1

Zwierzę Mocy Czarna Pantera z Marią Bucardi


Jeśli pragniesz poznać i rozbudzić w sobie siłę tajemniczego Zwierzęcia Mocy Czarnej Pantery, dokonywać najlepszych decyzji, widzieć poprzez iluzję, działać z szybkością i precyzją, uzyskać autorytet i respekt oraz pewność siebie, to jesteś w idealnym miejscu!

Zwierzę Mocy Czarna Pantera


Znaczenie podobne do cętkowanego brązowego lamparta, leoparda, jednak jego kolor i właściwości są wyjątkowe tworząc unikatowe Zwierzę Mocy. Nawet czerń futra tego zwierzęcia jest niesamowita i jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz na nim cętki. Jego nazwa u rdzennych Amerykanów oznacza “tego, który zabija jednym skokiem”. Ma najsilniejszą szczękę ze wszystkich kotów i swoją ofiarę zabija miażdżąc czaszkę w odróżnieniu od innych, które duszą i przegryzają tchawicę. Greckie słowo oznaczające panterę oznacza „wszystko-bestia” i odnosi się do Dionizosa jako „Wszystko”. Wiele starożytnych tekstów z różnych kultur i części świata porusza znaczenie czarnej pantery, np. Egiptu, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej. W cywilizacjach Majów jaguar był potężnym Bogiem Podziemia i pomagał słońcu podróżować pod Ziemią nocą, zapewniając, że wschodzi każdego ranka. Olmekowie uważali, że jaguary są boskimi istotami posiadającymi zdolność wywoływania trzęsień ziemi. Czarną Panterą określa się często wszystkie czarne koty: leopard, lampart, puma, jaguar, jednak są między nimi różnice, np. jaguar jest lżejszy od pantery i ma inną wielkość. Mimo to, można śmiało powiedzieć patrząc na te niezwykłe koty, iż są esencją siły i mocy. Te Zwierzęta Mocy otacza mgła mistycyzmu, często jest to totem szamanów. Ich przenikający wzrok zielono-złotych oczu sprawił, że zaczęto je łączyć z prorokami, widzeniem przyszłości oraz prawdy poprzez iluzję. Osoby, które łączą się z energią czarnej pantery widzą więcej, słyszą więcej, rozumieją więcej, otrzymują znaki i ostrzeżenia, dzięki którym podejmują najlepsze decyzje i nie dają zwieść się pozorom otoczenia. Zwierzę Mocy Czarna Pantera jest samotnikiem i przypomina nam, że “mowa jest srebrem, a milczenie złotem”. Czarna pantera jest często nazywana „duchem lasu”, bezszelestnie stąpa i wtapia się w noc. Pantery są również doskonałymi pływakami. Uwielbiają zanurzać się w wodzie i przekazują nam, abyśmy także skorzystali z oczyszczającej mocy wody.  
 

Słowa kluczowe:

Odwaga – siła i moc – respekt – bezpieczeństwo – pokonanie strachu – ochrona – stróż – strażnik – przywilej samotności – magia – mistycyzm – ostrzeżenie – piękno – tajemnica – duma – dystans – determinacja – zwinność – precyzja – żywotność – balans – harmonia wewnętrzna – samostanowienie – naturalny przywódca – wdzięk – wyzwanie – rytuały przejścia i inicjacji.

 
Energia męskości i żeńskości są idealnie wyważone w czarnej panterze. Męstwo i odwaga, a także księżycowa prastara moc kobiecości i piękna.

