5

Akademia Omen Sententia punktualnie na Imbolc :-)

Namaste, zgodnie z zapowiedzią wystartowała nowa odsłona

Akademii Omen Sententia Marii Bucardi 🙂

Punktualnie na Imbolc 🙂

Jeśli masz aktuanie aktywny dostęp na prawie tydzień, miesiąc lub rok,

przejdź do Twojego Miejsca Mocy, tam czeka na Ciebie prezent w zakładce Akademia.

Akademia Omen Sententia Marii Bucardi

Lekcje – Wykłady – Szkolenia – Kursy

Strona Akademii:

www.akademia-omen-sententia.pl

Od miesięcy bardzo bardzo bardzo (!) intensywnie pracujemy nad nową odsłoną Akademii, by wszystkie Ceremonie, filmy, spotkania ze mną, miały także formę mp3 do słuchania i wersje tekstowe Transkrypcje tekstów do druku i czytania. To ogromny nakład pracy, by każdy film miał także inne formy. Stworzenie tej Biblioteki Wiedzy Wyższej, to ogromne wyzwanie (!), mało kto zdaje sobie z tego sprawę ile wyrzeczeń, godzin pracy, wytrwałości i wytrzymałości, organizacji i energii, to ze sobą niesie 🙂 Dziękuję z całego serca Sile Wyższej, że to stało się możliwe! Krok po kroku co tydzień nowe wykłady będę dostępne…

Z Miłością Twoja Maria Bucardi

5 komentarzy

 1. Odpowiedz
  Basia says:

  Gratuluję realizacji projektu! 😍 Biblioteka Wiedzy Wyższej – brzmi wspaniale! Już samo czytanie zapowiedzi kursów i szkoleń podnosi wibracje i porządkuje wiedzę.
  Dziękuję za te drogowskazy! 💓

 2. Odpowiedz
  Magdalena says:

  Bardzo się cieszę że powstała opcja pobrania Ceremonii na telefon i możliwość jej odsłuchania bez dostępu do internetu. Czasem zdarzało się że nie mogłam odsłuchać Ceremonii w czwartek i odsluchiwalam ją dopiero następnego dnia rano. Niestety w odróżnieniu od innych filmow np YouTube Ceremonie z jakiegoś powodu wyczerpywały mój internet błyskawicznie. Super opcja tylko trochę nie rozumiem formy tych Ceremonii i zniżki którą dostałam -20%. Mam wykupiony dostęp na rok do wszystkich Ceremonii, publikacji, wykładów i książek. Czy teraz aby odsluchsc Ceremonię bez utraty internetu będę musiała wykupić ją jeszcze raz?

  • Odpowiedz
   MariaBucardi says:

   Moja Najdroższa Magdaleno, bardzo dziękuję za komentarz. Każda Ceremonia jest teraz w nowej formie: film, mp3 oraz forma do czytania (ebook) plus ewentualne dodatkowe materiały. Każda Ceremonia jest teraz w formie osobnej lekcji! Dostęp na prawie tydzień, miesiąc czy rok obejmuje dostęp do wszystkich Ceremonii (archiwum transmisji) tylko do filmów. W dostępach nie ma mp3 do słuchania, nie ma tekstu Ceremonii do druku i czytania, to zupełnie inna forma. Każda z Ceremonii została opracowana na nowo, film, mp3 i ebook. Sama transkrypcja tekstu, przepisanie każdego słowa, stworzenie z tego formatu książki ebook to ogromny nakład energetyczny, dlatego konieczna jest “dopłata”. Ceny poszczególnych lekcji zostały dopasowane do długości filmu, ale także dodatkowych materiałów, które zawiera. 20% zniżki otrzymują tylko te osoby, które mają aktualnie aktywny dostęp do Ceremonii.

 3. Odpowiedz
  Anna says:

  Bardzo się cieszę, dziękuję. Co będzie pod zakładką, kursy”? 🙂Pozdrawiam

 4. Odpowiedz
  Gaja_Tara says:

  Gratuluję Mario sfinalizowania tego wymagającego przedsięwzięcia! Cudownie, że już jest! 🙂🌷 Podziwiam Twoją determinację, wytrwałość i wytrzymałość.
  Ja dziś po podjęciu/częściowym wdrożeniu odkładanej decyzji, a właściwie dawno podjętej, a dopiero teraz urzeczywistnianej.

Prześlij Twoje światełko 🌷 komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu

%d bloggers like this: