myśli! A wysłane dobro zawsze wraca ZWIELOKROTNIONE! https://mariabucardi.pl/pl/c/MEDYTACJA-dla-Ziemi-z-Maria-Bucardi/78

TWOJE AKTUALNE DUCHOWE ZWIERZĘ MOCY: https://mariabucardi.pl/pl/p/Twoje-aktualne-Zwierze-Mocy-przepowiednia-od-Marii-Bucardi-przeslanie-anielskie-pisemnie-przez-email/85

Z mocą pozytywnych wibracji Twoja Maria Bucardi
 
Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna
🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria


To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA


Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium


Zobacz wszystkie klucze do szczęścia


Instagram

2 komentarze

 1. Odpowiedz
  Magdalena B says:

  Kiedyś widziałam szopa. Co oznacza to zwierzę?

 2. Odpowiedz
  Safira says:

  Mario śniła mi się dzisiaj święcona woda którą ja święciłam, czytałam że święcona woda gdy kogoś święcimy wypędza z tej osoby negatywne energie, oczyszcza. Wodę sami możemy poświęcić poprzez wypowiedzenie odpowiednich słów. Mario święciłaś wodę? A tutaj zwierzę mocy sęp.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d