Zwierzę Mocy Czarna Pantera pomoże Ci:


  • podejmować szybkie, zdecydowane działania.
  • nauczyć odpowiedniego tempa i nie naciskać zbyt mocno na żadne zadanie.
  • Poczuć się komfortowo i pięknie we własnej skórze oraz  odkryć w sobie wdzięk.
  • stawić czoła swoim ukrytym lękom i odzyskać moc, szczególnie po okresie problemów. W twoich lękach jest pozytywna siła i lekarstwo.
  • Zaufać sobie, obudzić swoje wewnętrzne pasje, spełnić marzenia i rozpocząć nowy rozdział, w którym Pantera prowadzi i chroni.
  Ale to nie wszystko! Jeśli pragniesz mieć siłę, moc i odwagę jak to majestatyczne zwierzę, poznaj swojego indywidualnego przewodnika, swoją własną czarną panterę i otrzymaj przesłania przeznaczone tylko dla Ciebie! Na tym wykładzie, dowiesz się znacznie więcej i przejdziesz przez medytację, która otworzy Ci zmysły i poprowadzi wraz z Twoją panterą przez las tropikalny, w którym odkryjesz swoje talenty, ostrzeżenia i wiedzę…   145 Wykład. Zobacz więcej, niż widzą inni! Usłysz to, co nie zostało wypowiedziane! Zrozum to, czego inni nie rozumieją! Bądź, jak czarna pantera! Pokonaj strach i niepewność! Podejmuj błyskawiczne i mądre decyzje. Mowa jest srebrem, a milczenie złotem, szczególnie, gdy pragniesz usłyszeć, co myślą inni. Nie pozwól, by ktoś zabrał Ci Twoją „zdobycz” i  stroił się w Twoje piórka, przypisywał sobie Twoje zasługi i sukcesy! Bądź w harmonii z sobą, światem i Wszechświatem. Odżywiaj się tylko tym, co świeże (jedzenie, ale także konsumpcja świeżych informacji). Uzyskaj pewność siebie i odwagę i czuj się dobrze i w świetle i ciemności. ​Czas spotkania to 53:54 min https://bucardimaria.com/2021/01/28/ceremonia-nr-145-z-maria-bucardi/

Maria Bucardi rozwój duchowy, Ceremonie, Wykłady online, książki, filmy, pomoc indywidualna


✎ Ważne informacje i przypominajki: ☞ Wszystkie spotkania z Marią Bucardi znajdziesz tutaj link: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/ Aktywuj dostęp na tydzień, miesiąc lub rok i korzystaj bez ograniczeń z fi​​lmów, wykładów, słuchowisk, Ceremonii i moich książek. Kilkaset godzin nagrań w których znajdziesz odpowiedź na każde Twoje pytanie i poradę w każdej sytuacji życiowej! ☞ Przesłania osobiste znajdziesz, jak zwykle w Twoim bezpłatnym Miejscu Mocy link: https://bucardimaria.com/moje-konto/ ☞ Moje książki, wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: www.mariabucardi.plhttps://www.instagram.com/mariabucardi/
 
 
 
 
 
 
 
 
🕯️ świece w intencji uwolnienia, oczyszczenia i aktywacji …
Są listem wysłanym do Wszechświata z prośbą o pomoc!
Z Miłością Twoja Maria
 
 
 
 

 
 

To, co dajesz z głębi serca,

wraca do Ciebie 7 razy !

Pomoc dla Magicznej Oazy

Konto bankowe TYLKO dla Magicznej Oazy

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Numer konta: PL21 1440 1390 0000 0000 1574 3263

wlasciciel konta: MARIA BUCARDI

Prosze w tytule wpisac OAZA

 
 
 
 

 

Posadź Drzewo z naszym Stowarzyszeniem Oaz Natury

onoSemina.org

Darowizny na konto w wybranej walucie

Właściciel konta: Verein onoSemina
tytuł wpłaty: darowizna
IBAN BE69 9670 5218 7578
SWIFT/BIC TRWIBEB1XXX
adres, który należy wpisać w banku, jeśli wymagany:
TransferWise Europe SA Avenue Marnix 13-17 Brussels 1000 Belgium

 
 
 
 

 

Zobacz wszystkie klucze do szczęścia

 

 

 

Instagram

Komentarz ( 1)

  1. Odpowiedz
    Basia says:

    💓💞💕💋

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: